Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Σε περίπτωση δεύτερης κάρτας μόνο για data, δουλεύει παράλληλα? Δηλαδή μπορώ να την έχω αυτή σε router και την άλλη στο κινητό και να παίζουν ταυτόχρονα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, fotiskam είπε

Καλησπέρα, 

Σε περίπτωση δεύτερης κάρτας μόνο για data, δουλεύει παράλληλα? Δηλαδή μπορώ να την έχω αυτή σε router και την άλλη στο κινητό και να παίζουν ταυτόχρονα? 

Νομίζω είναι αυτονόητο. Ποιος ο λόγος να έχεις δεύτερη κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχυει ακομα η προσφορα, μολις περασα αιτηση μεσω τηλεφωνου και θα ερθει ο courier τη Τεταρτη.

Απλα συμπληρωνετε τη φορμα που υπαρχει τωρα για black friday, και σας καλουν οποτε λετε οτι θελετε την αλλη. Μπορει να ειναι τυπογραφικο λαθος οτι αφαιρεθηκε

Επεξ/σία από Hellwarrior
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη ενεργό συμβόλαιο στην Vodafone με πακέτο "Vodafone Red Start" στα 22,61. Πριν 5 ώρες μου ήρθε ένα Email, το άνοιξα, έβαλα τον αριθμό μου και μου έβγαλε αυτό εδώ. Τι βλακείες είναι αυτές μωρέ? είμαι χρόνια πελάτης του και παίρνω ΚΑΤΟΤΕΡΗ προσφορά από αυτήν που έχουν για καινούργιους πελάτες χωρίς κόφτη ταχήτητας ΚΑΙ απεριόριστες κλήσεις προς Ε.Ε?. Να σημείωσω ότι έβαλα τον αριθμό μου στην Black Friday προσφορά και με καλέσαν για να μου πουν ότι έχω ήδη ενεργό συμβόλαιο και δεν δικαιούμαι την προσφορά.

image.png.07a3d85bb4fa57942a3680a11d2d4659.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογικό αυτό είναι αλλά μην ψάχνεις λογική .... Μόλις μίλησα με εκπρόσωπο, όντως λειτουργούν ταυτόχρονα.. Εμένα που είναι ήδη σε συμβόλαιο, μου το έβγαλε προσφορά στην εφαρμογή στα 28.12 ευρώ αλλά ισχύει για αναβάθμιση της υπάρχουσας συνδρομής (δηλαδή για άλλους 16 μήνες που μου απομένουν ...) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fotiskam είπε

Το λογικό αυτό είναι αλλά μην ψάχνεις λογική .... Μόλις μίλησα με εκπρόσωπο, όντως λειτουργούν ταυτόχρονα.. Εμένα που είναι ήδη σε συμβόλαιο, μου το έβγαλε προσφορά στην εφαρμογή στα 28.12 ευρώ αλλά ισχύει για αναβάθμιση της υπάρχουσας συνδρομής (δηλαδή για άλλους 16 μήνες που μου απομένουν ...) 

 

2 λεπτά πριν, prometheas είπε

28,64 σε μένα. Αλλά δεν θελω. Μια χαρά ειμαι με το προγραμμα που έχω.

 

Παιδεία, το Ultra σας έβγαλε η αυτό που ανέβασα πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πού τούς πείρα τώρα τό απόγευμα πάντως μία χαρά μου τό φτιάξανε τό πρόγραμμα καί ας λέει ότι έληξε η προσφορά 27 κάτι βγήκε λόγο σταθερού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωσα τώρα, θα έκανα την αναβάθμιση κατευθείας σε Ultra αν το είχα και εγώ. Γενικά χρησιμοποιώ πολύ τα δεδομένα τελευταία και χρειάζομαι και ομιλία προς Ε.Ε λόγω δουλείας κάθε μήνα! κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δε χρειάζεται το mifi και τα δεδομένα του, μπορώ να το αγοράσω και να μοιραστεί η συνδρομή του πακέτου.

Βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη (κέντρο).

Pm inbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ozzo είπε

Όποιος δε χρειάζεται το mifi και τα δεδομένα του, μπορώ να το αγοράσω και να μοιραστεί η συνδρομή του πακέτου.

Βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη (κέντρο).

Pm inbox.

και υποθέτω αφού σε υιοθετήσει θα έχει και την ευθύνη για τα δεδομένα που θα διακινούνται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, XghosT7 είπε

Ξενέρωσα τώρα, θα έκανα την αναβάθμιση κατευθείας σε Ultra αν το είχα και εγώ. Γενικά χρησιμοποιώ πολύ τα δεδομένα τελευταία και χρειάζομαι και ομιλία προς Ε.Ε λόγω δουλείας κάθε μήνα! κρίμα.

Μήπως να δοκιμάσεις πάλι να τους καλέσεις; σε φίλο που η εφαρμογή είχε το play του έκαναν  προσφορα για το ultra στην ίδια τιμή με εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...