Προς το περιεχόμενο

Μου ακύρωσαν την κάρτα alpha bonus


fotodv7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πήραν το απόγευμα από την alpha bank και μου είπαν ότι σε έλεγχο που έγινε, ΠΙΘΑΝΩΣ να έχουν υποκλαπεί τα στοιχεία της κάρτας μου και για αυτό το λόγο μου την ακύρωσαν. Μου είπαν να τσεκάρω κι εγώ αν έχω κάποια χρέωση που δε γνωρίζω αλλά δε βρήκα κάτι ανησυχητικό. 

Το θέμα είναι ότι τώρα με άφησαν χωρίς κάρτα μέχρι να λάβω την καινούρια (5-7 εργάσιμες). 

Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον; Οι πόντοι που είχα χάθηκαν; αυτή την κάρτα την είχα σε ένα σωρό πάγιες εντολές, για τις οποίες μπορεί να έχω κάποιο penalty αν δε καταφέρουν να τραβήξουν τα χρήματα μέσα στην εβδομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται ρε παιδιά, είναι η 3η περίπτωση που διαβάζω για ακύρωση κάρτας αυτή την εβδομάδα. Στο ινσομνια σίγουρα η 2η. Δε θυμάμαι που διάβασα την 3η. Ίσως πάλι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει κάτι να παίχτηκε και διαρροή στοιχείων από την τράπεζα γιατί και σε εμένα έστειλαν email 13/11 11:00 το βράδυ να μπω να ελέγξω τις κινήσεις ΜΟΝΟ χρεωστικών  και προπληρωμένων καρτών για τον προηγούμενο μήνα, γιατί 30 ημέρες μετά από αυτό το email δεν δέχονται αμφισβήτηση.

Ευτυχώς δεν είδα κάτι περίεργο!

Τσεκάρετε και οι υπόλοιποι για καλό και για κακό…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ειχες ποντους και τους εχασες ?

Παλια καπου το ειχα διαβασει οτι με το ετσι θελω ειχε ακυρωσει πιστωτικες καρτες  η Αλφα γιατι δεν την συνεφερε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...