Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, AtiX είπε

Αν δεν κάνω λάθος για να μην αναφέρεται αν είσαι online ή όχι…

Α ναι; παλια ηταν κατα την συνδεση αν θα σε βλεπουν η οχι.

ΩΠΑ! Μου αρεσει αυτο το Rising Star αστερι με φωναζαν και οι γκομενες. :rolleyes:

Πριν 20-25 χρονια γιατι σε 11 μερες κλεινω τα 50 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 835
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι πρότινος όταν έμπαινες σε ένα θέμα από το link που έγραφε την ημερομηνία ή την ώρα του τελευταίου post, σε πήγαινε στην τελευταία σελίδα και στο τελευταίο post. Πλέον σε πάει στην πρώτη σελίδα του θέματος. Είναι bug ή άλλαξε πλέον η λειτουργία, γιατί ήταν πολύ βολικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, golden33 είπε

Μέχρι πρότινος όταν έμπαινες σε ένα θέμα από το link που έγραφε την ημερομηνία ή την ώρα του τελευταίου post, σε πήγαινε στην τελευταία σελίδα και στο τελευταίο post. Πλέον σε πάει στην πρώτη σελίδα του θέματος. Είναι bug ή άλλαξε πλέον η λειτουργία, γιατί ήταν πολύ βολικό.

Ειχε φτιαξει καποιος κατι που το εκανες εγκατασταση στο firefox πχ και εκανε αυτο που λες.

Το προβλημα του να μην σε παει στην τελευταια αδιαβαστη απαντηση ξεκινησε απο τοτε που εγινε η μεγαλη αναβαθμιση του Insomnia

Κατι αλλο που με ενοχλει εμενα ειναι πως αν γραψω κατι λαθος και κανω αμεσως διορθωση γραφει απο κατω οτι επεξεργαστηκε θα επρεπε να εχει μια ανοχη μερικα λεπτα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Ειχε φτιαξει καποιος κατι που το εκανες εγκατασταση στο firefox πχ και εκανε αυτο που λες.

Το προβλημα του να μην σε παει στην τελευταια αδιαβαστη απαντηση ξεκινησε απο τοτε που εγινε η μεγαλη αναβαθμιση του Insomnia

Κατι αλλο που με ενοχλει εμενα ειναι πως αν γραψω κατι λαθος και κανω αμεσως διορθωση γραφει απο κατω οτι επεξεργαστηκε θα επρεπε να εχει μια ανοχη μερικα λεπτα τουλαχιστον.

Την Παρασκευή δούλευε, τουλάχιστον από firefox.

30 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

@golden33 Εδώ τι έχετε επιλέξει;

1652425934_Screenshot_20220117-131419_SamsungInternet.jpg.07c785a5be86409bb11795077ce47c92.jpg

Όπως τα έχετε και εσείς. Αλλά δεν παίζει και ιδιαίτερο ρόλο γιατί αυτή τη λειτουργία την χρησιμοποιούσα και χωρίς να είμαι συνδεδεμένος στο λογαριασμό μου. Τώρα που είμαι συνδεδεμένος πάλι, δεν με πετάει στα σχόλια που δεν διάβασα αλλά πάλι στην 1η σελίδα του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Τέρης Α. είπε

@golden33 Εδώ τι έχετε επιλέξει;

1652425934_Screenshot_20220117-131419_SamsungInternet.jpg.07c785a5be86409bb11795077ce47c92.jpg

Αυτό ισχύει ακόμα και αν πατήσεις στον τίτλο? Γιατί, για να πάω στο πρώτο μη διαβασμένο, πατάω τον κύκλο αριστερά από τον τίτλο ή αν πατήσω τον τίτλο από τις κατηγορίες του φόρουμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Αυτό ισχύει ακόμα και αν πατήσεις στον τίτλο? Γιατί, για να πάω στο πρώτο μη διαβασμένο, πατάω τον κύκλο αριστερά από τον τίτλο ή αν πατήσω τον τίτλο από τις κατηγορίες του φόρουμ. 

Ισχύει για το αν πατήσεις στον τίτλο…  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος ενδιαφέρεται, τι γίνεται σε εμένα:

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους, μια ερωτηση:

Εκανα αποπειρα να ανεβασω μια προταση για το forum στην παρουσα ενοτητα (troubleshooting) στις 19/12/21 και φαινεται ακομα "υπο εγκριση¨... εχω κανει καποιο λαθος μηπως; Ή απλα ανεβαζουν τοσοι πολλοι που δεν εχει προλαβει καποιος να τη δει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν στο κάτω μέρος της σελίδας 2 αυτού του θέματος, και όταν πάτησα να με πάει στην 3η σελίδα, αντί να με πάει στην αρχή με πήγε λίγο πιο κάτω από την μέση της 3ης.

Το ίδιο έκανε και από την 3η στην 4η

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, cthulhucarbide είπε

Ήμουν στο κάτω μέρος της σελίδας 2 αυτού του θέματος, και όταν πάτησα να με πάει στην 3η σελίδα, αντί να με πάει στην αρχή με πήγε λίγο πιο κάτω από την μέση της 3ης.

Το ίδιο έκανε και από την 3η στην 4η

same, για κάθε σελίδα με πάει σε άλλο κατά σειρά post, το δοκίμασα κάμποσες φορές (έχω διαβάσει το post του lector 14 φορές περίπου από ψυχαναγκασμό γιατί με βγάζει πάνω του σε αυτή τη σελίδα) και το ίδιο μετά το hard refresh

Επεξ/σία από Lucifer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...