Προς το περιεχόμενο

Ευκαιρία για εργασία για μεγάλη Αμερικάνικη εταιρεία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

Γράφω αυτό το ποστ γιατι δουλεύω για μια Αμερικάνικη εταιρεία που ασχολείται με μεσιτικά και ψάχνουμε άτομα να έρθουν στην ομάδα μας. Κατα κύριο λόγο για το τμήμα πωλήσεων.

Τι ψάχνουμε: 

  • Πάρα πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη

Τι προσφέρουμε: 

  • Ευχάριστο περιβάλλον (ναι αλήθεια αν και είναι τετριμένο σε αγγελίες εργασίας)
  • Ευκαιρίες ανέλιξης βάση δεξιοτήτων και επιδόσεων σε μικρό χρονικό διάστημα (και οχι επειδή σε συμπαθούμε ή λόγω γνωριμιών)
  • Πληρωμή στην ώρα σου, αργίες, βραδινά, ΣΚ κτλ. 
  • Υποστήριξη σε ότι χρειαστείς και φουλ εκπαίδευση
  • Σταθερό μισθό (ξεκινάει απο 1000-1150 μικτά ανάλογα την εμπειρία και την θέση και μπορείς να ανέβεις μέχρι 1325+ μέσα σε 3-12 μήνες ανάλογα τις επιδόσεις)
  • Επιπλέον χρήματα βάση των πωλήσεων

Λίγα λόγια για εμάς: Έχουμε άτομα από όλο το κόσμο και γραφεία στην Ελλάδα και στην Αμερική. Η εταιρεία λειτουργεί από το 2017 και δραστηριοποιούμαστε στην Αμερική. Αυτή την στιγμή έχουμε γύρω στα  2500 δωμάτια και μέσα σε αυτό τον χρόνο θα φτάσουμε τα 10000 δωμάτια. Γι'αυτό και ψάχνουμε να προσλάβουμε πολλά άτομα που έχουν όρεξη για δουλειά, είναι δραστήρια και γεμάτα ενέργεια.   :) 

Εγώ δουλεύω στην εταιρεία τα τελευταία 2.5 χρόνια και αυτή την στιγμή είμαι στην θέση team leader. 

Μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε, αν ενδιαφέρεστε για να μπείτε στην ομάδα μας στείλτε μου το βιογραφικό σας και θα επικοινωνήσω μαζί σας.

Δες περισσότερα εδώ: www.junehomes.com 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...