Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Αγορα Laptop που Παρουσιασε Προβλημα στις 12 ΗΜΕΡΕΣ.


giogio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι οτι αν δεν έχει ο εισαγωγέας-αντιπρόσωπος εξουσιοδοτημένο τεχνικό τμήμα εδώ και πρέπει να το στείλει εξωτερικό για επισκευή-έγκριση αντικατάστασης εντός εγγύησης μπορεί να κάνει και 2 μήνες για να ολοκληρωθεί η διαδικασία (έχει τύχει παλαιότερα με VAIO).

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Το θέμα είναι οτι αν δεν έχει ο εισαγωγέας-αντιπρόσωπος εξουσιοδοτημένο τεχνικό τμήμα εδώ και πρέπει να το στείλει εξωτερικό για επισκευή-έγκριση αντικατάστασης εντός εγγύησης μπορεί να κάνει και 2 μήνες για να ολοκληρωθεί η διαδικασία (έχει τύχει παλαιότερα με VAIO).

Δεν αντιλεγω αλλα δεν μου λενε ομως και τι Γινεται σε ποιο Σταδιο ειναι κτλ.

 

1 ώρα πριν, zeys13 είπε

Αυτο κανω μολις σε Ευχαριστω

Επεξ/σία από giogio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 ώρες πριν, zeys13 είπε

Προσπαθω να στειλω αλλα εχει μεινει Στην Αποστολη, θα προσπαθησω και Αργοτερα μηπως Επεσαν ολοι μαζι ξαφνικα

8 λεπτά πριν, vs_skg είπε

Τετοια πράγματα δεν τα ψωνιζουμε απο ελληνικο μαγαζι/μπαναναδικο

 

Φιλε μου ηταν να το παρω απο το computeruniverse αλλα το μονο θεμα που ειχα ηταν το γερμανικο Πληκτρολογιο, αλλα και παλι λυνοταν και αυτο, και ο λογος που το πηρα απο τον κωτσο ηταν οτι το εδινε σε προσφορα εκεινη την Ημερα (Μου ηρθε sms) οσο θα το επαιρνα και απο το computeruniverse.

Επεξ/σία από giogio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, giogio είπε

 

Προσπαθω να στειλω αλλα εχει μεινει Στην Αποστολη, θα προσπαθησω και Αργοτερα μηπως Επεσαν ολοι μαζι ξαφνικα

 

Φιλε μου ηταν να το παρω απο το computeruniverse αλλα το μονο θεμα που ειχα ηταν το γερμανικο Πληκτρολογιο, αλλα και παλι λυνοταν και αυτο, και ο λογος που το πηρα απο τον κωτσο ηταν οτι το εδινε σε προσφορα εκεινη την Ημερα (Μου ηρθε sms) οσο θα το επαιρνα και απο το computeruniverse.

Οι ελληνικές αλυσιδες εχουν φτασει σε καταντια που αξιζει να αγοραζεις απο εξωτερικο ακομα κι αν δωσεις κατι παραπανω (συνηθως πιο φτηνα ειναι απο γερμανια) για να ξερεις οτι τα ευρωπαικα σου δικαιωματα καταναλωτη θα τηρηθουν χωρις να κανεις τον μαλακα με μικρομανατζεραιους, συνηγορο του καταναλωτη κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, vs_skg είπε

Οι ελληνικές αλυσιδες εχουν φτασει σε καταντια που αξιζει να αγοραζεις απο εξωτερικο ακομα κι αν δωσεις κατι παραπανω

Δυστυχώς για κάποια καταστήματα ισχύει. Υποτίθεται ότι αγοράζεις από εδώ για να έχεις εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπείας. Αν είναι το στείλουν έξω, χαιρετίσματα. Το παίνρεις και μόνος σου απ έξω και το στέλνεις μόνος σου αν χρειαστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, filip123go είπε

Δυστυχώς για κάποια καταστήματα ισχύει. Υποτίθεται ότι αγοράζεις από εδώ για να έχεις εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπείας. Αν είναι το στείλουν έξω, χαιρετίσματα. Το παίνρεις και μόνος σου απ έξω και το στέλνεις μόνος σου αν χρειαστεί...

Απλά από εδώ γλυτώνεις τα μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2021 στις 2:47 ΜΜ, zeys13 είπε

Εστειλα και εδώ, Οπότε Αναμονή Ακόμα Καμία Ενημέρωση από το κωτσο τι γίνεται με το Laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2021 στις 11:44 ΜΜ, Ace Of Spades είπε

Λίγο άκυρο, και χωρίς παρεξήγηση, αλλά δεν έχει απαγορευτεί η πληρωμή με μετρητά σε αγορές άνω των 500ε?

yeeep, μόνο κατάθεση ή κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2021 στις 11:44 ΜΜ, Ace Of Spades είπε

Λίγο άκυρο, και χωρίς παρεξήγηση, αλλά δεν έχει απαγορευτεί η πληρωμή με μετρητά σε αγορές άνω των 500ε?

Βάσει νόμου ναι αλλά (γκούχου) δέχονται και (γκούχου) τα μετρητά για μεγάλα ποσά (γκούχου) ή σπάνε το ποσό σε μικρότερα (γκούχου).

.....Πνίγηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2021 στις 2:00 ΜΜ, Hiddenite είπε

Βάσει νόμου ναι αλλά (γκούχου) δέχονται και (γκούχου) τα μετρητά για μεγάλα ποσά (γκούχου) ή σπάνε το ποσό σε μικρότερα (γκούχου).

.....Πνίγηκα

Ναι γιατί και εγώ που δούλευα σε μαγαζί με ρούχα θυμάμαι μας είχαν ζητήσει αν είναι πολλά τα προϊόντα να τα φτιάχνουμε σε ομάδες κατω των 500€ . Απλά μου έκανε εντύπωση πως ένα μόνο προϊόν μπορεις να το χωρίσεις σε μικρότερες αποδείξεις .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ace Of Spades είπε

Ναι γιατί και εγώ που δούλευα σε μαγαζί με ρούχα θυμάμαι μας είχαν ζητήσει αν είναι πολλά τα προϊόντα να τα φτιάχνουμε σε ομάδες κατω των 500€ . Απλά μου έκανε εντύπωση πως ένα μόνο προϊόν μπορεις να το χωρίσεις σε μικρότερες αποδείξεις .. 

Μπορείς να πληρωσεις μετρητά και να πάει το μαγαζί να κάνει κατάθεση στον λογαριασμό του με το ονομα σου σαν αιτιολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...