Προς το περιεχόμενο

amazon prime video


c0stas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας,

μετα το τελος του free trial 7(ημερων) και εχοντας βαλει μια prepaid οπου ειναι αδεια, ειδα οτι εγινε κανονικα και αυτοματα η ανανεωση του πακετου για εναν ακομη μηνα με χρεωση στα 5,99, οπου εχω κανονικα προσβαση απο τι βλεπω. δεν καταλαβαινω, αφου δεν εχει λεφτα μεσα πως ενεργοποιηθηκε το πακετο? φυσικα στο ebanking δεν βλεπω πουθενα την χρεωση ουτε ελαβα καποιο email γιαυτο, η ερωτηση ειναι, εγω δεν το θελω γιατι δεν παρακολουθω, πρεπει να κανω κατι αλλο περα απο το να αφαιρεσω  απο το προφιλ την καρτα?

περιεργα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, c0stas13 είπε

Καλησπερα σας,

μετα το τελος του free trial 7(ημερων) και εχοντας βαλει μια prepaid οπου ειναι αδεια, ειδα οτι εγινε κανονικα και αυτοματα η ανανεωση του πακετου για εναν ακομη μηνα με χρεωση στα 5,99, οπου εχω κανονικα προσβαση απο τι βλεπω. δεν καταλαβαινω, αφου δεν εχει λεφτα μεσα πως ενεργοποιηθηκε το πακετο? φυσικα στο ebanking δεν βλεπω πουθενα την χρεωση ουτε ελαβα καποιο email γιαυτο, η ερωτηση ειναι, εγω δεν το θελω γιατι δεν παρακολουθω, πρεπει να κανω κατι αλλο περα απο το να αφαιρεσω  απο το προφιλ την καρτα?

περιεργα πραγματα...

Μόλις θα γίνει ο έλεγχος και δεν θα βρει χρήματα θα ενημερωθείς.

Ο αρχικός έλεγχος είναι αν η κάρτα είναι ενεργή...

Αυτό που σίγουρα θα έπρεπε να κάνεις, έγινε το ήξερες είναι η ακύρωση και όχι να το αφήσεις να ενεργοποιήσει τη συνδρομή...

Ευελπιστώ να βγάλεις άκρη...παρ όλο που θα δουν πως κάνεις χρήση την υπηρεσία 🙂

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνω χρήση της υπηρεσίας. Δεν έχω δει ούτε λεπτό. Άμα είναι να πληρωσω 5.99 επειδή ξέχασα να βγάλω την κάρτα τότε ας πληρώσω Δεν με νοιάζει. Αρκεί να πληρώσω από κάρτα που έχει λεφτά γιατί αυτή ήταν άδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, c0stas13 είπε

Δεν κάνω χρήση της υπηρεσίας. Δεν έχω δει ούτε λεπτό. Άμα είναι να πληρωσω 5.99 επειδή ξέχασα να βγάλω την κάρτα τότε ας πληρώσω Δεν με νοιάζει. Αρκεί να πληρώσω από κάρτα που έχει λεφτά γιατί αυτή ήταν άδεια.

Βάλε τότε τα 5,99€ για να τα τραβήξει και ακύρωσε την υπηρεσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σήμερα ένα firestick από Γερμανία, μπήκα στον λογαριασμό μου, έδωσα κωδικό επιβεβαίωσης, όλα καλά, αλλά δεν εγκαθιστά εφαρμογές. Κάνω κάτι λάθος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cacau είπε

Παρέλαβα σήμερα ένα firestick από Γερμανία, μπήκα στον λογαριασμό μου, έδωσα κωδικό επιβεβαίωσης, όλα καλά, αλλά δεν εγκαθιστά εφαρμογές. Κάνω κάτι λάθος? 

Και hijacking και σε άσχετο θέμα.
Τζακποτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...