Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

Μην σκέφτεστε mifi κλπ 

Με ένα ρούτερ to link 4g~70€ είστε άρχοντες

 

 

Ερώτηση σοβαρή, η βόλτα προσφέρει με χρέωση έξτρα κάρτα σιμ ΜΟΝΟ για data όπως η κοσμοτε?

 

 

 

 

 

 

 

Ναι δίνει χωρίς χρεωση νομίζω. Κάλεσε τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, pj2501 είπε

Εγώ ανανέωσα το Cosmote μου πριν 1 μήνα και λέω να το σπάσω ακόμα και με πέναλτι 

Κανε ενα cu πρωτα να δεις σημα. Μην το μετανιωσεις μετα

Στα περι του σηματος (ειχα voda 3 μηνες), ειχα παρατηρησει οτι στις μεγαλες πολεις ηταν οκ. Ομως στο σπιτι μου στην επαρχια, μεταξυ πατρικου και φοιτητικου (στον δρομο δλδ), και οταν ειχα παει χαλκιδικη, το χαος. Σημα 0

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spaek είπε

Δεν ισχύει για όσους εχουν ηδη Vodafone! Ας γραφτει και στον τίτλο.

Δεν έχω vodafone, αλλά όποια εταιρεία μου το έκανε αυτό θα έφευγα στη πρωτη ευκαιρία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Κανε ενα cu πρωτα να δεις σημα. Μην το μετανιωσεις μετα

Στα περι του σηματος (ειχα voda 3 μηνες), ειχα παρατηρησει οτι στις μεγαλες πολεις ηταν οκ. Ομως στο σπιτι μου στην επαρχια, μεταξυ πατρικου και φοιτητικου (στον δρομο δλδ), και οταν ειχα παει χαλκιδικη, το χαος. Σημα 0

Θεσσαλονίκη κινούμε μόνο λόγω δουλειάς όλη μέρα στον δρόμο … όποτε αν έχει καλό σήμα εκει μου αρκεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pj2501 είπε

Θεσσαλονίκη κινούμε μόνο λόγω δουλειάς όλη μέρα στον δρόμο … όποτε αν έχει καλό σήμα εκει μου αρκεί 

Αυτο δεν το γνωριζω. Εγω ειχα καλο σημα στο κεντρο για βολτα και cosmos 😛 

Περιμενε καποιον να σου πει, αν και λογικα θα ειναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, beamex είπε

Δεν έχω vodafone, αλλά όποια εταιρεία μου το έκανε αυτό θα έφευγα στη πρωτη ευκαιρία.

Αφού έτσι λειτουργούν και οι 3.

Σε "κλέβουν" από τις άλλες 2 με δέσμευση για 2 χρόνια και στην λήξη σε ξανακλέβει ένας από τους υπόλοιπους 2. (το "σε κλέβουν", πάρε το όπως θες 😄)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pj2501 είπε

Θεσσαλονίκη κινούμε μόνο λόγω δουλειάς όλη μέρα στον δρόμο … όποτε αν έχει καλό σήμα εκει μου αρκεί 

Η Cosmote έχει πολύ καλύτερη κάλυψη στη Μπότσαρη. Vodafone δεν πιάνω σε εσωτερικό χώρο ούτε 3G.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lefteris235 είπε

Καλή τύχη σε όποιον πάρει.

Πέρυσι παρήγγειλα 2 συμβόλαια με φορητότητα.

Μετά από 2 μήνες και καμιά 15ρια τηλέφωνα από μέρους μου, όπου κάθε φορά μου λέγανε πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου αυτοί (και ποτέ δεν έγινε), τελικά τους έστειλα email να διακόψουν την διαδικασία που με μεγάλη χαρά κάνανε.

Εγώ δεν θα πήγαινα πλέον εκεί και δωρεάν να μου το δίνανε το συμβόλαιο.

Πήρα τηλέφωνο και έκλεισα την προσφορά και μου είπε ότι μέσα στην βδομάδα θα έρθει το συμβόλαιο. Εσύ λες ότι ποτέ δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, beamex είπε

Δεν έχω vodafone, αλλά όποια εταιρεία μου το έκανε αυτό θα έφευγα στη πρωτη ευκαιρία.

 

3 λεπτά πριν, csontheline είπε

Αφού έτσι λειτουργούν και οι 3.

Σε "κλέβουν" από τις άλλες 2 με δέσμευση για 2 χρόνια και στην λήξη σε ξανακλέβει ένας από τους υπόλοιπους 2. (το "σε κλέβουν", πάρε το όπως θες 😄)

Είχα πάρει την ίδια προσφορά πέρυσι στα 38 ευρώ. Αυτό που βλέπω είναι ότι εφόσον έγινε και φέτος η προσφορά σημαίνει ότι καθιερώθηκε. 

Τώρα αυτό που έχω σκοπό να κάνω είναι να γυρίσω τον Οκτ. του 22 σε CU και τον Νοέμβριο που θα βγάλουν πάλι την προσφορά να κάνω σύνδεση με την νέα τιμή. 

Στις συνδέσεις είναι περίεργες οι εταιρίες, εάν πέσει η τιμή ενός συμβόλαιο και θες ανανέωση, δεν σου δίνουν την χαμηλότερη τιμή, σε αφήνουν στην καλύτερη με την ίδια τιμή εάν δεν την αυξήσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μπορει να εξηγησει καποιος τι ειναι το:

Έχεις επιπλέον έκπτωση και ΔΩΡΟ 4G Mifi συσκευή & κάρτα SIM για να μοιράζεσαι τα data σου με άλλες συσκευές!

δλδ δινουν μια εξτρα σιμ καρτα που μπαινει στο 4G mifi κ απο εκει μπορεις να κανεις χρηση των απεριοριστων δεδομενων, χωρις να επιρεαζεται η αλλη sim που εχεις;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...