Προς το περιεχόμενο

35% Έκπτωση στα παιχνίδια στον Μασούτη


taftaf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσφορά ισχύει για 29 και 30 Νοεμβρίου και αν κατάλαβα σωστά ισχύει για όλα τα παιχνίδια. Νομίζω αξίζει για τα επώνυμα καθώς οι τιμές τους είναι σταθερές πχ Playmobil, fisher price

Κάθε χρόνο που κάνει την προσφορά (με εξαίρεση πέρυσι) δεν κάνει παραπάνω από 30%

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα σήμερα σε κατάστημα και βρήκα αρκετά, όντως οι τιμές βγαίνουν καλύτερες και από skroutz…είναι όλα επώνυμα…αν μπείτε στο site του Μασούτη θα δείτε και τις μάρκες…προτείνω να πάτε σε κατάστημα εάν δεν θέλετε να δώσετε 40€ που νομίζω ότι είναι η ελάχιστη τιμή για ηλεκτρονική παραγγελία….

Επεξ/σία από hiphone2020
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης υπάρχει και μέσω Box -4€ με κωδικό XMAS4 για πελάτες Cosmote (πρέπει να κάνεις login στο Box με το Cosmote_id σου). Ελάχιστα δωρεάν μεταφορικά Μασούτη 40€. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα για ηλεκτρονική παραγγελία από Μασούτη, εγώ τα πήρα από φυσικό κατάστημα... Κρίμα πάντως να ακυρωθούν και τα 5 παιχνίδια... Συνήθως στο Μασούτη κάνουν 2 φορές την προσφορά 30%, μια φορά τέλη Νοεμβρίου/αρχές Δεκεμβρίου και μια φορά το τριήμερο πριν τα Χριστούγεννα... Να έχεις το νου σου, πιθανόν θα το κάνουν και φέτος (μόνο πέρυσι δεν έγινε η έκπτωση)

Επίσης, τέλη Δεκεμβρίου, αντίστοιχη προσφορά κάνει και ο Σκλαβενίτης κι εκεί συμπεριλαμβάνονται και τα χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά/δέντρα/λαμπάκια/στολίδια εκτός από τα παιχνίδια... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ακυρο.. Απαραδεκτοι.... Και μαλιστα γελοιοτητες.. Εχουν λεει συστημα που δεν ειναι συνδεδεμενο με το αποθεματικο..Ερασιτεχνες τελειως. Και φυσικα την πατησαμε εμεις που βαλαμε παραγγελια πιο περα απο την Δευτερα γιατι αυτοι ειναι ανικανοι να δουν On time τις παραγγελιες.. Ποτε ξανα ΜΑΣΟΥΤΗ ρεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο έφαγα και εγώ για το 1 από τα 3 που παρήγγειλα και βλέπω με έχουν χρεώσει όλο το ποσό ,έστειλα mail στο box και περιμένω απάντηση για το πότε θα επιστραφούν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ 2/5 παιχνίδια θα πάρω, με χρέωση όλου του ποσού από το Box. Παρακολουθηστε και τη κάρτα γιατί εμένα για άλλη παραγγελία Μασουτη με είδη σουπερμάρκετ, διάφορα 10ε την πιστωσε ο Μασουτης στο Box και έχει κολλήσει στο Box 1 βδομάδα. email στο Box και καμιά απάντηση 2 μέρες μετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2021 στις 3:19 ΜΜ, Panos1987 είπε

Ξεκίνησαν τα άκυρα γενικά ή μόνο εγώ έφαγα σε παραγγελία με 5 παιχνίδια να μην έχουν κανένα???? 

Και εγώ τα ίδια....με νευρίασαν τόσο πολύ γιατί έχασα και άλλες προσφορές που τρέχανε παράλληλα από αλλά καταστήματα. Απαράδεκτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...