Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αντικαθιστά τον Windows Media Player με τον… Media Player for Windows


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, alexpap είπε

"Η Microsoft αντικαθιστά τον Windows Media Player με τον… Media Player for Windows"

 Κρίμα και εγώ νόμιζα ότι τον αντικαθιστά με τον Player Media for Windows. 

Όχι βρε, αυτή την ριζική αλλαγή την κράτησε για τα 12.

Τι; Τα 10 θα είναι η τελευταία έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω, πρέπει να ήταν η πιο αστεία τεχνολογική είδηση που θυμάμαι εδώ και πολλά χρόνια. Πέρα από την πλάκα, απορώ πιο το νόημα αυτής της αλλαγής. 

Οπως ειπώθηκε ήδη, ο απόλυτα υποδειγματικος ορισμός του " άλλαξε ο Μανωλιος και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς." 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, EmptyPromises είπε

καιρος ηταν.... αντε με το καλο και υποστιριξη για ASIO κτλ δηλαδη ποτε.... μπας και τον χρεισιμοποιησουμε δηλαδη ποτε...

MPC-BE RULES ;)

Αυτό ίσχυε μέχρι πέρυσι. Ο mpc-hc με τον νέο developer που τον ανέλαβε, είναι πλέον πολύ πιο μπροστά από τον be.

Άσε που κατάφερε να βάλει ένα πραγματικά ωραίο black theme στην εμφάνιση του media player classic, κάτι που ο black edition δεν κατάφερε ποτέ.

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπάνω από μια δεκαετία χρησιμοποιώ τα ακόλουθα:

- Media Player Classic Home Cinema x64 

- foobar2000 

- Winamp 

- VLC 

Κάνουν άψογη δουλειά, παίζουν τα πάντα και όσα άλλα προγράμματα και να έχω δοκιμάσει, γύρισα πάλι σε αυτά.

Ούτως ή άλλως δεν υπάρχει ανάγκη αλλαγής από την στιγμή που το μοναδικό πράγμα πού χρειάζεται είναι οι codecs.

 

7 ώρες πριν, EmptyPromises είπε

για οσους θελουν κατι απλο και οχι ψαγμενο ναι...

Δεν θα το έλεγα.

Αν κατεβάσεις τους κατάλληλους codecs και ψάχνεσαι με τα φίλτρα και επιδόσεις γίνεται πολύπλοκο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, MariosX είπε

Παραπάνω από μια δεκαετία χρησιμοποιώ τα ακόλουθα:

- Media Player Classic Home Cinema x64 

- foobar2000 

- Winamp 

- VLC 

Κάνουν άψογη δουλειά, παίζουν τα πάντα και όσα άλλα προγράμματα και να έχω δοκιμάσει, γύρισα πάλι σε αυτά.

Ούτως ή άλλως δεν υπάρχει ανάγκη αλλαγής από την στιγμή που το μοναδικό πράγμα πού χρειάζεται είναι οι codecs.

 

Δεν θα το έλεγα.

Αν κατεβάσεις τους κατάλληλους codecs και ψάχνεσαι με τα φίλτρα και επιδόσεις γίνεται πολύπλοκο.

Αν κατεβάσεις..... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι χρήστες των Windows  δεν πρέπει να ανησυχούν γιατί κανένας δεν χρησιμοποιεί τον windows media player 😄😄😂Προσωπικά έχω μια προπολεμική έκδοση KMPlayer (πριν γίνει pandora) και τα λίγα που δεν παίζουν vcl.

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...