Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάφερε κανείς με κάποιον τρόπο να διατηρήσει το νούμερο (Vodafone) του ; Εννοώ να μην του έδωσαν νέο νούμερο αν ήταν ήδη στην Vodafone ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, SagoniasSlutRos είπε

Στην αγγλια με £20/month παιρνεις αντιστοιχο προγραμμα, γιατι να μπλεκεις με εδω?

https://www.three.co.uk/payg-data-packs

 

Αυτό αναφέρει ότι είναι για 6 μήνες. Και δεν αναφέρει πουθενά ότι περιλαμβάνει κλήσεις για EU.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, blueangel3 είπε

Κατάφερε κανείς με κάποιον τρόπο να διατηρήσει το νούμερο (Vodafone) του ; Εννοώ να μην του έδωσαν νέο νούμερο αν ήταν ήδη στην Vodafone ?

Εμένα μου έστειλαν προσφορά στην εφαρμογή, αλλά κατά τι ακριβότερη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, να ενημερωσω οτι σημερα εκανα την αιτηση τηλεφωνικα και μου ειπε οτι η προσφορα ισχυει εως την παρασκευη, δλδ θα πρεπει εντος της ημερας (παρασκευης) να καταχωρηθει αιτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, caotonic είπε

Καλημερα, να ενημερωσω οτι σημερα εκανα την αιτηση τηλεφωνικα και μου ειπε οτι η προσφορα ισχυει εως την παρασκευη, δλδ θα πρεπει εντος της ημερας (παρασκευης) να καταχωρηθει αιτηση

what the hell ?

Μόλις πάτησα το link της προσφοράς, και βγάζει οτι ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ !!    
https://www.vodafone.gr/symvolaio-kinitis-unlimited-blackfriday/

(ήθελα να το στείλω σε φίλο, έγω μόλις έκανα τηλεφωνικά την αίτηση)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MakisCE είπε

what the hell ?

Μόλις πάτησα το link της προσφοράς, και βγάζει οτι ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ !!    
https://www.vodafone.gr/symvolaio-kinitis-unlimited-blackfriday/

(ήθελα να το στείλω σε φίλο, έγω μόλις έκανα τηλεφωνικά την αίτηση)

 

Τελος απο τι φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panagiotis1988 είπε

απόσβεση του 5g ρούτερ που θα αγοράσεις όσο και να κάνει τότε...

Τώρα μιλάς σωστά και ναι ...

Αν υπολογίσεις την υποδομή που χρειάζεται για οπτικές ίνες παντού (κόστος) και την αντίστοιχη για 5G ίσως επικρατήσουν οι ασύρματες συνδέσεις τελικά.. αλλά είναι μεγάλη συζήτηση και ξεφεύγουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, JOHN ONLY είπε

Τελικά όσοι έχουν vodafone πόσα θα πληρώνουν για την κινητή και πόσο έκπτωση έχουν στο σταθερό;

26,90 το πρόγραμμα του θέματος και -2€ στο σταθερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εγγραφή για να ευχαριστήσω τον OP για το hint, είχα κουραστεί τόσα χρόνια με τα Application μη τυχών και ξεπεράσω τα όρια του προγράμματός μου και τώρα με λίγα ευρώ παραπάνω θα είναι όλα unlimited.

Επειδή έχω RSS το thread των προσφορών το είδα σχετικά αμέσως και έβαλα το κινητό στο πεδίο που ζητούσε η σελίδα και πράγματι με κάλεσαν μέσα σε 1 λεπτό. Αύριο περιμένω την κούριερ.

Πάντως ο πωλητής στο τηλέφωνο μου είχε πεί η προσφορά θα κρατούσε μέχρι την Black Friday, Μάλλον πολλά τσακάλια το μυρίστηκαν και έγινε χαμός.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, katsikoula είπε

Οπότε η προσφορά που αναφέρεις είναι για όποιον έχει κάποιον στην Αγγλία να του κάνει την εξυπηρέτηση αυτή.

Δεν ανέφερα εγώ την προσφορά. Απλά διευκρινίζω τι ισχύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, johnny77 είπε

Ρώτησα και 2 σελίδες πιο πίσω αλλά δε μου απσντησε κάποιος. Επειδή το σκέφτομαι έντονα,  γνωρίζει κάποιος μετά τους 24 μήνες τι γίνεται; επιστροφή τιμής στην αρχική του προγράμματος και επαναδιαπραγματευση;;

Απ' όσο θυμάμαι, με τον νέο κανονισμό για τις τηλεπικοινωνίες της ΕΕΤΤ, όλες οι συνδέσεις μετά το ελάχιστο χρονικό διάστημα παραμονής, τρέπονται υποχρεωτικά σε αορίστου. Αναρωτιέμαι κι εγώ γιατί δεν επιβεβαιώνεται από κανέναν....

Επεξ/σία από johnkok1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, johnkok1 είπε

Απ' όσο θυμάμαι, με τον νέο κανονισμό για τις τηλεπικοινωνίες της ΕΕΤΤ, όλες οι συνδέσεις μετά το ελάχιστο χρονικό διάστημα παραμονής, τρέπονται υποχρεωτικά σε αορίστου. Αναρωτιέμαι κι εγώ γιατί δεν επιβεβαιώνεται από κανέναν....

Νομίζω αυτό ισχύει μόνο στην σταθερή. Στο unlimited που έχω γράφει μέχρι πότε ισχύει η προνομιακή έκπτωση. Μετά πληρώνεις την τιμή καταλόγου της ημέρας που έκανες την σύνδεση.

Οπως είπα ένα μήνα πριν λήξει θα πάω σε καρτοκινητό άλλης εταιρίας για να πάρω την επόμενη black friday προσφορά, του χρόνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Εμένα μου έστειλαν προσφορά στην εφαρμογή, αλλά κατά τι ακριβότερη.

 

1. Πόσο δηλαδή?

2. Εχεις κάρτα sharing?

6 ώρες πριν, angelwithyou είπε

Λέτε να γίνεται παραπάνω από μια 4sharing κάρτα με ένα συμβόλαιο?

Είναι μία ανα γραμμή.

15 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Κάθε σύνδεση μπορεί να έχει την δικιά της 4sharing κάρτα. 
Στην δικιά σου περίπτωση εάν δεν βαριέσαι μπορείς να ζητήσεις νέα κάρτα. Το αν μπορούν την ήδη υπάρχουσα σε άλλο πρόγραμμα να την μεταφέρουν στο unlimited δεν το ξέρω.

Εχει χρέωση? Μου την δίνουν 3 ευρώ/μήνα. Τι λέτε? Την έχει κανείς δωρεάν και με ποιον τρόπο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, doll είπε

1. Πόσο δηλαδή?

2. Εχεις κάρτα sharing?

31,25

Είχα νούμερο 4sharing σε αχρηστία που το ενεργοποίησα ξανά.

36 λεπτά πριν, doll είπε

Εχει χρέωση? Μου την δίνουν 3 ευρώ/μήνα. Τι λέτε? Την έχει κανείς δωρεάν και με ποιον τρόπο?

Δωρεάν αν έχεις και σταθερό βόνταφον, αλλιώς 3 ευρώ.

-------------------------------------------------------------

Σε άλλα νέα... στο νέο κατάστημα, Πανεπιστημίου 60 (νομίζω), το μεσημέρι είχε 40 άτομα ουρά στο πεζοδρόμιο.

Το mifi 4G που δίνουν δώρο είναι παραλλαγή Huawei

https://www.skroutz.gr/s/25857523/Huawei-E5577-320-Ασύρματο-4G-Φορητό-Hotspot-Wi-Fi-4.html

Αν ανοίξεις το καπάκι, μέσα είναι ίδια και υπάρχει και το λογότυπο huawei στη μπαταρία και τον φορτιστή.

 

Spoiler

H85997dd00a784bf19796fa75d66f5a93i.jpg

Η φωτο είναι από ali baba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...