Προς το περιεχόμενο

arenatech.gr


steliosvafeiadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα έχει.Αν δεν θελετε να σας την λενε τότε ή μην την πατάτε ή μην το γράφετε.

Αλλά και που σας τα λενε πάλι σε 10 μερες θα εχουμε πάλι τα ιδια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, UncleKim είπε

Ναι μαν μου, καμία αντίρηση. Το ότι το μαγαζί δεν το ξέρει η μάνα του, και ζητάει μόνο κατάθεση, δεν σε παραξένεψε?

Αυτό λέμε μόνο, τίποτα παραπάνω. Κανείς δεν κράζει για να κράξει.

Αυτό το επιπόλαιο, και 550 ευρώ είναι που δεν κολλάει. Να ήταν επιπόλαιο και αντικαταβολή το καταλαβαίνω. Επιπόλαιο και πάρε 550 καπάκι, δεν το καταλαβαίνω.

Ρε μπρο 555.00 θέλει με ένα χειριστήριο χωρίς παιχνίδι . 

Ο κοτσοβολος αυτό που παραγγειλα χθες 609 με δύο χειριστήρια και ένα παιχνίδι γιατί η τιμή του arenatech σας βρωμάει δεν μπορώ να καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mikekl είπε

Ρε μπρο 555.00 θέλει με ένα χειριστήριο χωρίς παιχνίδι . 

Ο κοτσοβολος αυτό που παραγγειλα χθες 609 με δύο χειριστήρια και ένα παιχνίδι γιατί η τιμή του arenatech σας βρωμάει δεν μπορώ να καταλάβω.

Το 55 επιπλεον ειναι καπελακι το playstation 5 πωλειται μαζι με το χειρηστηριο 500 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Πλάκα έχει.Αν δεν θελετε να σας την λενε τότε ή μην την πατάτε ή μην το γράφετε.

Αλλά και που σας τα λενε πάλι σε 10 μερες θα εχουμε πάλι τα ιδια.

Τώρα Τουλάχιστον κάποιος που ήθελε να κάνει αγορά δεν θα την κάνει πρέπει να ψάξει βέβαια μέσα στα 100 άσχετα σχόλια αν δεν πάρουμε ούτε τα λεφτά πίσω εννοείται και  θα ξέρει γιατί ,εγώ έψαξα δεν βρήκα τπτ γι'αυτό παραγγειλα . 

Σε δέκα μέρες σε άλλες σελίδες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mikekl είπε

Τώρα Τουλάχιστον κάποιος που ήθελε να κάνει αγορά δεν θα την κάνει πρέπει να ψάξει βέβαια μέσα στα 100 άσχετα σχόλια αν δεν πάρουμε ούτε τα λεφτά πίσω εννοείται και  θα ξέρει γιατί ,εγώ έψαξα δεν βρήκα τπτ γι'αυτό παραγγειλα . 

Σε δέκα μέρες σε άλλες σελίδες .

Και πριν 10 μέρες ήταν άλλη περίπτωση.Οταν θα ψάξει κάποιος σε 2 μερες δεν θα έχει να κάνει και πολλά.Δεν πρέπει να ψάχνεις όνομα μαγαζιού αλλά τα σημεία που φωνάζουν πρόβλημα.Που είναι παντα τα ίδια.Πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή 14 μέρες.Τα ιδια λενε σε ολους.Υπαρχει στο ΓΕΜΥ σαν επιχείρηση.Υπαρχει πολιτικη 14 ημερων στα μαγαζια για επιστροφες.Μετα απο 14 οποιαδιποτε ενεργεια.Φυσικο καταστημα δεν υπαρχει.απλα μια εδρα που μπορει να ειναι απο αποθηκη μεχρι υπογειο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2021 στις 6:48 ΜΜ, TzemakosGR είπε

Η εταιρία πίσω από την ονομασία arenatech είναι η SMART ARENA PLUS DEALS σου είπαν ότι δεν συνεργάζονται με αυτήν την αυτή την συγκεκριμένη η με την ARENATECH?

επειδή μάλλον δεν διαβάζετε τι γράφουν οι άλλοι αλλά το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι να γράφετε μηνύματα και να γεμίζετε με άχρηστα μηνύματα και σελίδες το θέμα

από την 1η σελίδα του θέματος έχω γράψει

τα στοιχεία του καταστήματος από την ιστοσελίδα του https://www.arenatech.gr/όροι-χρήσης-πολιτική-απορρήτου/ προς ενημέρωση σας

Η παρούσα ιστοσελίδα με όνομα χώρου «https://www.arenatech.gr» είναι ένα ηλεκτρονικό κατάστημα προβολής και προώθησης των προϊόντων μέσω του Διαδικτύου (εφεξής καλούμενο ως «ηλεκτρονικό κατάστημα» ή «ιστότοπος» ή «ιστοσελίδα») το οποίο ανήκει στην ατομική επιχείριση με την επωνυμία SMART ARENA PLUS DEALS Ι.Κ.Ε. ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε. (εφεξής καλούμενη ως «το Κατάστημα»), που εδρεύει στην Αθήνα 3ης Σεπτεμβρίου 8, με Α.Φ.Μ. 801620041 και Δ.Ο.Υ. ΑΘΗΝΩΝ και αρ. ΓΕΜΗ: 160267003000, ηλεκτρονική διεύθυνση επικοινωνίας [email protected] και τηλεφωνική γραμμή εξυπηρέτησης 2114188089.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mikekl είπε

Ρε μπρο 555.00 θέλει με ένα χειριστήριο χωρίς παιχνίδι . 

Ο κοτσοβολος αυτό που παραγγειλα χθες 609 με δύο χειριστήρια και ένα παιχνίδι γιατί η τιμή του arenatech σας βρωμάει δεν μπορώ να καταλάβω.

Μα εγώ δεν είπα να σε υποψιάσει η τιμή. Είπα απλά να μην δίνεις έτσι επιπόλαια κάπου τα χρήματα σου, στο άγνωστο, με κατάθεση. Thats all.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2021 στις 5:46 ΜΜ, Mikekl είπε

Έστειλαν mail με ακύρωση δεν το λέω για να αρχίσει η κουβέντα του τύπου (σιγά μην πάρετε πίσω τα λεφτά σας ) απλά για ενημέρωση προς κάποιους που δεν τους  έστειλαν ακόμα .. στο τηλέφωνο είπαν όχι βέβαια 2 βδομάδες απο βδομάδα θα τα δώσουν χρήματα πίσω ,κατά πόσο ισχύει θα δείξει ,επειδή στο σπίτι έχω στρατηγό αστυνομίας και εφέτη εκτός υπηρεσίας πλέον αλλά δεν έχει να κάνει σε περίπτωση απάτης θα μου συστήσουν δικό μας άνθρωπο να αναλάβει ,οπότε αν φτάσει εκεί DM θα είναι πιο ισχυρό να πάμε όλοι μαζί σε έναν αν υπάρχουν Και άλλοι εδώ μέσα που πήραν Από arenatech. 

Α ναι ο κοτσοβολος έχει ακόμα 😂 609 € πριν 4 λεπτά που πήρα ένα, είχε οποίος θέλει ..

Λυπάμαι που θα  σε στεναχωρήσω αλλά δεν πρόκειται να κάνεις απολύτως τίποτα είτε έχεις στρατηγό της ΕΛ.ΑΣ. είτε τον Αρχηγό της ΕΛ.ΑΣ. είτε τον Ταξίαρχο.

Δεν πρόκειται να πάρεις τα χρήματα σου πίσω αν δεν θέλει να σου τα επιστρέψει η επιχείρηση-κατάστημα

Ακόμα και να κάνεις προσφυγή στα δικαστήρια μέσω δικηγόρου θα φας χρήματα και χρόνο χωρίς αποτέλεσμα

Η λύση είναι να μάθετε να αγοράζετε με ασφάλεια από το διαδίκτυο και να αναγνωρίζετε τις επιχειρήσεις-καταστήματα-απάτη κάνουν "μπαμ" από μακριά.

Οι απατεώνες είναι έξυπνοι δεν είναι χαζοί γνωρίζουν πολύ καλά τους νόμους έτσι δεν χρωστάνε στο δημόσιο (εφορία/ασφαλιστικά ταμεία) και για αυτό το λόγο δεν μπορεί κανείς να τους κυνηγήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ikorolis είπε

Λυπάμαι που θα  σε στεναχωρήσω αλλά δεν πρόκειται να κάνεις απολύτως τίποτα είτε έχεις στρατηγό της ΕΛ.ΑΣ. είτε τον Αρχηγό της ΕΛ.ΑΣ. είτε τον Ταξίαρχο.

Δεν πρόκειται να πάρεις τα χρήματα σου πίσω αν δεν θέλει να σου τα επιστρέψει η επιχείρηση-κατάστημα

Ακόμα και να κάνεις προσφυγή στα δικαστήρια μέσω δικηγόρου θα φας χρήματα και χρόνο χωρίς αποτέλεσμα

Η λύση είναι να μάθετε να αγοράζετε με ασφάλεια από το διαδίκτυο και να αναγνωρίζετε τις επιχειρήσεις-καταστήματα-απάτη κάνουν "μπαμ" από μακριά.

Οι απατεώνες είναι έξυπνοι δεν είναι χαζοί γνωρίζουν πολύ καλά τους νόμους έτσι δεν χρωστάνε στο δημόσιο (εφορία/ασφαλιστικά ταμεία) και για αυτό το λόγο δεν μπορεί κανείς να τους κυνηγήσει.

Πλάκα μας κάνεις και εσύ .. 

Που αν θέλει δεν θα μας τα δώσει με 30 αποδείξεις και 5-6 άτομα ομαδική καταγγελια θα πάει αυτοφόρω τι θα πει ότι μας έστειλε το δέμα ποιος θα το αποδείξει η acs ,? Δεν ξέρω που νομίζεις ότι ζεις ,όταν έχεις  διεύθυνση στην σελίδα  και ΓΕ υπάρχεις σαν αφμ σε δένουν με το κατάστημα , δεν είναι μια σελίδα στο fb απλά βάλε μου λεφτά και θα σου στείλω δέμα  έλεος . 

Τα κονέ άσε να ξέρω εγώ καλύτερα τι προσφέρουν και αν μπορούν να προσφέρουν και να βοηθήσουν .. 

Καταγγελία κάνει όποιος θέλει  και τώρα. Αλλά μέχρι στιγμής δεν είναι παράνομος ο τύπος γιατί αναφέρει τα πάντα στους όρους και προϋποθέσεις που συμφωνήσαμε όταν κάναμε την αγορά λέει ότι δεν ευθύνεται αν αργήσει το δέμα αν " στης αποθήκες " δεν έχουν να του στείλουν για οποίον ναναι λόγο έχει δικαίωμα να σε καθυστέρηση 2 μήνες  Αν θέλεις να ακυρωθεί η παραγγελία σου μετά το mail ακυρώσεις έχει περιθώριο 2 βδομάδες τα γράφει αυτά τι δεν καταλαβαίνεις παράνομος γίνεσαι αν κάνεις καταγγελία γιατί ο άλλος ακόμα δεν είναι όταν θα είναι θα δούμε αν μας δώσει λεφτά πίσω και ας μην θέλει ...

Επεξ/σία από Mikekl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Mikekl είπε

Πλάκα μας κάνεις και εσύ .. 

Που αν θέλει δεν θα μας τα δώσει με 30 αποδείξεις και 5-6 άτομα ομαδική καταγγελια θα πάει αυτοφόρω τι θα πει ότι μας έστειλε το δέμα ποιος θα το αποδείξει η acs ,? Δεν ξέρω που νομίζεις ότι ζεις ,όταν έχεις  διεύθυνση στην σελίδα  και ΓΕ υπάρχεις σαν αφμ σε δένουν με το κατάστημα , δεν είναι μια σελίδα στο fb απλά βάλε μου λεφτά και θα σου στείλω δέμα  έλεος . 

Τα κονέ άσε να ξέρω εγώ καλύτερα τι προσφέρουν και αν μπορούν να προσφέρουν και να βοηθήσουν .. 

Καταγγελία κάνει όποιος θέλει  και τώρα. Αλλά μέχρι στιγμής δεν είναι παράνομος ο τύπος γιατί αναφέρει τα πάντα στους όρους και προϋποθέσεις που συμφωνήσαμε όταν κάναμε την αγορά λέει ότι δεν ευθύνεται αν αργήσει το δέμα αν " στης αποθήκες " δεν έχουν να του στείλουν για οποίον ναναι λόγο έχει δικαίωμα να σε καθυστέρηση 2 μήνες  Αν θέλεις να ακυρωθεί η παραγγελία σου μετά το mail ακυρώσεις έχει περιθώριο 2 βδομάδες τα γράφει αυτά τι δεν καταλαβαίνεις παράνομος γίνεσαι αν κάνεις καταγγελία γιατί ο άλλος ακόμα δεν είναι όταν θα είναι θα δούμε αν μας δώσει λεφτά πίσω και ας μην θέλει ...

Εχεις ακούσει κάποιον απο αυτούς που έκαναν τις κομπίνες να είναι φυλακή;

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mikekl είπε

Πλάκα μας κάνεις και εσύ .. 

Που αν θέλει δεν θα μας τα δώσει με 30 αποδείξεις και 5-6 άτομα ομαδική καταγγελια θα πάει αυτοφόρω τι θα πει ότι μας έστειλε το δέμα ποιος θα το αποδείξει η acs ,? Δεν ξέρω που νομίζεις ότι ζεις ,όταν έχεις  διεύθυνση στην σελίδα  και ΓΕ υπάρχεις σαν αφμ σε δένουν με το κατάστημα , δεν είναι μια σελίδα στο fb απλά βάλε μου λεφτά και θα σου στείλω δέμα  έλεος . 

Τα κονέ άσε να ξέρω εγώ καλύτερα τι προσφέρουν και αν μπορούν να προσφέρουν και να βοηθήσουν .. 

Καταγγελία κάνει όποιος θέλει  και τώρα. Αλλά μέχρι στιγμής δεν είναι παράνομος ο τύπος γιατί αναφέρει τα πάντα στους όρους και προϋποθέσεις που συμφωνήσαμε όταν κάναμε την αγορά λέει ότι δεν ευθύνεται αν αργήσει το δέμα αν " στης αποθήκες " δεν έχουν να του στείλουν για οποίον ναναι λόγο έχει δικαίωμα να σε καθυστέρηση 2 μήνες  Αν θέλεις να ακυρωθεί η παραγγελία σου μετά το mail ακυρώσεις έχει περιθώριο 2 βδομάδες τα γράφει αυτά τι δεν καταλαβαίνεις παράνομος γίνεσαι αν κάνεις καταγγελία γιατί ο άλλος ακόμα δεν είναι όταν θα είναι θα δούμε αν μας δώσει λεφτά πίσω και ας μην θέλει ...

 Είσαι μεγάλος μάγκας mmobile η όπως λέγεσαι. Αγόρασε και μια καιπιρινια και για εμένα όταν φύγεις διακοπές κατα τον Ιανουάριο. Μετά θα τα ξαναπούμε κατα το Πάσχα πάλι. Σε παρακαλώ όμως μην σταματήσεις να ποστάρεις! Είσαι το ότι καλύτερο. 

 

5 ώρες πριν, Choridominguez είπε

Υπομονή 14 μέρες.Τα ιδια λενε σε ολους.Υπαρχει στο ΓΕΜΥ σαν επιχείρηση.Υπαρχει πολιτικη 14 ημερων στα μαγαζια για επιστροφες.Μετα απο 14 οποιαδιποτε ενεργεια.Φυσικο καταστημα δεν υπαρχει.απλα μια εδρα που μπορει να ειναι απο αποθηκη μεχρι υπογειο. 

Κάτι πάντα γιατ ντομινγκεζ (εμπνεύστηκες από τον Παπά Φραγκίσκο φαντάζομαι), τα nickname σου ειναι ΠΟΛΥ μπροστα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Choridominguez είπε

Υπομονή 14 μέρες.Τα ιδια λενε σε ολους.Υπαρχει στο ΓΕΜΥ σαν επιχείρηση.Υπαρχει πολιτικη 14 ημερων στα μαγαζια για επιστροφες.Μετα απο 14 οποιαδιποτε ενεργεια.Φυσικο καταστημα δεν υπαρχει.απλα μια εδρα που μπορει να ειναι απο αποθηκη μεχρι υπογειο. 

μια ομοιοτητα με την σελιδα στα ορθογραφικα την εχει το ποστ σου παντως :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...