Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Πολύ καλή προσφορά, να φανταστείς ότι είχα κάνει πριν κάνα δύο μήνες στην wind στα 35€. 

Επεξ/σία από thanasisxask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα 👾 καλή προσφορά όμως! Θυμάμαι πέρσι το είχε στα 60€++ προσφορά αν δεν κάνω λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Κρίμα, ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα 👾 καλή προσφορά όμως! Θυμάμαι πέρσι το είχε στα 60€++ προσφορά αν δεν κάνω λάθος. 

Και σε μένα το έβγαλε πάντως στο app και έχω κανονικά σύνδεση Voda και δεν είναι και εποχή να ανανεώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Πολύ καλή προσφορά, να φανταστείς ότι είχα κάνει πριν κάνα δύο μήνες στην wind στα 35€. 

Να φανταστείς ότι έχω το W5 , λήγει σε 2 μήνες , τους ζητάω προσφορά για W Unlimited και δεν το δίνουν κάτω απο 45. Δεν πειράζει θα χαιρετήσω και εγώ με την προσφορά της Voda  και μόλις τους πάει η φορητότητα θα αρχίσουν τα τηλέφωνα. Τους το είπα ότι θα γίνει αυτό αλλά δεν τους πείραζε....  

Επεξ/σία από jobous
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jobous είπε

Να φανταστείς ότι έχω το W5 , λήγει σε 2 μήνες , τους ζητάω προσφορά για W Unlimited και δεν το δίνουν κάτω απο 45. Δεν πειράζει θα χαιρετήσω και εγώ με την προσφορά της Voda  και μόλις τους πάει η φορητότητα θα αρχίσουν τα τηλέφωνα. Τους το είπα ότι θα γίνει αυτό αλλά δεν τους πείραζε....  

Οταν πήγα να ρωτήσω για προσφορά μου είπαν ότι είναι στα 45 και αν είχες σταθερό πήγαινε στα 35. Αλλά η κοπέλα εκεί είχε κάτι νούμερα που μου είπε ότι ήταν στα 35 και έτσι το πηρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τύχη σε όποιον πάρει.

Πέρυσι παρήγγειλα 2 συμβόλαια με φορητότητα.

Μετά από 2 μήνες και καμιά 15ρια τηλέφωνα από μέρους μου, όπου κάθε φορά μου λέγανε πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου αυτοί (και ποτέ δεν έγινε), τελικά τους έστειλα email να διακόψουν την διαδικασία που με μεγάλη χαρά κάνανε.

Εγώ δεν θα πήγαινα πλέον εκεί και δωρεάν να μου το δίνανε το συμβόλαιο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλέφωνο, είναι για 24 μήνες το συμβόλαιο, όποιος έχει σταθερό στη Vodafone το πρόγραμμα κατεβαίνει στα 26.90 και δεν υπάρχει κάποιο όριο σε θέμα ταχύτητας στα data. Το έκλεισα και θα δούμε... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, eliac7 είπε

Μόλις με πήραν τηλέφωνο, είναι για 24 μήνες το συμβόλαιο, όποιος έχει σταθερό στη Vodafone το πρόγραμμα κατεβαίνει στα 26.90 και δεν υπάρχει κάποιο όριο σε θέμα ταχύτητας στα data. Το έκλεισα και θα δούμε... 

4g mifi ρώτησες μοντέλο ; σου είπαν μήπως ;  πολύ καλή τιμή , υπάρχει και vodafone 100αρα σπίτι ... οπότε το σκέφτομαι πολύ σοβαρά ...  τελική τελική τιμή τα 26,90€;;

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, terry308 είπε

4g mifi ρώτησες μοντέλο ; σου είπαν μήπως ;  πολύ καλή τιμή , υπάρχει και vodafone 100αρα σπίτι ... οπότε το σκέφτομαι πολύ σοβαρά ...  τελική τελική τιμή τα 26,90€;;

Είναι αυτό με τα 40 ευρώ που έχουν στο site. 
https://www.vodafone.gr/eshop/tablets-usb-sticks/vodafone-r219h4ghotspot/p-126574/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Κρίμα, ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα 👾 καλή προσφορά όμως! Θυμάμαι πέρσι το είχε στα 60€++ προσφορά αν δεν κάνω λάθος. 

Κάνε μεταφορά σε καμιά Wind και μετά γύρνα στην Vodafone 😜

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...