Προς το περιεχόμενο

Η Samsung φέρεται να ετοιμάζει την ανακοίνωση του Galaxy S22 για 8 Φεβρουαρίου


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την κυκλοφορία της σειράς να γίνεται λίγο πριν την έναρξη της MWC 2022

Τα σχέδια κυκλοφορίας συσκευών της Samsung τα τελευταία δύο χρόνια δεν ήταν σταθερά δεδομένου της κατάστασης που επικρατεί, αλλά όπως φαίνεται αυτό θα αλλάξει με την κυκλοφορία της επόμενης ναυαρχίδας, Galaxy S22.

Σύμφωνα με την Κορεάτικη ιστοσελίδα DDaily, η Samsung ετοιμάζεται για το καθιερωμένο launch event της συσκευής της για 8 Φεβρουαρίου. Η ιστοσελίδα ισχυρίζεται πως η Samsung επιβεβαίωσε την ημερομηνία με το Galaxy Unpacked 2022, το οποίο θα γίνει online. Οι προσκλήσεις θα σταλούν αργότερα μέσα στον μήνα, αλλά ακόμη δεν είναι γνωστό αν θα υπάρχει κοινό που θα παρακολουθήσει από κοντά το event, δεδομένου ότι η MWC 2022 υπάρχει περίπτωση να επιτρέψει είσοδο σε συγκεκριμένο κοινό.

Μέχρι και αυτή τη στιγμή, η MWC 2022 αναμένεται να πραγματοποιηθεί με κοινό στη Βαρκελώνη από 28 Φεβρουαρίου μέχρι 3 Μαρτίου. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι προπαραγγελίες των Galaxy S22, S22+ και S22 Ultra θα ξεκινήσουν 9 Φεβρουαρίου και οι συσκευές θα είναι διαθέσιμες από 24 Φεβρουαρίου.

Ενημερωτικά, η σειρά Galaxy S21 κυκλοφόρησε 29 Ιανουαρίου, σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Τέλος και το Galaxy Tab S8 αναμένεται να κυκλοφορήσει μαζί με το Galaxy S22, επίσης σε τρεις διαφορετικές εκδοχές.


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Mi 12 η το S22 ; Ιδου η απορια ... Κιθαριστας η Ντραμερ ; Μια βοηθεια απο τους ειδημονες παρακαλω, εχω πελαγωσει,

ποιο να παραγγειλω ;

 

Επεξ/σία από nepomuk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, nepomuk είπε

Το Mi 12 η το S22 ; Ιδου η απορια ... Κιθαριστας η Ντραμερ ; Μια βοηθεια απο τους ειδημονες παρακαλω, εχω πελαγωσει,

ποιο να παραγγειλω ;

Εννοειται S22 τι να το κανεις το Mi οτι και να ειναι ειναι ενα bug απο μονο του το λειτουργικο δεν ειναι λειτουργικο με λιγα λογια. Και το λεω εγω που ειχα Mi 11 το εδωσα για S21 και ησυχασα.

Επεξ/σία από TaxiarhisGR
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nepomuk είπε

Το Mi 12 η το S22 ; Ιδου η απορια ... Κιθαριστας η Ντραμερ ;

Εγώ τα τελευταία χρόνια Xiaomάκιας είμαι αλλά αν πήγαινα σε Ναυαρχίδα θα περίμενα σοβαρά reviews πριν πάρω Xiaomi. Προσωπικά το Mi 11 Ultra με απογοήτευσε. Βέβαια τα ίδια ισχύουν για κάθε κινητό. Αυτός που σκέφτεται να αγοράσει Day 1 πάντα παίζει κορώνα γράμματα και γίνεται και beta tester μιας και θα φάει όλα τα bugs  στην μάπα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ η παρουσίαση του νέου Exynos με γραφικά AMD που ήταν για τις 11 Ιανουαρίου ακυρώθηκε και η Samsung ανακοίνωσε ότι θα τον παρουσιάσει μαζί με το S22. Προβλήματα στην παραγωγή; Προβλήματα υπερθέρμανσης; Ίδωμεν. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Tasosng είπε

Μπορεί ο Exynos να έχει ίδιες επιδώσεις με αυτές του Snapdragon; Έχει κουράσει κάθε χρόνο να λέμε τα ίδια και τα ίδια.

Αν είναι σε συνεργασία με την AMD γιατί να μην μπορεί; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Tasosng είπε

Μπορεί ο Exynos να έχει ίδιες επιδώσεις με αυτές του Snapdragon; Έχει κουράσει κάθε χρόνο να λέμε τα ίδια και τα ίδια.

Εγω που εχω το S21ultra (exynos) σχεδον ενα χρονο δεν το εχω δει να κολαει καπου και το χρησιμοποιώ σε δουλεια οχι για να χαζευω social. Τωρα αν καποιος βλεπει ουσιαστικες διαφορες αναμεσα σε snapdragon και exynos (οχι νουμερα. στην πραξη) στις επιδώσεις θα ξερει κατι περισσοτερο. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κόψουν τα bloatware και spyware της Google. Έτσι το κινητό όταν δεν τρέχεις παιχνίδια ή απαιτητικές εφαρμογές να είχε καλύτερη αυτονομία. Επίσης adaptive refresh rate με καλό αλγόριθμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, nepomuk είπε

Το Mi 12 η το S22 ; Ιδου η απορια ... Κιθαριστας η Ντραμερ ; Μια βοηθεια απο τους ειδημονες παρακαλω, εχω πελαγωσει,

ποιο να παραγγειλω ;

S22 ...............που πας να μπλεξεις με xiaomi.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Εγω που εχω το S21ultra (exynos) σχεδον ενα χρονο δεν το εχω δει να κολαει καπου και το χρησιμοποιώ σε δουλεια οχι για να χαζευω social. Τωρα αν καποιος βλεπει ουσιαστικες διαφορες αναμεσα σε snapdragon και exynos (οχι νουμερα. στην πραξη) στις επιδώσεις θα ξερει κατι περισσοτερο. 

Οταν λες δουλειά εννοείς τηλεφωνικές κλήσεις???

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...