Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη 2ος γύρος


filarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προιστάμενε @tsofras αυτοξηλωθηκα απο προιστάμενος 😂 (τραγικο το σημειο του κουμπιου αποχώρηση απο το club στα κινητα), για ξανακανε τα κουμαντα σου για τα γαλονια για να φτιαξω μετα κανενα Poll Κλπ... αντε γιατι μετα θα σφιξουν οι ζεστες και θα αρχισουν τα μπανια του λαου!

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

προιστάμενε @tsofras αυτοξηλωθηκα απο προιστάμενος 😂 (τραγικο το σημειο του κουμπιου αποχώρηση απο το club στα κινητα), για ξανακανε τα κουμαντα σου για τα γαλονια για να φτιαξω μετα κανενα Poll Κλπ... αντε γιατι μετα θα σφιξουν οι ζεστες και θα αρχισουν τα μπανια του λαου!

Αααχ ωραίες εποχές θυμίζει η ατάκα αυτή. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paylidis είπε

προιστάμενε @tsofras αυτοξηλωθηκα απο προιστάμενος 😂 (τραγικο το σημειο του κουμπιου αποχώρηση απο το club στα κινητα), για ξανακανε τα κουμαντα σου για τα γαλονια για να φτιαξω μετα κανενα Poll Κλπ... αντε γιατι μετα θα σφιξουν οι ζεστες και θα αρχισουν τα μπανια του λαου!

Done

Και το σκεφτόμουν και εγώ εχθές τώρα που άνοιξε ο καιρός για μάζωξη

Μόλις έκανα βέβαια να γυρίσω 1.5 ώρα από Άγιο Στέφανο οπότε θέλω απεξάρτηση μέχρι να ξανά ανέβω 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsofras είπε

Done

Και το σκεφτόμουν και εγώ εχθές τώρα που άνοιξε ο καιρός για μάζωξη

Μόλις έκανα βέβαια να γυρίσω 1.5 ώρα από Άγιο Στέφανο οπότε θέλω απεξάρτηση μέχρι να ξανά ανέβω 😂

Χαχαχαχ άσε το πρωί έκανα 33 λεπτά για 7 χλμ - διαδρομή τυπικά περίπου 14’… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...