Προς το περιεχόμενο

Φθηνα ασυρματα ακουστικα με wireless charging


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει κατι αξιολογο με αυτα τα κριτηρια Σε τιμη εως 50 ευρω? Εχω τα airpods gen 1 και θελω απλα κατι με ασυρματα φορτιση συν οτι αφου θα ειναι και οικονομικο θα με νοιαζει ενδεχομενως λιγοτερο αν μου πεσουν κατω και χτυπησουν η τα χασω. Στην χειροτερη αν δε βρισκεται κατι τετοιο σκεφτομουν μηπως επαιρνα απλα την ασυρματη θηκη αλλα με 75-80 ευρω (ενω πριν τρια χρονια ειχα παρει 120 τα ακουστικα) μου φαινεται too much

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2021 στις 8:15 ΜΜ, therock είπε

Υπαρχει κατι αξιολογο με αυτα τα κριτηρια Σε τιμη εως 50 ευρω? Εχω τα airpods gen 1 και θελω απλα κατι με ασυρματα φορτιση συν οτι αφου θα ειναι και οικονομικο θα με νοιαζει ενδεχομενως λιγοτερο αν μου πεσουν κατω και χτυπησουν η τα χασω. Στην χειροτερη αν δε βρισκεται κατι τετοιο σκεφτομουν μηπως επαιρνα απλα την ασυρματη θηκη αλλα με 75-80 ευρω (ενω πριν τρια χρονια ειχα παρει 120 τα ακουστικα) μου φαινεται too much

Creative Outlier Air V3. Τα έχω, αξιόλογα ακουστικά, με μόνο αρνητικό τα ευαίσθητα touch controls.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ρε μαν? Με πιασε μια τρελλα και σκεφτομουν σημερα μηπως τα παιζα ολα για ολα και επαιρνα την ναυαρχιδα, τα sony 1000 xm4 που ναι σε προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς, το κάνεις, τα πρότεινα επειδή είπες ότι δεν θέλεις να δώσεις πολλά χρήματα.

Προσωπικά και εγώ μπήκα στον πειρασμό για τα ΧΜ4 σε τέτοια τιμή που τα έβγαλαν, αλλά:

-Τα χρησιμοποιώ στο τρέξιμο και πάνω στη μηχανή και δεν μου πάει η καρδιά να φοράων €180 στα αυτιά μου

-Όταν θέλω να ακούσω σοβαρά μουσική, δεν χρησιμοποιώ in ear. Τα συγκεκριμένα πάντως έχουν και αυτό το ωραίο SXFi εφέ που έχει πλάκα ενώ και το  active noise reduction που έχουν κάτι κάνει.

Για εμένα λοιπόν εξαρτάται από τα χρήματα και την χρήση που σκοπεύεις να κάνεις, πάντως τα Creative είναι ικανοποιητικά σε όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σε όλους,

Δεν βρήκα άλλο topic οπότε γράφω σε αυτό (αν είναι ας μεταφερθεί). 

Ψάχνω ακουστικά wireless για δώρο στον αδερφό μου, ο οποίος χρησιμοποιεί πολύ μέσα στη μέρα για κλήσεις, skype κλπ.

Στο θέμα είμαι παντελώς άσχετος...

Ψάχνω κάτι καλό (έλα δεν το πιστεύω :P ), με μπάτζετ 50-60, βαριά 70€ από τη Media Markt μίας και την έχω δίπλα από το σπίτι μου, να πεταχτώ να τα έχω στα χέρια μου!

Αυτό μου με νοιάζει κυρίως είναι να έχουν καλό ήχο και από και προς...

Όποιαδήποτε πρόταση δεκτή!

Υ.Γ Γνωρίζουμε εάν η Media Markt δέχεται επιστροφές χρημάτων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...