Προς το περιεχόμενο

LG OLED65C11LB 1.399€ iking.gr [ΤΕΛΟΣ]


antonis_mojo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Giannislo είπε

Γενικα τι επιλεγουμε, σταθεροποιητη  ή UPS εαν μας ενδιαφερει μονο η προστασια των συνδεδεμενων συσκευων και οχι η λειτουργια κατα τη διακοπη ρευματος. Η διαφορα τους ειναι μονο στην υπαρξη μπαταριας η εχουν και κατι εξτρα; 

Με το UPS Προστατεύεις τις ηλεκτρονικές συσκευές από τις διακοπές ρεύματος και τις υπερτάσεις. Εάν όμως διαθέτει και AVR (Automatic Voltage Regulation) είσαι σίγουρος ότι το ρεύμα που θα περάσει από τις συσκευές σου θα είναι σωστό και στα επιθυμητά επίπεδα. Με αλλα λόγια εαν το UPS σου είναι Line interactive προσαρμόζει την τάση εξόδου συνεχώς μέσω του αυτόματου ρυθμιστή τάσης και Προσφέρει ικανοποιητική προστασία σε αυξομειώσεις της τάσης. Aκόμη να ξέρεις ότι σε περίπτωση διακοπής, η εναλλαγή σε κατάσταση μπαταρία γίνεται σε ελάχιστο χρόνο, από ότι σε ένα standby UPS.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

....την είχα βάλει κ εγώ στο μάτι καιρό τώρα. 

Για τέτοια αγορά, απο ένα αμφιβόλου ποιότητας κατάστημα (σύμφωνα με ορισμένες αξιολογήσεις-δεν έχω πάρει ποτέ κάτι από εκεί μέχρι τώρα)  κ αφού είδα viva payments μόνο, στο check out (ναι,έφτασα μέχρι το σημείο που έπρεπε να βάλω τα στοιχεία της κάρτας μου) αλλά κ ανυπαρξία διαθέσιμου stock.... τελικά έκανα πίσω....

Επεξ/σία από TechnoState
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...