Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο αμάξι


APPLEGEEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Είναι ευρέος γνωστό ότι η εφορία τα δεδομένα τα παίρνει από το linkedin.

Επειδή εδώ και χρόνια καυχιέσαι για τα χρήματα σου, εγώ 'εχω απορία πραγματικά τι δουλειά κάνεις.

Ό,τι και να κάνει, εγώ αναρωτιέμαι πώς μπορεί και το κάνει και πώς υπάρχει κάποιος που του τα δίνει.

 

Δηλαδή μιλάμε για τρομερή περίπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ό,τι και να κάνει, εγώ αναρωτιέμαι πώς μπορεί και το κάνει και πώς υπάρχει κάποιος που του τα δίνει.

 

Δηλαδή μιλάμε για τρομερή περίπτωση.

Χαχαχααχαχααα σωστά τα λες :) αλλα όσα δεν φτάνει η αλεπού 🦊🦊

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ό,τι και να κάνει, εγώ αναρωτιέμαι πώς μπορεί και το κάνει και πώς υπάρχει κάποιος που του τα δίνει.

 

Δηλαδή μιλάμε για τρομερή περίπτωση.

Πες μας όμως δε τι κλάδο είσαι ; Σε τι θέση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cell_7 είπε

Ρίξε ένα βλέφαρο και σε 308cc αν θέλεις κάτι καλοκαιρινό, πολύ κουκλί αμάξι και δεν θα είσαι κάθε 2 εβδομάδες σε μηχανικό όπως τα γερμανικά.

Θα είναι κάθε μια εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ό,τι και να κάνει, εγώ αναρωτιέμαι πώς μπορεί και το κάνει και πώς υπάρχει κάποιος που του τα δίνει.

 

Δηλαδή μιλάμε για τρομερή περίπτωση.

Και με το πρώτο μηνιάτικο βρηκε τι θα κάνει,κάμπριο.

Τουλάχιστον η Βουγιουκλάκη φαγωσιμα παράγγειλε στον κυρ Στέφανο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Και με το πρώτο μηνιάτικο βρηκε τι θα κάνει,κάμπριο.

Τουλάχιστον η Βουγιουκλάκη φαγωσιμα παράγγειλε στον κυρ Στέφανο.ε 

Καλά για 3 χρονια + όντος έπαιρνα λίγα 33 και με ενοίκιο κτλ ήμουν λίγο στριμωγμένος είναι η αλήθεια 

Δεν θέλω απαραίτητα κάμπριο μια σκέψη έκανα για κάτι γρήγορο.

 

Αλλά ένα Audi TT hardtop απλά σκίζει τρελό αμάξι. Αξίζει να δουλεύεις για ένα τέτοιο κουκλί . απόλαυση η οδήγηση έως Σούνιο 

Επεξ/σία από APPLEGEEK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, NT1G είπε

Να δουλεύεις για να πληρώνεις ένα αμάξι δεν νομίζω να αξίζει αλλά ποτέ δεν ξέρεις. 🤔

Άλλοι το κάνουν για της γυναίκες , σπίτια , καπνό , ναρκωτικά, τζόγος. Αποτέλεσμα το ίδιο είναι. Μια φορά ζεις , τουλάχιστον έτσι ξέρουμε. Live well brother

15 λεπτά πριν, NT1G είπε

Να δουλεύεις για να πληρώνεις ένα αμάξι δεν νομίζω να αξίζει αλλά ποτέ δεν ξέρεις. 🤔

Φίλε , από τα 2500 ,ένοικο 600 με έξοδα , αμάξι δόση 200-250 , καύσιμα πες 200-400 , φαγητό 500-700, ε κάτι μένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

Δεν κατάλαβα. Θες να δεις το linkedin μου ? 

52 μικτά πάντα έτσι , στα 33 ήμουν 3 χρόνια 

Απο την μια λες οτι εισαι κατω απο 3κ/μηνα, απο την αλλη 52 μικτα/χρονο. Ή λες παπα.... ή τα μαθηματικα δεν σου χρειαζονται στην δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Απο την μια λες οτι εισαι κατω απο 3κ/μηνα, απο την αλλη 52 μικτα/χρονο. Ή λες παπα.... ή τα μαθηματικα δεν σου χρειαζονται στην δουλεια.

Δες πόσο βγαίνει το 52+3 το έτος φίλε...δεν φταίω εάν δεν ξέρεις πως δουλεύει η αγορά.

 

Θα σε βοηθήσω 

 

Οκ τώρα ? Τα 3 είναι ετήσιο μπόνους + κάτι αλλά που δεν θα πω 

 

 

Screenshot_2022-01-19-14-42-55-891_com.android.chrome.jpg

Σημασία έχει τι μπαίνει στάνταρ τσέπη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Άλλοι το κάνουν για της γυναίκες , σπίτια , καπνό , ναρκωτικά, τζόγος. Αποτέλεσμα το ίδιο είναι. Μια φορά ζεις , τουλάχιστον έτσι ξέρουμε. Live well brother

Φίλε , από τα 2500 ,ένοικο 600 με έξοδα , αμάξι δόση 200-250 , καύσιμα πες 200-400 , φαγητό 500-700, ε κάτι μένει.

Λες πως δουλεύεις στο IT μεγάλης πολυεθνικής delivery (όλοι καταλάβαμε που, δεν είναι πολλές) και με τα σκόρπια στοιχεία που έχεις δώσει απλόχερα στο φόρουμ, ξέρουμε διεύθυνση, εισόδημα, χόμπι, ηλικία κτλ.

Αν αυτά που λες είναι σωστά, η εταιρία σου έχει πρόβλημα γιατί αν τόσο εύκολα δίνεις προσωπικά στοιχεία, άλλο τόσο εύκολα θα δίνεις και επαγγελματικά. Και το IT είναι νευραλγικό σημείο cyber security.

Αν απο την άλλη αυτά που λες είναι ψέματα, που ελπίζω να είναι, τότε γιατί να σπαταλήσουμε όλοι το χρόνο μας να σε βοηθάμε στα ερωτήματα σου? Προφανώς δεν είναι πραγματικά ερωτήματα και περισσότερο μας τρολλάρεις όλους για να κάθεσαι να γελάς.

Εν πάσει περιπτώσει, εγώ δεν θέλω να ασχοληθώ περισσότερο. Μερικοί προτείναμε κάποια αυτοκίνητα που θα μπορούσαν να σου ταιριάξουν. Ας συνεχίσουν οι υπόλοιποι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπερνάω τα πολλά και περνάω στο ψαχνό. 

Εγώ στη θέση σου θα αγόραζα Mazda MX-5 hard top, διλιτρο που είναι εργαλείο, αξιόπιστο και παιχνιδιαρικο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Λες πως δουλεύεις στο IT μεγάλης πολυεθνικής delivery (όλοι καταλάβαμε που, δεν είναι πολλές) και με τα σκόρπια στοιχεία που έχεις δώσει απλόχερα στο φόρουμ, ξέρουμε διεύθυνση, εισόδημα, χόμπι, ηλικία κτλ.

Αν αυτά που λες είναι σωστά, η εταιρία σου έχει πρόβλημα γιατί αν τόσο εύκολα δίνεις προσωπικά στοιχεία, άλλο τόσο εύκολα θα δίνεις και επαγγελματικά. Και το IT είναι νευραλγικό σημείο cyber security.

Αν απο την άλλη αυτά που λες είναι ψέματα, που ελπίζω να είναι, τότε γιατί να σπαταλήσουμε όλοι το χρόνο μας να σε βοηθάμε στα ερωτήματα σου? Προφανώς δεν είναι πραγματικά ερωτήματα και περισσότερο μας τρολλάρεις όλους για να κάθεσαι να γελάς.

Εν πάσει περιπτώσει, εγώ δεν θέλω να ασχοληθώ περισσότερο. Μερικοί προτείναμε κάποια αυτοκίνητα που θα μπορούσαν να σου ταιριάξουν. Ας συνεχίσουν οι υπόλοιποι.

Δεν έχω κανένα θέμα φίλε . Δεν λέει στο συμβόλαιο να μην αναφέρω πόσα αξίζει θ θέση μου....

Στο Glassdoor με ένα απλο search easy game...

 

Θέλω τό audi TT  ίσως και εος 

12 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Προσπερνάω τα πολλά και περνάω στο ψαχνό. 

Εγώ στη θέση σου θα αγόραζα Mazda MX-5 hard top, διλιτρο που είναι εργαλείο, αξιόπιστο και παιχνιδιαρικο. 

Δεν χωράω εκεί έχω όγκο μεγάλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...