Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 7 [PS4][PS5]


Lobo10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Gran Turismo, βασισμένο στα 25 χρόνια εμπειρίας ως ένα επιτυχημένο racing franchise, επιστρέφει δυναμικά με το Gran Turismo 7 φέρνοντας μαζί του τα καλύτερα χαρακτηριστικά του Real Driving Simulator. Με πάνω από 420 αυτοκίνητα διαθέσιμα από την πρώτη μέρα στα Brand Central και Used Car Dealership, το Gran Turismo 7 επαναπροσδιορίζει την εικόνα και την αίσθηση τόσο των κλασσικών μοντέλων, όσο και των supercar, με αξεπέραστη λεπτομέρεια. Κάθε αυτοκίνητο έχει διαφορετική συμπεριφορά και μοναδική αίσθηση, καθώς οδηγείτε στις πάνω από 90 πίστες, μεταξύ αυτών και σε κλασσικές από την ιστορία του GT, σε δυναμικές καιρικές συνθήκες.

Ο πιο συναρπαστικός αγώνας δρόμου σε περιμένει

Αν αγωνίζεσαι για πρωταθλητισμό ή για διασκέδαση, αν είσαι συλλέκτης, αν πειράζεις ρυθμίσεις, αν είσαι σχεδιαστής ή φωτογράφος, θα βρεις τον τύπο σου με την τεράστια συλλογή λειτουργιών του παιχνιδιού που περιλαμβάνουν πολλά αγαπημένα, όπως GT Campaign, Arcade και Driving School.

Τα καλύτερα αυτοκίνητα στη διάθεσή σου

Με πάνω από 420 αυτοκίνητα διαθέσιμα από την πρώτη μέρα στα Brand Central και Used Car Dealership, το Gran Turismo 7 αναβιώνει την εικόνα και την αίσθηση τόσο κλασικών μοντέλων όσο και supercar αιχμής με αξεπέραστη λεπτομέρεια. Κάθε αυτοκίνητο έχει διαφορετική συμπεριφορά και μοναδική αίσθηση, καθώς οδηγείς στις 90 και πλέον πίστες, μεταξύ αυτών και σε κλασικές πίστες από την ιστορία του GT, σε δυναμικές καιρικές συνθήκες.

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, chocorello είπε

Επόμενη ερώτηση: Πως θα δουλέψουμε σήμερα και να είμαστε παραγωγικοί χωρίς να σκεφτόμαστε πως έχουμε το GT7 να μας περιμένει; :D

Έχεις τιμονιέρα; 

Μόλις τώρα, Brazhlias είπε

Δεν εχω διαβασει πουθενα κατι. Ξερει κανεις, αν θα ειναι συμβατο με το psvr2;

 

Όταν βγει το PSVR2 θα μάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι διαβάζω σε διάφορα reviews η αίσθηση με το dualsence είναι μοναδική...

"Part of this is down to the remarkable implementation of haptic feedback on the PS5’s DualSense controller. A wheel and pedals will always be the optimal way to play a game like Gran Turismo, of course, but this is by far the most satisfying controller experience I’ve had with a vaguely realistic racing game, and it’s the best showcase for the DualSense I’ve yet to see. The vibrations in the controller do a convincing job of simulating various surfaces, conditions, and degrees of traction, while the triggers increase resistance based on your vehicle’s capabilities. You can even feel the pressure release in anti-lock brake systems."

Άντε να περάσει η ώρα να πάω να παραλάβω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τιμονιερα εκπληκτικο παιδια. Χθες επαιξα μεχρι τις 1.30 το βραδυ ενω ξυπνουσα 6 για δουλεια και δεν ηθελα να σταματησω. Πανεμορφο…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω σε ένα τεράστιο campaign mode όπως τον παλιό καλό καιρό με πολύ tuning και κόλλημα για το χρυσό στα διπλώματα!  Το online mode μου είναι αδιάφορο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες παρέλαβα απο Public. μου έδωσαν ενα περιλαίμιο σαν preorder bonus, αλλά οχι κωδικό. 

Κανένας άλλος παρέλαβε και εχει παρόμοιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εγώ είμαι έτοιμος!! Τα λέμε σε κάνα μήνα 😁

gt7_1.jpg.6c97a4e22ba09c817d19d8b8ce264e02.jpg

gt7.jpg

2 ώρες πριν, polakis21 είπε

Με τιμονιερα εκπληκτικο παιδια. Χθες επαιξα μεχρι τις 1.30 το βραδυ ενω ξυπνουσα 6 για δουλεια και δεν ηθελα να σταματησω. Πανεμορφο…

ποιά τιμονιέρα έχεις φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chek2fire είπε

και εγώ περιμένω σήμερα για παραλαβή.

 

σε μένα o Γερμανός μου έστειλε τον κωδικό σε email 

Και σε μένα.

Παιχνίδι ακόμα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DiAvOl είπε

εγώ είμαι έτοιμος!! Τα λέμε σε κάνα μήνα 😁

gt7_1.jpg.6c97a4e22ba09c817d19d8b8ce264e02.jpg

gt7.jpg

ποιά τιμονιέρα έχεις φίλε;

To χειρόφρενο που θα το κουμπώσεις;

Shifter πήρες;

Καλορίζικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...