Προς το περιεχόμενο

-50% σε όλα τα είδη με την χρήση του app About you Ρούχα-Παπούτσια κλπ. [TEΛΟΣ]


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα είδα την συγκεκριμένη προσφορά να την διαφημίζουν στο instagram και η αλήθεια είναι οτι έχει αρκετά καλές τιμές, δέν ξέρω για τι πρόκειται και δεν έχω ξαναπαραγγείλει απο το σιτε ο καθένας παραγγελνει με δική του ευθύνη.

 

https://www.aboutyou.gr/

Επεξ/σία από panosdOUG
  • Like 10
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρώτη φορά ψώνισα τον Οκτώβριο All Star λευκό στα 45€ και την Black Friday πήρα Hetchel σακίδιο μπλε στα 65€. Όλα με δωρέαν παράδοση (αν και τα πήρα από το κατάστημα της Γ.Γ. που είναι κάτω από το σπίτι μου για να μην περιμένω τον κούριερ).

Μόλις έφυγε παραγγελία για 3 σλιπ Jack & Jones στα 15€, not bad. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα παραγγείλει τον Οκτώβριο όταν πρωτοαρχισε να διαφημίζεται στην Ελλάδα το About You ρούχο που το βρήκα σε πολύ καλή τιμή. Άργησαν να το στείλουν 3-4 μέρες (με ενημέρωσαν με email για αυτό) αλλά ήρθε κανονικα και αυθεντικό. Έχει και PayPal για πληρωμή. Μια χαρά είναι. 

Α ναι, και δωρεάν μεταφορικά.

Επεξ/σία από kosmasdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έβγαζε συνέχεια διαφημίσεις του σε γνωστα social media, αλλα περιμενα οτι ειναι 100% scam. Η διαφημιση με ολους αυτους που κρατανε χαρτι -50% και κατι ημερομηνιες πανω ειναι σαν από κακό ponzi scheme.


Edit: Έχει όντως καλές τιμές σε αρκετά πράγματα, κι αφού βλέπω έχει παραγγείλει κόσμος κι έχει και paypal, αξίζει μια δοκιμή

Επεξ/σία από carolosjk
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, υπάρχουν όροι σε ποια προϊόντα ισχύει η εκπτωση? Βλέπω διαφήμιση στο ινστα για Adidas Superstar χαμηλά μαυρα -50 και μόλις ανοίγω το app βλέπω 99,99€. Που είναι η έκπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μηπως κανω βλακεια?κατεβασα την εφαρμογη επελεξα μια μπλουζα gant στα 120(που δεν ειναι σε καποια αρχικη εκπτωση)φθανω πριν το τελευταιο βημα και εξακολουθει στην ιδια τιμη πως μπαινει η εκπτωση 50%????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, di maria kun είπε

ρε παιδια μηπως κανω βλακεια?κατεβασα την εφαρμογη επελεξα μια μπλουζα gant στα 120(που δεν ειναι σε καποια αρχικη εκπτωση)φθανω πριν το τελευταιο βημα και εξακολουθει στην ιδια τιμη πως μπαινει η εκπτωση 50%????

Τώρα μόλις τα κατάφερα μετά από αρκετή ώρα.

Κλείσε εφαρμογή, διέγραψε προσωρινή μνήμη και άνοιξε ξανά. Θα σου εμφανίσει την προσφορά κατ' ευθείαν και τις "νέες" τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...