Προς το περιεχόμενο

Η Adele ζήτησε να αφαιρεθεί η τυχαία αναπαραγωγή από τα άλμπουμ του Spotify, κι έτσι έγινε


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντι να ασχολειτε με την σειρα των τραγουδιων ας ασχοληθει με τα ιδια τα τραγουδια γιατι καθε αλμπουμ της ειναι χειροτερο απο το προηγουμενο.

Απλα ξεκινησε απο πολυ ψηλα και τωρα γιαυτο ακομα ακούγεται καπως αλλα αδερφακι μου αυτο το τελευταίο της με το παρατεταμενο ιιιιιιιιι ιιιιιιιιιι ιι ιιιιιι ουτε απεγνωσμενη γατα σε περιοδο αναπαραγωγής δεν κανει ετσι...

Επεξ/σία από MikeGR7
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι ηλιθιες ανακοινώσεις από τους μαϊντανούς επικοινωνίας των εταιρειών πάντα προκαλούν γέλιο. Τι είμαστε ενθουσιαμενοι που δίνουμε ένα premium χαρακτηριστικό βρε π@π@ρ@;;;; με αυτα ενθουσιάζεται η εταιρεία που δουλεύεις;;; νομίζουν ότι μας δουλεύουν κιόλας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kotronas είπε

Στο Σουδάν της Κρήτης

λοιπον σου εχω την λυση . εχω εναν μπαρμπα που δεν πλενει το αμαξι του γιατι παντα βρεχει .

πηγαινε βραδυ και πλυνε το και σε 4 ημερες θα ριξει βροχη κατακλισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

adele, ζητα κι απο τα file hosting sites να μην εχει minimum kbps στο free download και να μπορουμε να κανουμε και μαζικα downloads, γιατι αυτο το "αλλαζε ip μετα απο καθε download" το βαρεθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντός μπράβω το Spotify που έδωσε την ευκαιρία σε χρήστες να απολαύσουν αυτό το χαρακτηριστικό τις {premium} έκδοσης 👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω βολευτει με τα δυο daily mix οταν μου ληγει το premium ειδικα στο αμαξι που κυριως παιζει το spotify. Δεν εχει υποχρεωτικο shuffle οπως ζητησε η adele επιλεγεις και ακους οποιο κομματι θες σκρολλαρεις σε οποιο σημειο του θρς οσες παραληψεις θες ενω οι επιλογες τους ειναι απολυτα στοχευμενες πλεον το spotify ειναι σαν να εχει μπει ακριβως στο μυαλο μου του τι ακουω και τι ειδος μου αρεσει...ε ειναι πολλα τα χρονια και εκατονταδες οι λιστες που εχω φτιαξει.

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tlykog είπε

Ο τίτλος μου θύμησε κάτι βιβλικό: "και είπεν ο Θεός γεννηθήτω φως και εγενετο φως"...

Σωστός, μόνο που τη συγκεκριμένη φράση (let there be light) την είπε ο AC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...