Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Που ειναι η ποινη του περεθ!;;;

Ο Μαξ πάτησε γραμμή... Ίσως θεωρούν ότι δεν έγινε επίτηδες αλλά ότι δεν μπόρεσε να κρατήσει το αυτοκίνητο στην επιτάχυνση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, prototypegr είπε

Πάντως τους βγάζεις το καπέλο στο Μονακό. Σε χρόνο dt έβγαλαν το μονοθέσιο από την πίστα και φτιάχνουν τις μπαριέρες. Και χωρίς να βγει κόκκινη σημαία. Και σε άλλες πίστες θέλουν μισή ώρα μόνο για να μετακινήσουν το μονοθέσιο. 

Μάλλον δεν μπορούσαν τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vorlon68 είπε

Κάλπικος δεν πάτησε την γραμμή? Ο Περεζ δεν νομίζω να έκανε τίποτα..... Αλλα αυτοι ειναι ικανοί να δώσουν την ποινη του καλπικου στον τεκίλα....

Δεν πατησε ο Μαξ τη γραμμη... η γραμμη περασε κατω απο το μονοθεσιο του Μαξ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

τελικα ο Max εφαγε ποινη που πατησε την γραμμη στην εξοδο των Pit ή το καναμε αβαβα?

κοιτάξτε τη δουλειά σας κύριοι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες ποινές για γραμμή λέτε, εδώ ο Verstappen έκανε ανάποδες τιμονιές μην φέρει τετακέ θα του δώσουν και ποινή που δεν το κράτησε με drift μέσα στην γραμμή; Get real

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry τα παρατάω, παραπάει μακριά η βαλίτσα, πάω να γεμίστω τη φουσκωτή πισίνα, και να πιο σόδα για να μπώ στον ρυθμό για τα post race δρώμενα.

Θα επιστρέψω πιο μετά και θα το παίζω σοκαρισμένος με την τρομερή εξέλιξη που δεν θα έχω δει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ~mxls~ είπε

κοιτάξτε τη δουλειά σας κύριοι 

χαχαχαχα

εν τω μεταξυ πως σκατα δουλευουν τα reactions του Insomnia? Μπορει καποιος να μας εξηγησει? Πριν ελεγε δεν εχω και τωρα εβαλα 2 ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vorlon68 είπε

Εκλεράκης παει για μπουνίδια στο pit wall....

Φανταστείτε μόνο τα μούτρα του μπινότο οταν είδε την κόκκινη. Αν μπορούσε να πλήρωνε για να μη βγεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...