Προς το περιεχόμενο

From (Epix, 2022)


Gogotsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιτελους μας εδειξαν περιπου τι συμβαινει στο πρωτο επεισοδιο της δευτερης .πολυ περιπου .ελπιζω στο δευτερο να μαθουμε περισσοτερα απο τον αλυσοδεμενο τυπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτα να δεις που μου ειχε λειψει αυτο.Αρκετα καλη η πρεμιερα της νεας σεζον

Spoiler

στο μετεπειτα της καταστροφης της κεραιας.Ηρθε και η νεα παρτιδα,εχουμε και τους (ακομα πιο πολυ) εγκλωβισμενους.Οσο γι'αυτον που βρηκε ο Μαικλ στο φιναλε Τιναφτορε?
Υ.Γ.
Επισης λογω της νεας παρτιδας ειχαμε μια επανενωση που μας κλεινει το ματι οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο.

 

Επεξ/σία από johny f
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ξεκίνησε η δεύτερη σεζόν. Αρκετά ατμοσφαιρική σειρά και πολύ μυστήριο/θρίλερ.
Το μόνο μείον είναι η σχετικά αργή εξέλιξη. Με αυτόν τον ρυθμό και τα ανοίγματα, βγάζουμε άνετα 20 σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατό και το δεύτερο επεισόδιο! Τα ερωτηματικά, η αγωνία και η ατμόσφαιρα που δημιουργούν εδώ και τόσα επεισόδια παραμένουν ακμαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

To 3o εντελώς filler. Βαρέθηκα τη ζωή μου.

Αυτό. Άμα είναι να δούμε πάλι το ίδιο μοτίβο με την 1η σεζόν (τα 2 πρώτα καλά, σαπίλα στη συνέχεια και το 1.5 τελευταίο με ενδιαφέρον και εξέλιξη), καλή καρδιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Ό,τι έγινε και με το Lost..Στις 3-4 πρώτες σεζόν δεν ήξεραν ούτε οι ίδιοι που θα το πάνε..

Θέλεις να πεις ότι αυτό που έκαναν στη συνέχεια και ιδίως η κατάληξη, ήταν προϊόν σχεδίου? Συνειδητό?

Τουλάχιστον το Lost μέχρι και την 4, σε κρατούσε καθηλωμένο από την αρχή μέχρι το τέλος και χτυπιόσουν μέχρι να έρθει η επόμενη εβδομάδα. Εδώ, μπαααα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το Lost που λέτε δεν έχω άποψη διότι δεν το έχω δει και μάλλον ούτε πρόκειται. Προσοχή παιδιά με πιθανά spoilers/συγκρίσεις. Θα δω απόψε το 3ο αν και ακούω δεν είναι τόσο καλό.

Επεξ/σία από Glikos
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/5/2023 στις 11:17 ΠΜ, Glikos είπε

Για το Lost που λέτε δεν έχω άποψη διότι δεν το έχω δει και μάλλον ούτε πρόκειται. Προσοχή παιδιά με πιθανά spoilers/συγκρίσεις. Θα δω απόψε το 3ο αν και ακούω δεν είναι τόσο καλό.

Δες το Lost!

Επεξ/σία από jpaokx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Glikos είπε

Μπα.

Μην το δεις οχι. Μεχρι 5η σεζον αψογο τρελα σκηνικα αλλα πες μεσες ακρες καπως τα εξηγουσαν μεχρι που ηρθε το τελος της 6ης σεζον και τα εδωσε μια κλωτσια ολα και τελος απο τα πιο μουφα τελη που εχουν βγει. Παρομοιο με prison break αλλο σκουπιδι απο εκει με μια πρωτη πολυ δυνατη σεζον και απο εκει και μετα το χαος να κοροιδευουν τους θεατες. Μακρια και απο αυτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μην το δεις οχι. Μεχρι 5η σεζον αψογο τρελα σκηνικα αλλα πες μεσες ακρες καπως τα εξηγουσαν μεχρι που ηρθε το τελος της 6ης σεζον και τα εδωσε μια κλωτσια ολα και τελος απο τα πιο μουφα τελη που εχουν βγει. Παρομοιο με prison break αλλο σκουπιδι απο εκει με μια πρωτη πολυ δυνατη σεζον και απο εκει και μετα το χαος να κοροιδευουν τους θεατες. Μακρια και απο αυτη. 

Ούτε το Prison Break έχω δει η αλήθεια είναι. Έχω κάμποσες σειρές στην λίστα μου να δω πάντως. Τώρα βλέπω το ''From'' και το ''Castle Rock''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...