Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 7 [PS4][PS5]


Lobo10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, polakis21 είπε

Δοκιμασα και με χειριστηριο, οκ πολυ καλο με ωραια αναδραση, αλλα δεν συγκρινεται με τιμονιερα και καθισμα. Επεστρεψα στην Τ300rs μου και συνεχιζω…

Τι να συγκριθεί φίλε μου....και που να πας σε direct drive τιμονιέρα, άλλο ένα άλμα τέτοιου επιπέδου πάνω απο την κορυφαία thrustmaster ts-pc που είχα πρίν. Γι' αυτό και δεν το ακουμπάω με χειριστήριο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, vfragos είπε

Τι να συγκριθεί φίλε μου....και που να πας σε direct drive τιμονιέρα, άλλο ένα άλμα τέτοιου επιπέδου πάνω απο την κορυφαία thrustmaster ts-pc που είχα πρίν. Γι' αυτό και δεν το ακουμπάω με χειριστήριο...

Μακαρι φιλε να μπορουσα αλλα το μπατζετ για dd παει πολυ ψηλα δυστυχως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vfragos είπε

Τι να συγκριθεί φίλε μου....και που να πας σε direct drive τιμονιέρα, άλλο ένα άλμα τέτοιου επιπέδου πάνω απο την κορυφαία thrustmaster ts-pc που είχα πρίν. Γι' αυτό και δεν το ακουμπάω με χειριστήριο...

Σε PC δεν παίζεις κανονικά; Τόσα real sim games εχει εκεί.

Επεξ/σία από Lobo10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lobo10 είπε

Σε PC δεν παίζεις κανονικά;

Σε pc ναι, Fanatec podium DD1, racing cockpit με bass shakers και VR. Automobilista 2 και Assetto corsa competizione, σοκ και δέος....πραγματικά υπάρχουν στιγμές που νιώθεις ότι είσαι σε πραγματικό αγωνιστικό και παλεύεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vfragos είπε

Σε pc ναι, Fanatec podium DD1, racing cockpit με bass shakers και VR. Automobilista 2 και Assetto corsa competizione, σοκ και δέος....πραγματικά υπάρχουν στιγμές που νιώθεις ότι είσαι σε πραγματικό αγωνιστικό και παλεύεις....

Τα έχουμε πει και στο Facebook εμείς, τότε που πούλησες την TS-PC σε ένα φίλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vfragos είπε

Ελα ρε συ, χαχα!

Έκανα διευκρινιστικές ερωτήσεις και σε "ψάρεψα" 🤣🤣.

Δεν έχουμε και τεράστιο Sim Racing Community στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris1090t είπε

Μα σας ρωτήσω. Όσοι είχατε κάνει pre order το bonus το πήρατε και αν ναι πως; Γτ εγ παρέλαβα χτες το παιχνίδι το έβαλα αλλα το bonus δεν το είδα... 

Το pre order bonus δεν ήταν μόνο για αγορά από το playstation network online;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, prototypegr είπε

Το pre order bonus δεν ήταν μόνο για αγορά από το playstation network online;

Δεν ξέρω η παραγγελία έγραφε αυτο. Απλά ούτε κωδικό είχε μέσα το δέμα αλλα ούτε όταν έβαλα το δισκάκι μου έδωσε το bonus. 

Screenshot_20220305_181655.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, dimitris1090t είπε

Δεν ξέρω η παραγγελία έγραφε αυτο. Απλά ούτε κωδικό είχε μέσα το δέμα αλλα ούτε όταν έβαλα το δισκάκι μου έδωσε το bonus. 

Screenshot_20220305_181655.jpg

Παρομοίως κι εδώ! Το ίδιο αναρωτιέμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα. Το επίπεδο του ΑΙ πως σας φάνηκε; Υπάρχει καθολου ανταγωνισμός με ίδιου επιπέδου αυτοκίνητο;

Difficult level υπάρχει; 

Προσωπικά μιας και δεν ασχολούμαι καθόλου με το online κομμάτι , το ΑI είναι πολύ σημαντικό.  Το να τους περνάς όλους σαν σταματημένους πάνω στις στροφές με ίδιου επιπέδου αυτοκίνητο με χαλούσε πολύ στο Gt sport. Και δεν είμαι και ο Rovampera..😀

Στο assetto corsa είναι πολυ καλύτερα τα πράγματα, αλλα υστερεί σε άλλα σημεία. Παρόλα αυτά το assetto το προτιμώ 1000 φορες περισσότερο.

Θα το πάρω φυσικά και το Gran tourismo, λόγω γραφικών , αλλα θα ήθελα να ξέρω αν ειναι στα ίδια επίπεδα ή υπάρχει βελτίωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...