Προς το περιεχόμενο

35% Έκπτωση στα παιχνίδια στον Μασούτη


taftaf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, gkasta είπε

4/10 και δεν έχει γίνει ακόμα η επιστροφή χρημάτων! Εντωμεταξυ κατέβασαν τελείως τα παιχνίδια από το site τους

Προσωπικά θα κάνων υπομονή μέχρι και την Πέμπτη που μας έρχεται μετά θα φάνε αμφισβητηση συναλλαγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geornirv είπε

Και εγώ τα ίδια....με νευρίασαν τόσο πολύ γιατί έχασα και άλλες προσφορές που τρέχανε παράλληλα από αλλά καταστήματα. Απαράδεκτοι.

Άστα και εγώ αυτό τους είπα καθότι έτρεχε στον μουστάκια το δεύτερο προϊόν με 50% έκπτωση... Αν δεν είναι αυτό αθέμιτος ανταγωνισμός τότε τι;; 

Σκέφτομαι και mail στον ΣτΚ... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, Panos1987 είπε

Ξανά διαθέσιμη η προσφορά μόνο για φυσικά καταστήματα. Ε ρε λαμογια.... Βρήκατε παιχνίδια τελικά... 

Εχεις εικονα καπιο καταστημα που να ειναι σχετικα μεγαλο (μπας και εχει ποικιλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μένεις Θεσσαλονίκη, σίγουρα στο cosmos... Τώρα στην επαρχία έχει τα καταστήματα Mr Grand που παίζει να έχουν και περισσότερα παιχνίδια από κάποια παιχνιδάδικα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, taftaf είπε

Αν μένεις Θεσσαλονίκη, σίγουρα στο cosmos... Τώρα στην επαρχία έχει τα καταστήματα Mr Grand που παίζει να έχουν και περισσότερα παιχνίδια από κάποια παιχνιδάδικα..

Καλήμερα φίλε,Θεσσαλονίκη είμαι.

Θυμάσαι μήπως τι είδους παιχνίδια έχει; 

Παράδειγμα έχει πεπα και τέτοια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Grand στην Λαγκαδά εκτός από τους συνηθισμένους 2 διαδρόμους με παιχνίδια, είχε στο πάτωμα παλέτες και μέχρι τις 9.30 που ήμουν εκεί ανανεώνανε. Ο κύριος όγκος ήταν Playmobil, Lego, Barbie και Fischer Price. Επιτραπέζια κυρίως παιδικά στον υπάρχοντα διάδρομο όμως (ό,τι υπάρχει συνήθως δλδ), ελάχιστα παζλ. Φυσικά υπάρχουν nerf, hot wheels, Pepa κλπ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν παρήγγειλα περίμενα 10 μέρες και το ένα παιχνίδι από τα τρία δεν το έβαλαν.

Αυτό με τον Μασούτη και My Market που κρατούν προσφορές για διήμερο ή τριήμερο είναι κοροϊδία. Μπορεί κάποιος να μπορεί να πάει μια συγκεκριμένη μέρα και να μην ξέρει πως να παραγγείλει ηλεκτρονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Καλήμερα φίλε,Θεσσαλονίκη είμαι.

Θυμάσαι μήπως τι είδους παιχνίδια έχει; 

Παράδειγμα έχει πεπα και τέτοια; 

Εχειετην Πέπα ελικόπτερο/αεροπλάνο (δε θυμάμαι ακριβώς), σχολικό λεωφορείο και παιδική χαρά με αρχική τιμή το καθένα 17,99€ νομίζω ότι πήρε το μάτι μου και μεμονωμένες φιγούρες... Αυτά στο κατάστημα της Κομοτηνής, υποθέτω ότι θ μα φέρνουν τα ίδια σε όλα τα μεγάλα καταστήματα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...