Προς το περιεχόμενο

ρουτερ ΖΤΕ Η267Α


pitpan1957

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΡΟΥΤΕΡ ΜΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΩS ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΘΥΡΑ Π.Χ 00080 ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΙΡ ΤΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ  ΜΕΣΩ ΤΟΥ  WI FI ΤΙΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ  ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ  ΤΗΣ WIND TO TECHNICOLOR TG788V?? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ?...ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΞΠ[ΕΡ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν στο ρούτερ δεν θα χρειαστεί κάτι αν βεβεα μιλάμε για κανονική γραμμή και δεν πληρωμής για στατική ip..... Υπάρχουν εφαρμογές όπως το ycc365 plus που με user kai pass του καταγραφικου βλέπεις τις κάμερες όπου και αν είσαι και με δεδομένα.....αν δεν σου λειτουργεί λαν στο ρούτερ τότε ρεσετ απλή λύση...είχα και γω το ίδιο ρούτερ πολύ καλύτερο σε σχέση με το h300s.....ανοίγεις το καταγραφικό αφού έχει συνδεθεί σε τβ με hdmi koumponeus to ethernet...και θα σου ζητήσει user kai pass τα βάζεις αν δεν τα έχεις ρωτάς αυτόν που στο πέρασε....και τελείωσε η υπόθεση κατεβάζεις το αππ και λειτουργείς....τώρα αν δεν ξέρεις τα στοιχεία πρέπει να κάνεις ρεσετ το καταγραφικό....θα το ξεβιδωσεις και θα βγάλεις την μπαταρία της μητρικής για κάνα 2 λεπτό και μετά θα την ξαναβαλεις

Για να δώσεις καινούργια user kai pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ip εχω  απο το site No ip που στην δινει δωρεαν για 30 ημερες το μονο που χρειαζεται ειναι να κανεις CONFIRM HOSTNAME και ανανεωνεται για αλλες 30 ημερες ..το δε καταγραφικο που το εχει δωσει φιλος  το προβλημα μου ειναι που εχει το ρουτερ τις ρυθμησεις να βαλω τις παραμετρους...στο  ρουτερ που ειχα πειραματιστει μονος μου ηταν ευκολακι εδω εχω θεμα με αυτο και απο την βονταφονε δεν δινουν πληροφοριες στο θεμα υποστηριξης ...καλεστε μου λενε τεχνικο..και εγω απο γνωσεις ..αυτοδιδακτος τα παλευω ολά μονος μου ..θα ξαναπροσπαθησω ..οπως και να,χε σε ευχαριστω αδερφε για τον χρονο σου και τις πληροφοριες σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα βηματα δεν καταλαβαινω που παω και που βαζω τα δεδομενα της ip  και το ανοιγμα της θυρας πως το κανουμε σε αυτο το ρουτερ ειναι το προβλημα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...