Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχουν πολλές προσφορές αν έχετε Πειραιώς https://yellow.piraeusbank.gr/el/yellows/prosfora/kerdise-yellows-sti-mediamarkt

https://www.mediamarkt.gr/category/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis?priceRange=500-28999&view=list&sort=300004

Τώρα είδα στα σχόλια ότι χρειάζεται να έχεις το app. Το γράφει αλλά προσέξτε το 

Προβλέπω να έρθουν κι άλλες προσφορές. Πχ η Εθνική δεν έβγαλε κάτι ακόμη....

Επεξ/σία από coyote2
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα μια παραγγελία την Samsung QLED 4K UHD QE55Q70A HDR 55".

Ιστορικό χαμηλό 649€. Τώρα έχει φτηνότερη τιμή 768€ και στο Mediamarkt 799 - 30%, δεν ειναι και άσχημα...

Με το Series X θα δέσει το γλυκό!!!

 

Επεξ/σία από angelponiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε προηγούμενη προσφορά του ίδιου καταστήματος αλλά με 20% , μου τους απέδωσε με την χρέωση της πρώτης δόσης που έγινε την στιγμή που πλήρωσα στο ταμείο (ήταν αγορά άνω των 2χ οπότε δεν το ρίσκαρα) 

τους το είχα δηλώσει ότι εάν δεν δω τους πόντους θα την ακυρώσω.

Επίσης με τους πόντους πλήρωσα την έξτρα 5ετη εγγύηση 

Επεξ/σία από xristos_2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, weirdo είπε

αν βάλεις δόσεις τι γίνεται με τα yellows; 

Σύμφωνα με το σχετικό pdf αν είσαι συνεπείς στίς δόσεις θα σού πιστωθούν κανονικά τα yellows.

220118_yellows_tvs_500_final.pdf

Επεξ/σία από astrolavosg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, count ian είπε

Καταπληκτικοί οι τύποι στη mediamarkt (NOT)

H 48άρα Lg c1 από 999 πήγε 1199.

Και η 48άρα Lg a1 899. Όσο δηλαδή έχει κανονικά η 55'

Επειδή τ κοιτάζω απο την αρχή του ετουσ , γ τη c1 παίζει 999 χωρίς την εγγύηση ή 1199 μ την εγγύηση εναλλάξ στα μίντια κ στα παμπλικ , ανάλογα τις ορέξεις τους σε ποιο μαγαζί , η 48 α1 είναι σταθερά στα 899 χωρις την εγγύηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, silvester81 είπε

Με εγγύηση όμως τι κανείς ; Το ρισκάρεις αν και η τιμή πέφτει πολύ ειδικά στη Sony.

 

 

Τι εννοείς ; Γιατί δεν μπορείς ν πάρεις ή την εγγύηση της μίντια ή της σονυ; Ή τέλος πάντων ν αποφασίσεις αν θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέω να χτυπήσω μια πενηντάρα.

Τηλεόραση Samsung QLED 50" 4K QE50Q60A
 
καλή δεν φαίνεται ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Τι εννοείς ; Γιατί δεν μπορείς ν πάρεις ή την εγγύηση της μίντια ή της σονυ; Ή τέλος πάντων ν αποφασίσεις αν θες;

Την εγγύηση της Sony πως την αγοράζω κ από που; Στα media τη βάζω στο καλάθι αλλά δεν μου δινει τη δυνατότητα για επέκταση εγγύησης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη εγγύηση της σονυ νομίζω πρέπει ν απευθυνθείς στα σονυ Σέντερ(Δ ξέρω τι παίζει στο σάιτ τους ) οποτε από μεθαύριο πάρε τηλ ν δεις τ θ σ πουν, από μίντια νομίζω ότι αν πληρώσεις το έξτρα κόστος πηγαίνει στα 5 χρόνια η εγγύηση απ αυτούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, williamlawson είπε

Για τη εγγύηση της σονυ νομίζω πρέπει ν απευθυνθείς στα σονυ Σέντερ(Δ ξέρω τι παίζει στο σάιτ τους ) οποτε από μεθαύριο πάρε τηλ ν δεις τ θ σ πουν, από μίντια νομίζω ότι αν πληρώσεις το έξτρα κόστος πηγαίνει στα 5 χρόνια η εγγύηση απ αυτούς 

Οκ θα πάρω τηλ να ρωτήσω ,δεν πιστεύω να ξεφτιλιστώ γιατί και αυτοί την πουλάνε τη συγκεκριμένη tv.

στα media πάντως που μίλησα τηλεφωνικός δεν γνώριζαν γιατί δεν είχε επιλογή για αγορά επέκτασης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...