Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Φίλε μήπως θέλεις να πάρουμε εμείς τηλέφωνο για εσένα να στο ενεργοποιήσουμε; 

Αν δε γουστάρεις δεν απαντάς. Αν δε κάνω λάθος αυτός είναι ο σκοπός των φόρουμ. Είχα σκοπό να τα μαζέψω όλα σε ένα ποστ για να υπάρχει συγκεντρωμένη όλη η πληροφορία αλλά δγμτ. Προχωράμε. 

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, manosfp είπε

 

Αν δε γουστάρεις δεν απαντάς. Αν δε κάνω λάθος αυτός είναι ο σκοπός των φόρουμ. Είχα σκοπό να τα μαζέψω όλα σε ένα ποστ για να υπάρχει συγκεντρωμένη όλη η πληροφορία αλλά δγμτ. Προχωράμε. 

Φυσικά και είναι αυτός ο σκοπός του φόρουμ. Αλλά:

1ον: σου έχουν απαντήσει 5 άτομα μαζί και εγώ και σε κανέναν δεν έχεις δώσει απάντηση πίσω. 

2ον: Ρωτάς πράγματα που εύκολα μπορείς να τα βρεις με ένα απλό search στην Cosmote αλλά μάλλον βαριέσαι. Γιατί να πω δεν ξέρεις, δεν το πιστεύω με τίποτα. 

Εδώ θα βρεις όλες τις απαντήσεις

3ον: Ρωτάς κάθε φορά διαφορετικά πράγματα το ένα πάνω στο άλλο, ενώ θα μπορούσες να κάνεις 1 ποστ για όλα. 

 

  • Like 4
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Φυσικά και είναι αυτός ο σκοπός του φόρουμ. Αλλά:

1ον: σου έχουν απαντήσει 5 άτομα μαζί και εγώ και σε κανέναν δεν έχεις δώσει απάντηση πίσω. 

2ον: Ρωτάς πράγματα που εύκολα μπορείς να τα βρεις με ένα απλό search στην Cosmote αλλά μάλλον βαριέσαι. Γιατί να πω δεν ξέρεις, δεν το πιστεύω με τίποτα. 

Εδώ θα βρεις όλες τις απαντήσεις

3ον: Ρωτάς κάθε φορά διαφορετικά πράγματα το ένα πάνω στο άλλο, ενώ θα μπορούσες να κάνεις 1 ποστ για όλα. 

1.Να δώσω απάντηση σε κάτι που είμαι άσχετος; 

2.Είδες πουθενά σε καμμια σου αναζήτηση να λέει η κοσμοτε ότι θα κόψει το μπουστερ; Τελικά όμως τα έκοψε. Εγώ εμπιστεύομαι τους ήδη υπάρχοντες χρήστες του προγράμματος και όχι τα τυπικά που μπορεί να μου δώσει μια αναζήτηση. Έτσι βγαίνουν και "λαυράκια" που ίσως κάποιος να μην είχε σκεφτεί, όπως πχ την έκπτωση από απαλλαγή του τέλους κινητής ή την έκπτωση λόγω ύπαρξης σταθερού. 

3. Συγγνώμη που δε μου κατεβαίνουν όλες οι απορίες μαζεμένες. Ήδη με τη συζήτηση γεννήθηκαν ακόμα 2-3 ερωτήσεις των οποίων οι απαντήσεις θα εμπλούτιζαν περαιτέρω το θέμα αλλά δεν τολμώ να ρωτήσω μη φάμε και ξύλο στο τέλος. 

Επισυνάπτω "όλες τις απαντήσεις" στις οποίες οδηγεί το link που έδωσες. 

Screenshot_2022-03-14-12-32-25-91_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Επεξ/σία από manosfp
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, andreas85 είπε

Έχω ήδη cosmote μπορώ να το ενεργοποιήσω σαν σύνδεση;

Οχι πηγαινε σε αλλη εταιρια και ξαναγυρνα.
μεχρι 4 σιμ μπορεις απο 3Ε η καθε μια τον μηνα μονο data

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν περιμένω να με πάρουνε τηλέφωνο θα εχανα και την προσφορά…. Τους πήρα εγώ ίδιος και έκανα την αίτηση, μέχρι όμως να γίνει αυτό η κοπέλα που με εξυπηρέτησε, στην αρχή δεν είχε ιδέα για την προσφορά, μετά μου έλεγε ότι στα 37 € είναι η τιμή για αυτούς που έχουνε σταθερό Cosmote,  Μετά μου έλεγε ότι η τιμή είναι μόνο για φορητότητα γιατί της είπα ότι έχω Whats up , Και όταν την είπα να ψάξει να βρει την προσφορά και ότι μάλλον δεν είναι ενημερωμένη για αυτή τότε εδέησέ και την βρήκε…. Και μου λέει και στο τέλος βλέπω είσαι πολύ ενημερωμένος… Ήθελα να της πω εγώ ενημερωμένος είμαι εσένα που είναι η δουλειά σου γιατί δεν είσαι ενημερωμένη….

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ θα σας πρότεινα (για αυτούς που το σκέφτονται) να μην κλείσετε την σταθερή σύνδεση σας για αυτό το πρόγραμμα.

Θα έρθει η στιγμή που το δίκτυο θα είναι φορτωμένο ή θα έχει κακοκαιρία και δεν θα μπορείτε να κάνετε καθόλου την δουλειά σας ή θα σας βγει η πίστη. Τώρα αν μιλάμε στο σπίτι για χρήση Intagram facebook youtube κλπ χωρίς ανάγκη επαγγελματικής χρήσης τότε αλλάζει το πράγμα. 

Παίζει (αποκλειστικά για Data) με 20 ευρώ 200gb από Vodafone τα οποία τα ενεργοποιείς όποτε θες κάθε φορά με διάρκεια 30 μέρες για κάποιον που δεν θέλει να πληρώνει κάθε μήνα αλλά μόνο όποτε του χρειάζονται. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινετε ενα 5G router για το σπιτι;

Βλεπω οι τιμες ειναι υψηλες, σε φαση να συμφερει να βαλεις ενα φτηνο κινητο 5g για hotspot

Καποια φορητα 5G router που βλεπω δεν χρειαζονται εφοσον κανεις χρηση εντος σπιτιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pxl είπε

Εχετε να προτεινετε ενα 5G router για το σπιτι;

Βλεπω οι τιμες ειναι υψηλες, σε φαση να συμφερει να βαλεις ενα φτηνο κινητο 5g για hotspot

Καποια φορητα 5G router που βλεπω δεν χρειαζονται εφοσον κανεις χρηση εντος σπιτιου...

399 ευρώ έχει. Βάζεις ένα 5g κινητό και είσαι οκ.

46 λεπτά πριν, manosfp είπε

Δέσμευση παραμονής υπάρχει; 

Ναι 24μηνη εκτός αν είναι καρτοκινητο σε σύνδεση οπότε είναι 18 μήνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

399 ευρώ έχει. Βάζεις ένα 5g κινητό και είσαι οκ.

Το οποίο κάθε λίγο και λιγάκι θα το έχει για φόρτιση γιατί η μπαταρία φεύγει νεράκι, γι’ αυτό και αναγκαστικά και αγόρασα  ένα 4G mobile router …. Δεν πειράζει ας μην έχω 5G Στο router όταν μοιράζω την σύνδεση με το ταμπλετ…ας εχω στο κινητο μου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Το οποίο κάθε λίγο και λιγάκι θα το έχει για φόρτιση γιατί η μπαταρία φεύγει νεράκι, γι’ αυτό και αναγκαστικά και αγόρασα  ένα 4G mobile router …. Δεν πειράζει ας μην έχω 5G Στο router όταν μοιράζω την σύνδεση με το ταμπλετ…ας εχω στο κινητο μου 

Ναι αυτό είναι θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Billator είπε

Πάντως εγώ θα σας πρότεινα (για αυτούς που το σκέφτονται) να μην κλείσετε την σταθερή σύνδεση σας για αυτό το πρόγραμμα.

Θα έρθει η στιγμή που το δίκτυο θα είναι φορτωμένο ή θα έχει κακοκαιρία και δεν θα μπορείτε να κάνετε καθόλου την δουλειά σας ή θα σας βγει η πίστη. Τώρα αν μιλάμε στο σπίτι για χρήση Intagram facebook youtube κλπ χωρίς ανάγκη επαγγελματικής χρήσης τότε αλλάζει το πράγμα. 

Παίζει (αποκλειστικά για Data) με 20 ευρώ 200gb από Vodafone τα οποία τα ενεργοποιείς όποτε θες κάθε φορά με διάρκεια 30 μέρες για κάποιον που δεν θέλει να πληρώνει κάθε μήνα αλλά μόνο όποτε του χρειάζονται. 

Πες τα άνθρωπε μου! Είμαι Αθήνα και είδα μέσω "εεττ-κεραιες" ότι έχω μια κεραία στα 500 μέτρα ακτίνα. Cosmote έχω μόνο what's up για το χωριό. Κάντε έναν έλεγχο μην τα παίρνετε όλα αβιαστα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...