Προς το περιεχόμενο

Κάρτα revolut


tsukas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει παραγγείλει κάρτα revolut.. Πόσο καιρό έκανε να σας έρθει; Έχω παραγγείλει δύο φορές και δεν παρέλαβα ποτέ μήπως απλώς αργεί να έρθει Ελλάδα και να περιμένω ή να την ακυρώσω; Αν κάποιος έχει πάρει κάρτα ας μου πει.. Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γύρω στις 3 εβδομάδες ήταν. Βέβαια πριν από 2 χρόνια, στην πρώτη καραντίνα την παρήγγειλα. Ίσως πλέον να έρχονται πιο γρήγορα. Δε θυμάμαι καθόλου αν ήρθε με ΕΛΤΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά σήμερα συνέβη κάτι πολύ περίεργο. Ήρθε στον πάτερα μου κάρτα ρεβολουτ χωρίς να έχει κάνει αίτηση .... Και όντως ο άνθρωπος δεν ξέρει καλά καλά να χειρίζεται κινητό που να κάνει αίτηση για revolut

Καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, pascuale14 είπε

Ρε παιδιά σήμερα συνέβη κάτι πολύ περίεργο. Ήρθε στον πάτερα μου κάρτα ρεβολουτ χωρίς να έχει κάνει αίτηση .... Και όντως ο άνθρωπος δεν ξέρει καλά καλά να χειρίζεται κινητό που να κάνει αίτηση για revolut

Καμία ιδέα;

Ήρθε η κάρτα και ήταν στο όνομά του; Είστε σε χωριό ή μικρή πόλη και μπέρδεψε ο ταχυδρόμος με συνωνυμία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pascuale14 είπε

Ναι η καρτα ηταν στο ονομα του

Οντως ζει σε χωριο , οποτε μαλλον θα μπερδευτηκε ο ταχυδρομος αλλιως δεν ξερω τι παιζεται 

 

Και πως είναι στο ονομα του;Ο ταχυδρόμος την τύπωσε;

Για απάτη μου μυρίζει με πλυντήριο ή για το μπόνους εγγραφής.Για να δείτε πιο καλά μπας και κανένας συγγενής τον μπέρδεψε και του την έβγαλε.

Επίσης αν υπάρχει περίπτωση συνωνυμίας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, pascuale14 είπε

Ρε παιδιά σήμερα συνέβη κάτι πολύ περίεργο. Ήρθε στον πάτερα μου κάρτα ρεβολουτ χωρίς να έχει κάνει αίτηση .... Και όντως ο άνθρωπος δεν ξέρει καλά καλά να χειρίζεται κινητό που να κάνει αίτηση για revolut

Καμία ιδέα;

Βλέπετε την κάρτα στην εφαρμογή της Revolut; Αν ναι τότε είναι δικιά του. Απλά δείτε και το ιστορικό χρεώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

την πηγε πισω στο ταχυδρομειο τωρα απο εδω και περα δεν μπορω να ξερω τι εγινε .... ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: απο το ταχυδρομειο του ειπαν οτι γενικα στο χωριο ηρθαν και σε αλλους τετοιες καρτες χωρις να τις εχουν ζητησει... περιεργο ...

 

Επεξ/σία από pascuale14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/3/2022 στις 10:06 ΜΜ, pascuale14 είπε

την πηγε πισω στο ταχυδρομειο τωρα απο εδω και περα δεν μπορω να ξερω τι εγινε .... ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: απο το ταχυδρομειο του ειπαν οτι γενικα στο χωριο ηρθαν και σε αλλους τετοιες καρτες χωρις να τις εχουν ζητησει... περιεργο ...

 

καποιος στο χωριο που εχει προσβαση στα στοιχεια, σας γραφει για να τσιμπαει τα bonus. βρειτε τον και "χρεωστε" τον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...