Προς το περιεχόμενο

Corsair Πληκτρολόγιο Mini 60% K65 59,99€


bLaCkz0r

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

ρε φίλε ψαχνω ενα μικρο αλλα δεν μπορω να ζησω χωρις το delete. και τα βελάκια ειναι μεγάλο θεμα αλλα το delete ειναι απαραιτητο για κειμενα.

HYPERX  ALLOY ORIGINS CORE RGB

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

ρε φίλε ψαχνω ενα μικρο αλλα δεν μπορω να ζησω χωρις το delete. και τα βελάκια ειναι μεγάλο θεμα αλλα το delete ειναι απαραιτητο για κειμενα.

Logitech K380. 2.5 χρόνια το χρησιμοποιώ. Απαιχτο σε όλα του. Και ΑΘΟΡΥΒΟ. ΠΑΡΤΟ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Αγόρασα το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο γιατί για μένα βασικό κριτήριο ήταν το μικρό μέγεθος που ήθελα. 

Στα +

Ποιότητα αρκετά καλη, διακόπτες επίσης που με βόλεψαν αμέσως. 

Ο φωτισμός εξαιρετικός. 

Θόρυβος χαμηλός ( προέρχομαι από blue switch άρα ότι και να έπαιρνα πιο ήσυχο θα μου φαινόταν αλλά οκέι ) 

Στα - 

Θέλει χρόνο . Με το δεξί fn κουμπί έχεις όλα τα κουμπιά που λείπουν, για μένα δεν είναι deal breaker και θεωρώ ότι αν συνηθίσω δεν θα ξανά πάω σε μεγάλο keyboard. 

Το icue που μου έβγαλε τρελό bug και αναγκαστικά να κάτσω 3 ώρες για να βρω λύση. Δεν είναι δυνατόν τέτοια εταιρεία να παλεύει με το λογισμικό τόσα χρόνια. 

 

Στα λεφτά που βρίσκεται αυτήν την στιγμή είναι vfm εύκολα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μεγέθους συνηθίζεται.. 

Σε σύγκριση με το ducky One 2 mini μου φάνηκε λίγο πιο φτηνή αίσθηση/κατασκευή. 

Όπως και να έχει τα 60 ευρώ τα αξίζει και με το παραπάνω 

Το πολύ χαμηλό latency που έχει είναι ότι πιο γρήγορο μπορείς να βρεις αυτή τη στιγμή στην αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παροτι πηρα προσφατα ασυρματο kemove shadowfox απο banggood δε ξερω με ψηνει στην τιμη αυτη να παρω και κατι επωνυμο. Αξιζει να εχω ενα δευτερο με καλωδιο τι λετε. Αν και κυριως η χρηση μου ειναι typing γιατι παιχνιδια παιζω με controller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...