Προς το περιεχόμενο

Xiaomi, μόνο απόγευμα Πέμπτης 20/1/22, στο νέο τους κατάστημα στο river west [ΤΕΛΟΣ]


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι "προσφορά γνωριμιας" για το νέο κατάστημα, το δεν έχει νόημα να δέχεται παραγγελίες από το ίντερνετ... 

Την μοπ νόμιζα για καλή προσφορά, αλλά την βρίσκεις και στο σκρουτζ 129. Οπότε δεν είναι για να τρέξεις. Το X3 pro από την άλλη για επίσημη τιμή είναι μια χαρά. 

Επεξ/σία από eko13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει λογος να γινει χαμος ... στα κομματια που υπαρχει πραγματικη προσφορα θα εχει 5-6 κομματια .. οποιος προλαβει προλαβε.. αν δεν τα παρουν οι υπαλληλοι ..  

η προσφορα που αξιζε ηταν η σκουπα πριν αλλαξει η τιμη .. τωρα παει και αυτη ... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pc_master_ είπε

δεν υπαρχει λογος να γινει χαμος ... στα κομματια που υπαρχει πραγματικη προσφορα θα εχει 5-6 κομματια .. οποιος προλαβει προλαβε.. αν δεν τα παρουν οι υπαλληλοι ..  

η προσφορα που αξιζε ηταν η σκουπα πριν αλλαξει η τιμη .. τωρα παει και αυτη ... 

άσχετα αν θα πάει ή όχι ο κόσμος αυτοί τους καλούνε να πάνε (old school marketing)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πάει ας πάρει πριν ένα τηλέφωνο αν υπάρχει απόθεμα σε αυτό που θέλει για να μην πηγαίνει τζάμπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε κάποιον που πήρε τηλέφωνο και ρώτησε του είπαν ότι από τη ρομποτική σκούπα έχουν το ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ απόθεμα του ΕΝΟΣ και ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ τεμαχίου.

Καλή τύχη τέκνα μου , θα τη χρειαστείτε!! 😂😂

Και μην ξεχνάτε ότι ακόμα και για αυτούς που δε θα προλάβουν, θα μοιραστεί απλόχερα COVID.

Επεξ/σία από Looter
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι σίγουρος ότι κολλαει στο συγκεκριμένο θέμα αλλά έχει ενδιαφέρον για όποιον ενδιαφέρεται

https://www.skroutz.gr/c/1705/Smartwatches/m/51537/Amazfit.html?keyphrase=t-rex&o=Amazfit+T-Rex&order_by=pricevat&order_dir=asc

11.PNG.e913f354230a0c01c32170d363b134a5.PNG222.PNG.f1b71d4c8c269c4dc8e817039e570a3d.PNG

 

 

11.PNG

Επεξ/σία από georgebi1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, UncleKim είπε

Δεν ξέρω αν αξίζει ενδεχόμενη ταλαιπωρία εν μέσω COVID. 

Συμφωνω 100%, εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα σε τετοιες προσπαθειες, τετοιες στιγμες κορυφωσης κυματος.

Ποσοι στην υπηρεσια της επιτευξης της ανοσιας της αγελης; Ελεος. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη ουρά αλλά απόθεμα είχαν για όλα. Έδωσαν και κουπόνια για όσους ήταν εκεί να πάρουν τα ίδια προιοντα στην ίδια τιμή κάποια άλλη μέρα.

Μεγάλη ταλαιπωρία πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...