Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΜΠΟΥ είπε

εγώ που είμαι συνδρομητής χρόνια μου έκαναν προσφορά για το giga unlimited play με ταχύτητα έως 10mbps - απεριόριστα λεπτά προς όλους - απεριόριστα sms με 23,40 ευρώ

Μηπως πηγες να το κοψεις και σου εκαναν αντιπροταση? Ποτε σου εκαναν την προσφορα ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα και 2 σελίδες πιο πίσω αλλά δε μου απσντησε κάποιος. Επειδή το σκέφτομαι έντονα,  γνωρίζει κάποιος μετά τους 24 μήνες τι γίνεται; επιστροφή τιμής στην αρχική του προγράμματος και επαναδιαπραγματευση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnny77 είπε

Ρώτησα και 2 σελίδες πιο πίσω αλλά δε μου απσντησε κάποιος. Επειδή το σκέφτομαι έντονα,  γνωρίζει κάποιος μετά τους 24 μήνες τι γίνεται; επιστροφή τιμής στην αρχική του προγράμματος και επαναδιαπραγματευση;;

Εμένα με είπε πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου τότε. Φαντάζομαι σε 2 χρόνια θα υπάρχουν καλύτερες επιλογές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Kostasallinone said:

Κάθε σύνδεση μπορεί να έχει την δικιά της 4sharing κάρτα. 
Στην δικιά σου περίπτωση εάν δεν βαριέσαι μπορείς να ζητήσεις νέα κάρτα. Το αν μπορούν την ήδη υπάρχουσα σε άλλο πρόγραμμα να την μεταφέρουν στο unlimited δεν το ξέρω.

Λέτε να γίνεται παραπάνω από μια 4sharing κάρτα με ένα συμβόλαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, οι καρτες που δίνουν είναι 5g; Εάν ναι τότε δεν αξίζει όχι στην παρούσα φάση με τα ανύπαρκτα δίκτυα, να πάρει κάποιος ένα 5g router με 300€; Στον έναν χρόνο θα έχει κάνει απόσβεση των χρημάτων του και θα έχει και 300mbps τουλαχιστον ταχύτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Arch11 είπε

Μηπως πηγες να το κοψεις και σου εκαναν αντιπροταση? Ποτε σου εκαναν την προσφορα ακριβως?

Καλημέρα! Όχι, δεν έκανα τίποτα. Μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ως προσφορά και την ενεργοποίησα (δοκιμαστικά για 1 μήνα και, εν συνεχεία, αν δεν την ακυρώσω μέχρι τέλους του προγράμματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, panagiotis1988 είπε

Ερώτηση, οι καρτες που δίνουν είναι 5g; Εάν ναι τότε δεν αξίζει όχι στην παρούσα φάση με τα ανύπαρκτα δίκτυα, να πάρει κάποιος ένα 5g router με 300€; Στον έναν χρόνο θα έχει κάνει απόσβεση των χρημάτων του και θα έχει και 300mbps τουλαχιστον ταχύτητα...

δεν βρισκω λογο να μην ειναι. βεβαια ποτε δεν ξερεις. θα γραψω εδω οταν μου ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, papars είπε

Συμφαίρει άραγε να πάρει κάποιος για φοιτητή του εξωτερικού (Αγγλία ή ΕΕ);

Στην αγγλια με £20/month παιρνεις αντιστοιχο προγραμμα, γιατι να μπλεκεις με εδω?

https://www.three.co.uk/payg-data-packs

 

Επεξ/σία από SagoniasSlutRos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, angelwithyou είπε

Λέτε να γίνεται παραπάνω από μια 4sharing κάρτα με ένα συμβόλαιο?

Μια είναι το όριο. Δεν μπορείς παραπάνω.

37 λεπτά πριν, panagiotis1988 είπε

Ερώτηση, οι καρτες που δίνουν είναι 5g; Εάν ναι τότε δεν αξίζει όχι στην παρούσα φάση με τα ανύπαρκτα δίκτυα, να πάρει κάποιος ένα 5g router με 300€; Στον έναν χρόνο θα έχει κάνει απόσβεση των χρημάτων του και θα έχει και 300mbps τουλαχιστον ταχύτητα...

Ναι είναι. Απλά το 5g δίκτυο είναι κάπως ανύπαρκτο. Βέβαια στο site της vodafone έχουν στα 240€ ένα 5g router με Ethernet και υποδοχή για κεραίες, πολύ καλή επιλογή.

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/internet-pantou/mi-fi/vodafone-mu50015ghotspot/p-148145/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Vodafone δεν ήταν πιστοποιημένη συσκευή 5G η Realme 7 5G;

Τώρα βλέπω από τη Realme υποστηρίζεται μόνο η Realme 8 5G

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones/c-120221/?vf_brand=REALME

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panagiotis1988 είπε

Ερώτηση, οι καρτες που δίνουν είναι 5g; Εάν ναι τότε δεν αξίζει όχι στην παρούσα φάση με τα ανύπαρκτα δίκτυα, να πάρει κάποιος ένα 5g router με 300€; Στον έναν χρόνο θα έχει κάνει απόσβεση των χρημάτων του

Γιατί να πληρώσεις τώρα 200-300 για μια συσκευή χωρίς δίκτυο ουσιαστικά; Όταν με το καλό αναπτυχθεί το δίκτυο μπορεί η τιμή να είναι 150.

Αν μπορούσες να το αξιοποιήσεις άμεσα, με γεια σου, με χαρά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SagoniasSlutRos είπε

Στην αγγλια με £20/month παιρνεις αντιστοιχο προγραμμα, γιατι να μπλεκεις με εδω?

https://www.three.co.uk/payg-data-packs

 

Πήγα να παραγγείλω τη δωρεάν sim που λέει αλλά δε δέχεται ταχυδρομικό κώδικα εκτός Αγγλίας. Ξέρεις τρόπο να λάβω sim της εν λόγω εταιρείας στην Ελλάδα έγκαιρα έτσι ώστε να προλάβω να ενεργοποιήσω το black friday deal των unlimited με 20 λίρες ανά μήνα για τους 6 πρώτους μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Doubt είπε

Γιατί να πληρώσεις τώρα 200-300 για μια συσκευή χωρίς δίκτυο ουσιαστικά; Όταν με το καλό αναπτυχθεί το δίκτυο μπορεί η τιμή να είναι 150.

Αν μπορούσες να το αξιοποιήσεις άμεσα, με γεια σου, με χαρά σου.

Δεν το διατυπωσα σωστά...όταν σε ένα δύο χρόνια θα έχει αναπτυχθεί αρκετά το 5g θα μπορείς με αυτό το πακέτο να μην έχει ίντερνετ μέσω οπτικής αλλά αυτό γιατί θα έχεις και κινητό και δεδομένα απεριόριστα και με ταχύτητες τουλάχιστον στα 300μβ με Μαξ το 1γιγα με 30ε και θα κάνεις κ πόλη γρήγορα την απόσβεση του 5g ρούτερ που θα αγοράσεις όσο και να κάνει τότε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panagiotis1988 είπε

Ερώτηση, οι καρτες που δίνουν είναι 5g; Εάν ναι τότε δεν αξίζει όχι στην παρούσα φάση με τα ανύπαρκτα δίκτυα, να πάρει κάποιος ένα 5g router με 300€; Στον έναν χρόνο θα έχει κάνει απόσβεση των χρημάτων του και θα έχει και 300mbps τουλαχιστον ταχύτητα...

Ναι ειναι 5G. Αναφέρθηκε ένα router με ethernet πιο πάνω το οποίο είναι σε καλή τιμή αλλά θα πρέπει πρώτα να γίνει έλεγχος στο σημείο αν υπάρχει κάλυψη 5G. Εμένα πχ έξω απο το σπίτι πιάνει 5G αλλά μέσα πέφτει σε 4G.

3 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Πήγα να παραγγείλω τη δωρεάν sim που λέει αλλά δε δέχεται ταχυδρομικό κώδικα εκτός Αγγλίας. Ξέρεις τρόπο να λάβω sim της εν λόγω εταιρείας στην Ελλάδα έγκαιρα έτσι ώστε να προλάβω να ενεργοποιήσω το black friday deal των unlimited με 20 λίρες ανά μήνα για τους 6 πρώτους μήνες;

Δεν γίνεται. Θα πρέπει απ'οσο ξέρω να σταλεί Αγγλία η κάρτα και να ενεργοποιηθεί εκεί. Μετά μπορείς να την μεταφέρεις όπου θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Angeldust είπε

Ναι ειναι 5G. Αναφέρθηκε ένα router με ethernet πιο πάνω το οποίο είναι σε καλή τιμή αλλά θα πρέπει πρώτα να γίνει έλεγχος στο σημείο αν υπάρχει κάλυψη 5G. Εμένα πχ έξω απο το σπίτι πιάνει 5G αλλά μέσα πέφτει σε 4G.

Δεν γίνεται. Θα πρέπει απ'οσο ξέρω να σταλεί Αγγλία η κάρτα και να ενεργοποιηθεί εκεί. Μετά μπορείς να την μεταφέρεις όπου θέλεις.

Οπότε η προσφορά που αναφέρεις είναι για όποιον έχει κάποιον στην Αγγλία να του κάνει την εξυπηρέτηση αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...