Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, George gia είπε

Μέχρι πότε είναι η προσφορά;;

Στον τίτλο στην κεντρική σελίδα αναφέρει "μόνο για λίγες ώρες".

Επεξ/σία από vsk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα, ερωτηση αληθειας μιας και δεν εχω ιδεα απο συμβολαια, απ'οσο θυμαμαι παλιοτερα τουλαχιστον οταν εκανες καποιο συμβολαιο στο τελος του χρονου δικαιωσουν μια δωροεπιταγη για αγορα κινητου ή συγκεκριμενο κινητο....στην προκειμενη προσφορα ισχυει κατι τετοιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ChrisN.S. είπε

Η Cosmte λέτε να κάνει κανένα price match αν τους το ζητήσεις για νέο συμβόλαιο; 😅

Ακόμα και να τπ κάνει δεν αξίζει αν βγαίνεις εξωτερικό … γιατί στο unlimited δίνει όριο 45 gb…ενώ αυτή δεν έχει όριο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα περιμένω να με καλέσει κάποιος εκπρόσωπος, έχουν το lead μου από τη στιγμή που ανέβηκε το post.. κάτι που με κάνει να αναρωτιέμαι εάν είναι αργούν τόσο οι πωλήσεις τους, πόσο πιο αργό θα είναι το customer support σε περίπτωση που προκύψει το οτιδήποτε; 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spyros95 είπε

Εγώ ακόμα περιμένω να με καλέσει κάποιος εκπρόσωπος, έχουν το lead μου από τη στιγμή που ανέβηκε το post.. κάτι που με κάνει να αναρωτιέμαι εάν είναι αργούν τόσο οι πωλήσεις τους, πόσο πιο αργό θα είναι το customer support σε περίπτωση που προκύψει το οτιδήποτε; 😋

Που να δεις και τις ταχύτητες τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα αίτηση σε ένα συμβόλαιο που έληγε την 27-11. Αμέσως ήρθε το sms με το link της συναίνεσης και το συμβόλαιο. Πάτησα συναινω και αμέσως ενεργοποιήθηκε η προσφορά. Χωρίς καν τηλέφωνο!
τελικη τιμή 26,04 επειδή έχω και σταθερο στο ίδιο όνομα. Μόνο που δεν γράφει πουθενά για την δεύτερη κάρτα sim και το μαραφετι που δίνουν πακέτο. Μάλλον θα χρειαστεί αύριο το πρώτο τηλέφωνο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kallair είπε

 

απο την στιγμη που ειναι καρτοκινητη, τι σας δεσμευει ακριβως στο να παρετε εναν νεο αριθμο και να καταργησετε το υπαρχων; Και ενημερωνετε ολες τις επαφες σας με ενα SMS οτι αυτός ειναι ο νεος σας αριθμος.

Δυστυχώς το νούμερο είναι σε όλες τις υπηρεσίες και σχολεία κλπ για αυτό δεν αλλάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έγραψα τηλέφωνο στην φόρμα για επικοινωνία και σχεδόν μετά απο μισή ώρα με πήραν πίσω. Το έκανα σχεδόν στο μισάωρο απο την στιγμή που έγινε η προσφορά ανάρτηση στο myphone. Μεσημεράκι ήρθε και σε μήνυμα η αίτηση φορητότητας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Eχω CU και βαση ιστορικου ανανεωσης εχω δωσει μεσα στο 2021 συνολικα 200€ σε καρτα μεχρι τωρα. Πολυ καλη προσφορα φαινεται, αλλα νομιζω δεν υπαρχει λογος να αλλαξω και να πληρωνω παραπανω.

μη συγκρίνεις εδώ έχεις unlimited data δηλ μπορείς να κόψεις το σταθερό ίντερνετ στο σπίτι σου και να γλιτώσεις 18€/μήνα

6 ώρες πριν, JOHN ONLY είπε

Αυτό που λέει με την κάρτα sim και το ρούτερ τι είναι; Δίνει δεύτερη σιμ; Εκεί αναγκαστικά θα λειτουργεί ομως η μία με επιλογή άραγε;

σ δίνουν 2ρη σιμ για data και sms όχι κλήσεις με ξεχωριστό αριθμό

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, KapaEpsilon είπε

Πήρα τηλέφωνο και έκλεισα την προσφορά και μου είπε ότι μέσα στην βδομάδα θα έρθει το συμβόλαιο. Εσύ λες ότι ποτέ δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία;

Γνωρίζουμε αν η υπογραφή συμβολαίου κ ανταλλαγή εγγράφων μπορεί να γίνει ηλεκτρονικά/ψηφιακά;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, definitio είπε

Γνωρίζουμε αν η υπογραφή συμβολαίου κ ανταλλαγή εγγράφων μπορεί να γίνει ηλεκτρονικά/ψηφιακά;

Σε έμενα είπαν απλά μια φωτοτυπία ταυτότητας.  Υπογραφές στον κούριερ κλασσικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...