Προς το περιεχόμενο

Παγκόσμιο ντεμπούτο για τη σειρά Redmi Note 11 της Xiaomi


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και οι τρεις συσκευές μοιάζουν μεταξύ τους με την εταιρεία να “προτιμά” τον «επίπεδο σχεδιασμό» για το μεταλλικό πλαίσιο των συσκευών της αυτή τη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμένω με ανυπομονησία να βγάλει μια εταιρία ένα σοβαρό midrange με οθόνη γύρω στις 6 ίντσες αλλά μπα.Τα ίδια και τα ίδια και ενώ υπάρχει κοινό που θα επιθυμουσε κάτι τέτοιο.anyway

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, peteinio13 είπε

Περιμένω με ανυπομονησία να βγάλει μια εταιρία ένα σοβαρό midrange με οθόνη γύρω στις 6 ίντσες αλλά μπα.Τα ίδια και τα ίδια και ενώ υπάρχει κοινό που θα επιθυμουσε κάτι τέτοιο.anyway

https://m.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php

6 ίντσες, Oled, αδιάβροχο, 4500 μπαταρία, 170 γραμμάρια βάρος. Δε ξέρω αν υπάρχει πιο σοβαρό...

Επεξ/σία από kwstas321
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, kwstas321 είπε

https://m.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php

6 ίντσες, Oled, αδιάβροχο, 4500 μπαταρία, 170 γραμμάρια βάρος. Δε ξέρω αν υπάρχει πιο σοβαρό...

Έχεις δίκιο για το συγκεκριμένο το έχω δει είναι μια καλή επιλογή.Το έχεις δουλέψει το κινητό;Έχω μια ένσταση για τον επεξεργαστή που φοράει θα ήταν μπόμπα με έναν 778g πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, peteinio13 είπε

Έχεις δίκιο για το συγκεκριμένο το έχω δει είναι μια καλή επιλογή.Το έχεις δουλέψει το κινητό;Έχω μια ένσταση για τον επεξεργαστή που φοράει θα ήταν μπόμπα με έναν 778g πιστευω

Δε το έχω δουλέψει, αλλα λένε τα καλύτερα. Καλα κάνεις και έχεις ένσταση για τον επεξεργαστή, δες και στο YouTube, δεν έχει σχέση με τη σειρά 8ΧΧ, αλλά για mid range είναι ο,τι πρέπει. 

Επεξ/σία από kwstas321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πότε έβαλε κάτι ίδιο? Μια ζωή ότι βρίσκει στα ράφια τα φοράει. Καμία συνέχεια στις κινήσεις της. Εχει χάσει την μπάλα γενικότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλτε ρε 10 μοντέλα το χρόνο να ξέρει ο κόσμος τι του γίνεται.Το 2021 η Xiaomi κυκλοφόρησε 54 μοντέλα ακριβώς!Αφού πουλάει το Note Pro,το ετήσιο flagship Mi,ένα Redmi απλό και το Poco.Βγάλε αυτά με 3 εκδόσεις το κάθε ένα και τέλος.Πραγματικά όσο και αν προσπαθεί να βγάλει την "Κινεζιά" από πάνω της με αυτές τις κινήσεις και τις διαφημίσεις στο λογισμικό  δεν θα τα καταφέρει.Η Huawei όταν σταμάτησε αυτές τις υπερβολές και εστίασε σε 3 κατηγορίες εκτοξεύτηκε.

5 ώρες πριν, peteinio13 είπε

Περιμένω με ανυπομονησία να βγάλει μια εταιρία ένα σοβαρό midrange με οθόνη γύρω στις 6 ίντσες αλλά μπα.Τα ίδια και τα ίδια και ενώ υπάρχει κοινό που θα επιθυμουσε κάτι τέτοιο.anyway

OnePlus Nord 2 προσωπική άποψη το καλύτερο midrange αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, MDefender είπε

OnePlus Nord 2 προσωπική άποψη το καλύτερο midrange αυτή τη στιγμή.

Και μόνο που είναι OnePlus για μένα είναι από τα χειρότερα, a52s από τα καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θα είναι πολύ υψηλή η τιμή του σε σχέση με τα χαρακτηριστικά του.Εγω προσωπικά από xiaomi - redmi - poco το "γύρισα" σε realme - oppo - one plus είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Κινητό ναυαρχίδα realme x3 superzoom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2022 στις 12:56 ΠΜ, kwstas321 είπε

Πόσο σοβαρό , και το παρατήσαν όλοι, χρόνια τώρα! Δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο στην κατασκευή του, αν δεν χώραγε δηλαδή και έπρεπε να φάνε απο αλλού (πχ μπαταρία)

Πρακτικά που μπορούν να χρησιμεύσουν οι υπέρυθρες πλέον; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2022 στις 9:25 ΠΜ, dtk-386 είπε

Δεν θέλω να γίνω ο τύπος που περιγράφει ένας επάνω αλλά έχοντας 3 χρόνια την τότε ναυαρχίδα της ένα Μi9T Pro 6/128 είχα και έχω την πιο απροβλημάτιστη συμβίωση που είχα με κινητό. Εχοντας και Garmin, δηλώνω ότι δουλεύει άψογα και με το Garmin Connect. Να πω ψέμματα? Ωστόσο η τακτική της τεράστιας πληθώρας συσκευών, το skin της που μπορεί να δουλεύει σε εμένα καλά αλλά είναι too much, την τοποθέτηση σε ίδια σειρά μοντέλων διαφορετικά parts και το τσίμπημα των τιμών θα με οδηγήσουν στην επιλογή μάλλον κάποιου άλλου γιατί μπούχτησα και τον κινέζο. (Samsung με ακούς?)😂

Παίζει να είσαι και ο μοναδικός που λειτούργησε το Garmin connect. Ειδοποιήσεις έπαιρνες;;🤔

Λοιπόν από όλη την ομάδα πέντε είχαμε Xiaomi με Garmin ρολόι και οι 5 αλλάξαμε τηλέφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, deadsoul είπε

Παίζει να είσαι και ο μοναδικός που λειτούργησε το Garmin connect. Ειδοποιήσεις έπαιρνες;;🤔

Λοιπόν από όλη την ομάδα πέντε είχαμε Xiaomi με Garmin ρολόι και οι 5 αλλάξαμε τηλέφωνο. 

Κανονικά όλα. Κανένα θέμα. Xiaomi Mi9T Pro με Android 11.

Garmin Forerunner 245

Επεξ/σία από dtk-386
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...