Προς το περιεχόμενο

eFootball 2022


tazos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά v1 μόνο στα λόγια είναι. Λείπουν πολλά. Μάλλον και το coop να υποθέσω; Θετικό πάντως ότι σαν gameplay διαβάζω έχει βελτιωθεί. Θα το δοκιμάσω το βραδάκι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα βελτιωμενο αλλα θελει δουλεια ακομα. Καλα εβγαλαν v1.0 εκδοση και δεν εχει επιλογες ακομα να παιξεις φιλικο με οτι χρονικη διαρκεια θελεις και οτι μπαλα θελεις και οτι ομαδα θελεις; Αν ειναι δυνατον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα κι εγώ να κατέβει,μιας και το είχα κάνει delete,όταν είχα πάρει τα achievements.

Το myclub έχει γίνει dream team και κάτι βίντεο που είδα , είναι ότι είναι περιορισμένοι οι παίχτες που μπορείς να αποκτήσεις.

Το ότι δεν έχουν ανοίξει το χρόνο πέρα του 5λεπτου στα ματς,με κάνει να σκέφτομαι πως υπάρχει ακόμα στο μυαλό τους να πουλήσουν full έκδοση του παιχνιδιού κάποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα να συνηθίζω το σύστημα άμυνας στο v.0.9 και ήλπιζα σε κάποιο ρεγουλαρισμα του ai για κάποιες αστοχίες, τελικά ενέδωσαν στο να φτιάξουν ένα κλασσικό pes. Ξενέρωσα. Επίσης χωρίς masterleague δεν είναι το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλο φιασκο το παιχνίδι , το κατέστρεψε η Κοναμι.... τοση αναμονή και βγαλανε μονο 1 online mode μπας μαι πουλησο καμια καρτα :(

Ας βγαζανε μια και καλη το 23 κατι ολοκληρωμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πλέον στην κατάσταση που θα έπρεπε να ήταν όταν πρωτοκυκλοφόρησε μήνες πρίν. Έχει μια καλή βάση πλέον για κάτι καλύτερο. Ελπίζω να το υποστηρίζουν γιατί έχει potential και το καλύτερο για εμάς τους παίκτες είναι να μην υπάρχει ένα μόνο football sim παιχνίδι στην αγορά όπως τώρα με το fifa 22 που αλωνίζει μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παλι ξενερωσα χθες, ενα ημιχρονο αντεξα κ το εκλεισα 😑 παει το κακομοιρο το pes .. Aς βγαζανε 2021 με τις μεταγραφες παρα αυτο το μην πω τωρα ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μερικοί λένε ότι τους αρέσει και ότι είναι καλό. Μήπως εννοούν σε σχέση με αυτό το πράμα που είχαν βγάλει το Σεπτέμβρη; Μα έτσι κι αλλιώς ότι και να έβγαζαν καλύτερο θα ήταν από ένα alpha demo που δεν έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει ποτέ δημόσια.

Στα του παιχνιδιού τώρα πέρα από τα αμέτρητα bugs που συνεχίζει να κουβαλάει το βαρύ χαρτί του PES από εποχές ISS ήταν το λεγόμενο player ID το οποίο σχεδόν έχει εξαφανιστεί. Τα μοντέλα των παιχτών φέρνουν περισσότερο σε FIFA και λιγότερο σε PES. Το gameplay είναι πολύ μαγκωμένο και σου δίνει την αίσθηση ότι τα πάντα είναι προδιαγεγραμμένα ή αλλιώς σκριπταρισμένα.  To interface με τα tactics μου δείχνουν ότι πήραν ένα παιχνίδι που ήταν απλοποιημένο για να παίζει στα κινητά και το μετέφεραν στις κονσόλες.

ΟΚ θα παίξουμε γιατί είναι free αλλά δεν το βλέπω να έχει ζωή, θα το βαρεθεί γρήγορα ο κόσμος. Ελπίζω να μπει το FIFA 22 στο gamepass μπας και παίξουμε κανένα ματσάκι το καλοκαίρι που θα έχει και παγκόσμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Basilhs1982 είπε

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μερικοί λένε ότι τους αρέσει και ότι είναι καλό. Μήπως εννοούν σε σχέση με αυτό το πράμα που είχαν βγάλει το Σεπτέμβρη; Μα έτσι κι αλλιώς ότι και να έβγαζαν καλύτερο θα ήταν από ένα alpha demo που δεν έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει ποτέ δημόσια.

Στα του παιχνιδιού τώρα πέρα από τα αμέτρητα bugs που συνεχίζει να κουβαλάει το βαρύ χαρτί του PES από εποχές ISS ήταν το λεγόμενο player ID το οποίο σχεδόν έχει εξαφανιστεί. Τα μοντέλα των παιχτών φέρνουν περισσότερο σε FIFA και λιγότερο σε PES. Το gameplay είναι πολύ μαγκωμένο και σου δίνει την αίσθηση ότι τα πάντα είναι προδιαγεγραμμένα ή αλλιώς σκριπταρισμένα.  To interface με τα tactics μου δείχνουν ότι πήραν ένα παιχνίδι που ήταν απλοποιημένο για να παίζει στα κινητά και το μετέφεραν στις κονσόλες.

ΟΚ θα παίξουμε γιατί είναι free αλλά δεν το βλέπω να έχει ζωή, θα το βαρεθεί γρήγορα ο κόσμος. Ελπίζω να μπει το FIFA 22 στο gamepass μπας και παίξουμε κανένα ματσάκι το καλοκαίρι που θα έχει και παγκόσμιο.

Για το ίδιο παιχνίδι μιλάμε? 🙃Σαν εμπειρία ποδοσφαίρου είναι αυτή την στιγμη καλύτερο από fifa 22 κ pes 21, για τα υπόλοιπα συμφωνώ.

Επεξ/σία από Chemical
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι πιο playable απο το προηγουμενο αλλα το προηγουμενο ηταν πιο real ακομα σαν ποδοσφαιρο.

Για τα δικα μου γουστα παραμενει ακομα ΠΟΛΥ ξυλινο και με ενοχλει επισης ΚΑΙ η αποκριση. Ειναι σαν να οδηγω με τιμονιερα και στριβει μετα απο χιλιοστα του δευτερολεπτου.....που ειναι πολλα ωστε να με πιασουν τα διαολια μου χαχαχα!

Ασε που με εκνευριζει και ολη αυτη η μπλεδιλα στα μενου τα οποια ΔΕΝ καταλαβαινω κι ολας (βαριεμαι καλυτερα να διαβασω τι λενε).

Μαλλον εχω συνηθισει το φιφα στο οποιο θα παραμεινω χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι καλυτερο.

Eνα ποδοσφαιρο-μπασκετ ειναι φουλ απο μπαγκιες και τρελο μπουλουκι in game.

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...