Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, vgolden είπε

Όντως η 2η sim είανι 3€ / μήνα ;

Η υπάλληλος που μου έκανε το πρόγραμμα μου είπε οτι δεν γίνεται να βγαλω 2η καρτα (αν δεν βαλω και σταθερό μαζι). Ελπιζω να μην ισχύει γιατι θα βολεύει άπειρα με ενα ρουτερ της προκοπής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vgolden είπε

Όντως η 2η sim είανι 3€ / μήνα ;

 

4 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Η υπάλληλος που μου έκανε το πρόγραμμα μου είπε οτι δεν γίνεται να βγαλω 2η καρτα (αν δεν βαλω και σταθερό μαζι). Ελπιζω να μην ισχύει γιατι θα βολεύει άπειρα με ενα ρουτερ της προκοπής

 

Επικοινώνησαν τελικά μαζί μου το πρωί, και την Παρασκευή θα μου στείλουν το συμβόλαιο. Απ' ότι με ενημέρωσε η υπάλληλος, η 2η SIM, μόνο για data, είναι δωρεάν..  καλά θα πάει αυτό! 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, spyros95 είπε

 

 

Επικοινώνησαν τελικά μαζί μου το πρωί, και την Παρασκευή θα μου στείλουν το συμβόλαιο. Απ' ότι με ενημέρωσε η υπάλληλος, η 2η SIM, μόνο για data, είναι δωρεάν..  καλά θα πάει αυτό! 😋

Άραγε 2 έξτρα σιμ να γίνεται?

😉😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, spyros95 είπε

 

 

Επικοινώνησαν τελικά μαζί μου το πρωί, και την Παρασκευή θα μου στείλουν το συμβόλαιο. Απ' ότι με ενημέρωσε η υπάλληλος, η 2η SIM, μόνο για data, είναι δωρεάν..  καλά θα πάει αυτό! 😋

Θα βάλεις πρόγραμμα που θα περιέχει και σταθερό εσύ λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spyros95 είπε

Όχι! Μόνο το unlimited.

Μήπως έχεις ήδη σταθερό βονταφον στο σπίτι? Μακάρι να δίνουν 2ή σιμ χωρίς σταθερό, θα σωθούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nighthawk6969 είπε

Μήπως έχεις ήδη σταθερό βονταφον στο σπίτι? Μακάρι να δίνουν 2ή σιμ χωρίς σταθερό, θα σωθούμε

Όχι, ο ιδιοκτήτης είχε προπληρωμένο, ετήσιο, πακέτο Nova 24 το οποίο και θα κόψω. Δεν μιλήσαμε για σταθερό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρίς να διαβάσω όλες τις σελίδες, εμένα με πήρε η βόντα και μου είπε να αναβαθμίσω από το υπάρχον συμβόλαιο στο unlimited με 26€ χωρίς να έχω σταθερό στην βόντα. Βέβαια αρνήθηκα γιατί έχω συμβόλαιο που με καλύπτει με 16€ αλλά όπως και να έχει είναι καλή προσφορά.

edit: τώρα που διάβασα τις προηγούμενες σελίδες, για μένα που έχω δωρεάν το internet4sharing δεν είναι άσχημη προσφορά αν αγοράσω ένα ρούτερ. Πρέπει όμως να μετρήσω λίγο ταχύτητα στο σπίτι.

Επεξ/σία από for4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Κρίμα, ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα 👾 καλή προσφορά όμως! Θυμάμαι πέρσι το είχε στα 60€++ προσφορά αν δεν κάνω λάθος. 

39 ηταν περσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μία γρήγορη ερώτηση γιατί δεν είμαι σίγουρος…Δεν εχω σταθερό Vodafone.Αν αγοράσω το πακέτο αυτό κι επιπλέον την 2η sim (με +3€/μήνα),θα μπορει να έχει Ίντερνετ η κοπέλα μου όταν θα είμαι εκτός σπιτιού ;;Δεν έχω καταλάβει δηλαδή πως λειτουργεί η 2η sim .

Επεξ/σία από blueangel3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/25043802/TP-LINK-TL-MR6400-v5-Ασύρματο-4G-Mobile-Router-Wi-Fi-4-με-3-Θύρες-Ethernet.html

Λιγο of topic αλλά σχετικό με την 2η σιμ, έχει κανένας εμπειρία με το παραπάνω μοντεμ/ρούτερ?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...