Προς το περιεχόμενο

eFootball 2022


tazos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι να πάρω πάλι ps4/5 για online  efootball(πρωην pes) και κανά COD...

Ξέρω ότι ήταν μαύρα χάλια.
Έχει φτιάξει καθόλου;; Φίφα δεν μου φαίνεται τόσο αληθοφανές το gameplay και δεν το θέλω.

Υποτίθεται έχει πάρει αναβάθμιση, αλλά δεν βρίσκω πουθενά σχόλια για βελτίωση ή απλά ότι παραμένει τα ίδια 💩

Επεξ/σία από tazos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, tazos87 είπε

Σκέφτομαι να πάρω πάλι ps4/5 για online  efootball(πρωην pes) και κανά COD...

Ξέρω ότι ήταν μαύρα χάλια.
Έχει φτιάξει καθόλου;; Φίφα δεν μου φαίνεται τόσο αληθοφανές το gameplay και δεν το θέλω.

Υποτίθεται έχει πάρει αναβάθμιση, αλλά δεν βρίσκω πουθενά σχόλια για βελτίωση ή απλά ότι παραμένει τα ίδια 💩

release date ανοιξη 2022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tazos87 είπε

Σκέφτομαι να πάρω πάλι ps4/5 για online  efootball(πρωην pes) και κανά COD...

Ξέρω ότι ήταν μαύρα χάλια.
Έχει φτιάξει καθόλου;; Φίφα δεν μου φαίνεται τόσο αληθοφανές το gameplay και δεν το θέλω.

Υποτίθεται έχει πάρει αναβάθμιση, αλλά δεν βρίσκω πουθενά σχόλια για βελτίωση ή απλά ότι παραμένει τα ίδια 💩

Αν είναι να αγοράσεις κονσόλα αποκλειστικά για το efootball μη το σκέφτεσαι καν, παίζει και να μην το κυκλοφορήσουν έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα. Το FIFA ήταν καλό για κάνα μήνα αφότου κυκλοφόρησε μετά με τα updates έγινε μία απ΄τα ίδια, πινγκ πονγκ, μηδέν αδράνεια, σκορ πόλο κι άγιος ο θεός...

Επεξ/σία από Basilhs1982
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Basilhs1982 είπε

Αν είναι να αγοράσεις κονσόλα αποκλειστικά για το efootball μη το σκέφτεσαι καν, παίζει και να μην το κυκλοφορήσουν έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα. Το FIFA ήταν καλό για κάνα μήνα αφότου κυκλοφόρησε μετά με τα updates έγινε μία απ΄τα ίδια, πινγκ πονγκ, μηδέν αδράνεια κι άγιος ο θεός.

Όχι μόνο για το efootball, αλλά και για Call of duty και άλλα παιχνίδια...αλλά ήταν βασικός λόγος.

Δεν υπάρχει ένα ποδοσφαιράκι της προκοπής οπότε.
Α ρε Κοναμι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε μετα απο 22 χρονια αγορασα ξανα Φιφα. Το pes για να στρωσει θελει 2 χρονια ακοκα ετσι που το εκαναν. Κ μαλλον το πανε για φουντο. Mobile game με port σε κονσολα.

Μαρεσει που δεν εβγαλαν περυσι για να κανουν το μπαμ λεει φετος 😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ναι ρε μετα απο 22 χρονια αγορασα ξανα Φιφα. Το pes για να στρωσει θελει 2 χρονια ακοκα ετσι που το εκαναν. Κ μαλλον το πανε για φουντο. Mobile game με port σε κονσολα.

Μαρεσει που δεν εβγαλαν περυσι για να κανουν το μπαμ λεει φετος 😂😂😂

Το λες και μπαμ. Το παιχνίδι έσκασε και δε νομίζω πως έχει γυρισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To FIFA περισσότερο φέρνει σε μπάσκετ και λιγότερο σε ποδόσφαιρο, παίρνεις τη μπάλα μέσα στη μεγάλη περιοχή ντριπλάρεις και τα δοκάρια μέχρι να βρεις κενό για να σουτάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία δέκα χρόνια έχουμε τα πιο ρεαλιστικά ποδοσφαιράκια κάθε χρόνο και μετά από 1-2 μήνες φαίνεται πόσο σάπια είναι.

Καθε χρόνο κυριολεκτικά η ιστορία επαναλαμβάνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pes μια χαρα ηταν το 21 φετος του μαμησανε τη μανα 😅 

Το φιφα ρε δεν ειναι ποδοσφαιρακι ειναι τσιρκο. Τοσες τριπλες μονο κλοουν τις κανουν. Αλλα αφου δεν εχει αλλη εναλακτικη για φετος τοτε με το ζορι φιφα 😕

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά νομίζω οτι έχουν ταβανιάσει χρονια τωρα.Πρέπει με κάποιο τρόπο να δείχνει πιο αληθινό ,αλλα λόγω φύσης αθλήματος και μακρυνής κάμερας ,δεν ξέρω πως.

Το Fifa γενικά είναι αστείο να ονομάζεται football simulation, κερδίζει όμως στην παρουσίαση και στην ατμοσφαιρα.Το Pro εγκλημάτισε φέτος αλλά μόνο απο εκεί ελπιζω.Νομίζω οτι εκεί υπάρχει η ποδοσφαιρική ψυχη αλλα λείπουν όλα τα άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κρίμα για το ποδόσφαιρο σαν videogame. Πριν 25 χρόνια περισσότερη ικανοποίηση είχαμε όταν παίζαμε ποδοσφαιράκι στο ps1. Δεν θα ξεχάσω, στα τελευταία του, τσιπαρισμένο ps1 και cd με ιαπωνικό μενού, με τον γιαπωνέζο να λέει με προφορά "Winning Eleven" στην έναρξη και την περιγραφή, αξία ανεκτίμητη! Επικές μάχες εν έτη 1997-1998. Που χάθηκε η ψυχή της σειράς? Είναι πραγματικό κατόρθωμα για την Konami που την κατέστρεψε..δώστε την τουλάχιστον σε κανέναν που θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με αυτό.

 

 

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα η ΚΟΝΑΜΙ έχει καταστρέψει σχεδόν όλα τα αριστουργήματα της. Τη δεκαετία του ΄90 και του 2000 μεγαλουργούσε και όσοι σήμερα είμαστε τουλάχιστον θα έλεγα από 35 και πάνω, είμαστε τυχεροί που ζήσαμε εκείνες τις εποχές με το gaming στα καλύτερα του κι ας μην υπήρχε online. Αξέχαστα τουρνουά σε σπίτια ISS/PES και παλιότερα NBA Give N Go (προσωπικά το θεωρούσα καλύτερο από το NBA Live).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...