Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, MrAn0 είπε


MikroTik Chateau LTE12

Ευχαριστώ για την πρόταση. Ξεφεύγει σε λεφτά και δεν πιστεύω να χρησιμοποιήσω τα παραπάνω features του (π.χ. 3η συνδεδεμένη μπαντα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nighthawk6969 είπε

Ευχαριστώ για την πρόταση. Ξεφεύγει σε λεφτά και δεν πιστεύω να χρησιμοποιήσω τα παραπάνω features του (π.χ. 3η συνδεδεμένη μπαντα).

αγορασες καποιο router? εγω με βλεπω να αγοραζω αυτο https://www.skroutz.gr/s/25043802/TP-LINK-TL-MR6400-v5-Ασύρματο-4G-Mobile-Router-Wi-Fi-4-με-3-Θύρες-Ethernet.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Εγω πήγα σε μαγαζί Vodafone και το έκανα. Μου είπαν ότι βγαίνει 30 ευρώ ακριβώς κι επειδή έχω σταθερό Vodafone έχω έκπτωση στο πάγιο του σταθερού 2 ευρώ..

Έστειλα την μανα για να το κάνει και αυτή, και ο αρκουδιάρης ο υπάλληλος της πουλαγε με 34/μηνα. Οταν του μίλησα μαζι του στο τηλέφωνο, μου λεει δεν το βλέπω αυτο το πρόγραμμα 😅

Το έκανα ηλεκτρονικά και ξεμπερδεψα

Μόλις τώρα, hunter32 είπε

αγορασες καποιο router? εγω με βλεπω να αγοραζω αυτο https://www.skroutz.gr/s/25043802/TP-LINK-TL-MR6400-v5-Ασύρματο-4G-Mobile-Router-Wi-Fi-4-με-3-Θύρες-Ethernet.html

Όχι ακόμα γιατί περιμένω τις sim, αλλά λογικά θα παω στο archer mr600.

Αν δεν σε νοιάζει τόσο η ταχύτητα, είναι πολυ καλη πρόταση και το απο πάνω (από οσο διάβασα, δεν το έχω δουλεψει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Έστειλα την μανα για να το κάνει και αυτή, και ο αρκουδιάρης ο υπάλληλος της πουλαγε με 34/μηνα. Οταν του μίλησα μαζι του στο τηλέφωνο, μου λεει δεν το βλέπω αυτο το πρόγραμμα 😅

Το έκανα ηλεκτρονικά και ξεμπερδεψα

Όχι ακόμα γιατί περιμένω τις sim, αλλά λογικά θα παω στο archer mr600.

Αν δεν σε νοιάζει τόσο η ταχύτητα, είναι πολυ καλη πρόταση και το απο πάνω (από οσο διάβασα, δεν το έχω δουλεψει).

Με ενδιαφέρει η ταχύτητα και μαλιστα με αυτο το συμβολαιο για 2 χρονια τοτε θα πρεπει να γινει καλη επενδυση. θα το κοιταξω ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που είμαι συνδρομητής χρόνια μου έκαναν προσφορά για το giga unlimited play με ταχύτητα έως 10mbps - απεριόριστα λεπτά προς όλους - απεριόριστα sms με 23,40 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΜΠΟΥ είπε

εγώ που είμαι συνδρομητής χρόνια μου έκαναν προσφορά για το giga unlimited play με ταχύτητα έως 10mbps - απεριόριστα λεπτά προς όλους - απεριόριστα sms με 23,40 ευρώ

Εχει περιορισμους στα gb/μήνα το απο πάνω, δεν ειναι απεριορστα.

Επεξ/σία από nighthawk6969
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Εχει περιορισμους στα gb/μήνα το απο πάνω, δεν ειναι απεριορστα.

Και μένα μου κάναν την ίδια προσφορά. Δεν έχει περιορισμό στα gb αλλά στην ταχύτητα που είναι μέχρι 10mbps απ ότι μου παν στο τηλ. Δεν ξέρω αν αξίζει μ αυτή την ταχύτητα ειδικά τώρα που μπαίνουμε στη 5g εποχη

Επεξ/σία από Satzik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Satzik said:

Και μένα μου κάναν την ίδια προσφορά. Δεν έχει περιορισμό στα gb αλλά στην ταχύτητα που είναι μέχρι 10mbps απ ότι μου παν στο τηλ. Δεν ξέρω αν αξίζει μ αυτή την ταχύτητα ειδικά τώρα που μπαίνουμε στη 5g εποχη

δε νομίζω ότι ισχύει  ο περιορισμός ταχύτητας στο συγκεκριμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Η 4sharing κάρτα πρέπει να είναι κουμπωμένη στην unlimited σύνδεση. 
Εαν είναι κουμπωμένη σε άλλο πακέτο πχ Red 20 κτλ τότε εξυπακούεται ότι θα έχεις τα περιορισμένα gb του εκάστοτε προγράμματος.

Μπορώ να την ζητήσω τώρα? Εχω μια αλλά δεν είναι συνδεμένη με το πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τη συσκευή Mifi μπορείς δλδ με μια δεύτερη sim να έχεις unlimited χρήση internet ας πούμε στο εξοχικό σου (χωρίς την ύπαρξη σταθερής γραμμής), χωρίς να έχεις θέμα, ενώ κανεις παράλληλα χρήση του κινητού σου;

Επεξ/σία από Gataros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, doll είπε

Μπορώ να την ζητήσω τώρα? Εχω μια αλλά δεν είναι συνδεμένη με το πρόγραμμα.

Κάθε σύνδεση μπορεί να έχει την δικιά της 4sharing κάρτα. 
Στην δικιά σου περίπτωση εάν δεν βαριέσαι μπορείς να ζητήσεις νέα κάρτα. Το αν μπορούν την ήδη υπάρχουσα σε άλλο πρόγραμμα να την μεταφέρουν στο unlimited δεν το ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...