Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελία MacBook Pro 16" M1 Max και παραλαβή του αγίου ποτέ...


Stavrialena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

🎅 Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους. 🎅 

Βλέπω πως στα καταστήματα ξεκίνησε να υπάρχει διαθεσιμότητα, ελπίζω όσοι τα περιμένετε εδώ και 2 μήνες να παραλάβετε μέσα στη βδομάδα.

Για να παίρνουμε σειρά  και εμείς που κάναμε παραγγελία προχθές 😆

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, iCyd είπε

🎅 Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους. 🎅 

Βλέπω πως στα καταστήματα ξεκίνησε να υπάρχει διαθεσιμότητα, ελπίζω όσοι τα περιμένετε εδώ και 2 μήνες να παραλάβετε μέσα στη βδομάδα.

Για να παίρνουμε σειρά  και εμείς που κάναμε παραγγελία προχθές 😆

Αν γίνει κανένα θαύμα μέσα στην εβδομάδα, διαφορετικά καλό Γενάρη, άντε και Φλεβάρη (ανάλογα το priority ανά προμηθευτή-κατάστημα)
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά με ΥΓΕΙΑ σε όλους. 
Μακάρι να ισχύει αυτό που λες φίλε μου και να έρθει ο Άι Βασίλης πριν την Πρωτοχρονιά αλλά το κόβω αρκετά δύσκολο…. 
Παραγγελία από iStorm 20/11/21 M1 Max 16”. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η iSystem λέει "αναμονή παραλαβής από προμηθευτή". Παραγγελία 30/11. Βλέπουμε... 

Ευτυχώς έχω το MBP του '18, οπότε οκ, δε το βιάζομαι. 

Αλλά και πάλι ανυπομονώ! :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα εχτές πάλι, έτσι ένα εορταστικό τηλέφωνο την InfoQuest, και ακόμα είναι άγνωστη η ημερομηνία παραλαβής... Καλό 22 λοιπόν! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Stavrialena είπε

Κάλεσα εχτές πάλι, έτσι ένα εορταστικό τηλέφωνο την InfoQuest, και ακόμα είναι άγνωστη η ημερομηνία παραλαβής... Καλό 22 λοιπόν! 

Δεν τους αντέχω άλλο αλήθεια. Αχχ οχι τπτ αλλο γκρινιαζω για αυτο γτ αν σκεφτω τα σοβαρα μου προβλήματα ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου είχαν περάσει τη χαρτούρα για την εκδοση τιμολογίου και ετσι δεν ειχε καταχωρηθεί η παραγγελία. Παλι καλα τους πήρα σημερα τηλέφωνο για μια επιβεβαίωση γιατι δεν είχα λάβει κάποιο mail.

Εντωμεταξύ η διαθεσιμότητα άλλαξε σε "1 ως 3 μέρες" κάτι μου μόλις επιβεβαιώθηκε η παραγγελία μου ξανάλλαξε σε "κατόπιν παραγγελίας" και με ενημέρωσαν πώς απλά περιμένουν ένα τεμάχιο. Τόσο λίγα τεμάχια περιμένουν δηλαδή γενικά στην Ελλάδα;

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, iCyd είπε

Εμένα δεν μου είχαν περάσει τη χαρτούρα για την εκδοση τιμολογίου και ετσι δεν ειχε καταχωρηθεί η παραγγελία. Παλι καλα τους πήρα σημερα τηλέφωνο για μια επιβεβαίωση γιατι δεν είχα λάβει κάποιο mail.

Εντωμεταξύ η διαθεσιμότητα άλλαξε σε "1 ως 3 μέρες" κάτι μου μόλις επιβεβαιώθηκε η παραγγελία μου ξανάλλαξε σε "κατόπιν παραγγελίας" και με ενημέρωσαν πώς απλά περιμένουν ένα τεμάχιο. Τόσο λίγα τεμάχια περιμένουν δηλαδή γενικά στην Ελλάδα;

 

 

Σε ποιο κατάστημα έκανες παραγγελία; 👀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, iCyd είπε

Από το you έχω κάνει την παραγγελία. 

Αντιπροσωπεία δηλαδή... Σε άλλο νήμα αναφέρουν ότι istorm είπε σε πελάτη που είχε αγοράσει από αυτούς πως δεν παρέχουν Apple Care. Απαράδεκτη η κατάσταση με την isquare - infoquest - istorm πλεον!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bioentre είπε

Αντιπροσωπεία δηλαδή... Σε άλλο νήμα αναφέρουν ότι istorm είπε σε πελάτη που είχε αγοράσει από αυτούς πως δεν παρέχουν Apple Care. Απαράδεκτη η κατάσταση με την isquare - infoquest - istorm πλεον!!!

μαλλον εμεις ειμαστε απαραδεκτοι που ψωνιζουμε ακομα απο αυτους. γενικα το ριτειλ στην Ελλάδα είναι οτι χειρότερο. Αναρωτιέμαι επειδη δουλευω στον τουρισμό κ εχω να κανω με κόσμο αν τους φέρομαι όπως αυτοί  αν θα μου κανανε καταγγελία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bioentre είπε

Αντιπροσωπεία δηλαδή... Σε άλλο νήμα αναφέρουν ότι istorm είπε σε πελάτη που είχε αγοράσει από αυτούς πως δεν παρέχουν Apple Care. Απαράδεκτη η κατάσταση με την isquare - infoquest - istorm πλεον!!!

Εγώ δεν κατάλαβα ποτέ γιατι οι περισσότεροι δεν δίνουν 2 ετη εγγύηση σε αγορές με τιμολόγιο.

Μόνο το you δεν ανέφερε κάτι τετοιο γι αυτό και προχώρησα σε αγορά απο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, iCyd είπε

Εγώ δεν κατάλαβα ποτέ γιατι οι περισσότεροι δεν δίνουν 2 ετη εγγύηση σε αγορές με τιμολόγιο.

Μόνο το you δεν ανέφερε κάτι τετοιο γι αυτό και προχώρησα σε αγορά απο εκεί.

Εκμεταλλεύονται την ενός έτους εγγύηση της apple

Τον δεύτερο χρόνο για να τον πάρουμε πρέπει να μαλώνουμε κάθε φορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...