Προς το περιεχόμενο

Κουρευτική μηχανή / Wahl Chrome Pro 79524-216 /// τελική τιμή 44,9 --- Τέλος


κκρκ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τίμια κουρευτική σε καλή τιμή, δεν είναι υπέρ προσφορά, έχει ξαναφτάσει σε αυτήν τη τιμή αλλά συνήθως παίζει στα 60 ευρώ. Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το ξέρω από προσωπική συναλαγή αλλά από αξιολογήσεις φαίνεται οκ.

 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, stathis97 είπε

Έριξα μια παραγγελία,αν και για την ερασιτεχνική χρήση που τη θέλω ίσως είναι και υπερβολή.

Ερασιτεχνική είναι η μηχανή. Με ένα μοτεράκι 10w όπως όλες αυτής της κατηγορίας. Μην μπερδεύεστε με τo "Pro" που κοτσαρει η Wahl σε όλες της τις μηχανές και την παραφουσκωμενη τιμή του εισαγωγέα. 

Εγώ θα πρότεινα Moser (made in Germany) στα 55€ Η Panasonic  αλλά γούστα είναι αυτά και ανεβαίνει και η τιμή. 

Επίσης οι μηχανές αυτές τύπου Pro, όχι μόνο οι Wahl, είναι αδικαιολόγητα βαριές (κάπου  είχα διαβασει πως βάζουν και βαρίδια μέσα) και θέλουν λάδωμα με κάθε χρήση. Κουραστικό για οικιακή χρήση.

Επεξ/σία από ipal
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ipal είπε

Εγώ θα πρότεινα Moser (made in Germany) στα 55€ Η Panasonic  αλλά γούστα είναι αυτά και ανεβαίνει και η τιμή.

Ποια Moser εννοεις αυτην εδω?

https://www.skroutz.gr/s/2767006/Moser-Επαγγελματική-Κουρευτική-Μηχανή-1400-0457.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stathis97 είπε

Έριξα μια παραγγελία,αν και για την ερασιτεχνική χρήση που τη θέλω ίσως είναι και υπερβολή.

Μπα μια χαρά θα είσαι, απλά σε οικιακή χρήση και με καλή συντήρηση παίζει να την έχεις μια ζωή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Ναι αν και από αμαζον την είχα πετύχει σε πολύ καλές τιμές. 40-45€ παίζει τελική με τα μεταφορικά.

Ωπ. Έχει εκπτώσεις το Moser store :

https://www.amazon.de/-/en/Moser-1400-0458-Silver-mains-operation/dp/B002L60XD0/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks παιδιά, την τσίμπησα.
Να ρωτήσω κάτι σημαντικό, επειδή έχω πάρει και παλιότερα από προσφορά Wahl και μου σκούριασε το ξυράφι (από δικό μου λάθος), έψαξα για ανταλλακτικό και τα βρίσκω πολύ ακριβά, στα 25-30€!
Έχει βρει κανείς καμία άκρη για τα ανταλλακτικά ξυράφια; Είτε Original είτε αντίγραφα.
Επίσης για λαδάκι που γράψατε, από που μπορούμε να πάρουμε φτηνά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Innersense είπε

Thanks παιδιά, την τσίμπησα.
 

Μιλας για του τιτλου; Ρωτω επειδη εχει ληξει λιγο μετα το ανοιγμα του τοπικ, πριν 17ωρες και ταυτοχρονα τα τελευταια σχολια ειναι για αλλο προιον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Innersense είπε

...
Επίσης για λαδάκι που γράψατε, από που μπορούμε να πάρουμε φτηνά;

Φιλε, επειδη ρωτησες και παραδιπλα, γιατι ζοριζεσαι με το λαδακι?

Με μια πρωτη αναζητηση βγαζει ενα σωρο.

https://www.skroutz.gr/c/1061/axesouar-syskevon-peripoihshs.html?from=autocomplete&keyphrase=λαδι+κουρευτικης+μηχανης

Σιγουρα θα υπαρχουν και αλλα αν το ψαξεις λιγο παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nek4d είπε

Φιλε, επειδη ρωτησες και παραδιπλα, γιατι ζοριζεσαι με το λαδακι?

Με μια πρωτη αναζητηση βγαζει ενα σωρο.

https://www.skroutz.gr/c/1061/axesouar-syskevon-peripoihshs.html?from=autocomplete&keyphrase=λαδι+κουρευτικης+μηχανης

Σιγουρα θα υπαρχουν και αλλα αν το ψαξεις λιγο παραπανω.

Γιατί δεν απάντησε κανείς ίσως;
Οκ, thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2021 στις 3:49 ΜΜ, ipal είπε

Ερασιτεχνική είναι η μηχανή. Με ένα μοτεράκι 10w όπως όλες αυτής της κατηγορίας. Μην μπερδεύεστε με τo "Pro" που κοτσαρει η Wahl σε όλες της τις μηχανές και την παραφουσκωμενη τιμή του εισαγωγέα. 

Εγώ θα πρότεινα Moser (made in Germany) στα 55€ Η Panasonic  αλλά γούστα είναι αυτά και ανεβαίνει και η τιμή. 

Επίσης οι μηχανές αυτές τύπου Pro, όχι μόνο οι Wahl, είναι αδικαιολόγητα βαριές (κάπου  είχα διαβασει πως βάζουν και βαρίδια μέσα) και θέλουν λάδωμα με κάθε χρήση. Κουραστικό για οικιακή χρήση.

Ποια Panasonic προτείνεις που βρίσκονται πιο εύκολα από Moser?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...