Προς το περιεχόμενο

Η εξαιρετική εφαρμογή YouTube Vance τερματίζει τη λειτουργία της


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, aypnia είπε

https://f-droid.org/en/packages/org.schabi.newpipe/

https://f-droid.org/packages/free.rm.skytube.oss/

https://github.com/libre-tube/LibreTube

Όλες open source και νόμιμες. Το αντίθετο του vanced δηλαδή..

Είχα το new pipe αλλά δεν υποστηρίζει Download. 

Το skytube ωραίο κατεβάζει το βίντεο αλλά δεν κατεβάζει το mp3 όπως το vanced 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, adi32 είπε

Είχα το new pipe αλλά δεν υποστηρίζει Download. 

Το skytube ωραίο κατεβάζει το βίντεο αλλά δεν κατεβάζει το mp3 όπως το vanced 

Είσαι σίγουρος ότι το newpipe δεν υποστηρίζει download; μια χαρά το υποστηρίζει,  όπως υποστηρίζει και log in (δεν έχω κάνει) με ανέβασμα αρχείου, έχει οδηγίες για το πως γίνεται.

Επεξ/σία από lost2
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, lost2 είπε

Είσαι σίγουρος ότι το newpipe δεν υποστηρίζει download; μια χαρά το υποστηρίζει,  όπως υποστηρίζει και log in (δεν έχω κάνει) με ανέβασμα αρχείου, έχει οδηγίες για το πως γίνεται.

Σωστά λάθος θυμόμουν. 

Το vanced για Download εχει πρόβλημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To vanced νομίζω ποτέ δεν υποστήριζε download. Το new pipe υποστήριζε από όταν βγήκε. Το θέμα είναι να δουλεύει το micro g όπως στο vanced για να έχουμε συνδρομές Playlist κτλ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Arkin είπε

To vanced νομίζω ποτέ δεν υποστήριζε download. Το new pipe υποστήριζε από όταν βγήκε. Το θέμα είναι να δουλεύει το micro g όπως στο vanced για να έχουμε συνδρομές Playlist κτλ. 

όπως είπα παραπάνω , έχει να βάλεις τη συνδρομή σου, απλά με άλλο τρόπο, που σου λέει ακριβώς τι να κάνεις. δοκίμασέ το και πες μας. εγω δεν έχω λογαριασμό για να δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ΘΕΟΙ, ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΕ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ FEATURES ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ. ΚΑΚΙΑ GOOGLE. Πάω να διαμαρτυρηθώ στο ψιλικατζιδικο που μου χρεώνει τα τσιγάρα ο αλητης αντι να μου τα δινει δωρεαν

  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι απορώ πως λειτουργεί τόσο καιρό. Βασικά παίζουν παιχνίδια που ο ανθρώπινος νους δεν τα χωράει με την καμία. Οπότε δεν θα μου κάνει έκπληξη να είναι πίσω από αυτό η ίδια η google...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν δεν ήταν; Μάλλον το κλείνουν για να ασχοληθούν με κάτι που θα τους φέρει λεφτά. Καλό το τσάμπα αλλά δουλεύεις και τσάμπα για τους τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, fmarkos είπε

 

Τώρα σοβαρά; Νομίζω πως αγνοείτε βασικά πράγματα περί του πως λειτουργούν τα πράγματα. Εν ολίγοις ο κώδικας της εφαρμογής δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το YouTube. Εκμεταλλεύεται ως πηγή το YouTube αλλά μέχρι εκεί. Δεν έχει πάρει την εφαρμογή της Google για να την "πειράξει" όπως ίσως νομίζετε, αλλά έχουν αναπτύξει μία δική τους εφαρμογή από την αρχή. 

Τώρα σοβαρά; Νομίζω πως αγνοείς βασικά πράγματα περί του πως λειτουργούν τα πράγματα. Εν ολίγοις ο κώδικας της εφαρμογής έχει σχέση με το YouTube. Εκμεταλλεύεται ως πηγή το YouTube app. Εχει πάρει την εφαρμογή της Google για να την "πειράξει" όπως ίσως δεν νομίζεις. Δεν έχουν αναπτύξει μία δική τους εφαρμογή από την αρχή.

🤐😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Τώρα σοβαρά; Νομίζω πως αγνοείς βασικά πράγματα περί του πως λειτουργούν τα πράγματα. Εν ολίγοις ο κώδικας της εφαρμογής έχει σχέση με το YouTube. Εκμεταλλεύεται ως πηγή το YouTube app. Εχει πάρει την εφαρμογή της Google για να την "πειράξει" όπως ίσως δεν νομίζεις. Δεν έχουν αναπτύξει μία δική τους εφαρμογή από την αρχή.

🤐😂

 

YouTube Vanced, which was created in 2017, is a mod of Google's Android YouTube app. The developers decompiled Google's official YouTube app, added additional features, and distributed the resulting code.

Πηγή: Ολα τα tech sites στις πρώτες 4 σελιδες της Google

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, WolvesInTheThroneRoom είπε

YouTube Vanced, which was created in 2017, is a mod of Google's Android YouTube app. The developers decompiled Google's official YouTube app, added additional features, and distributed the resulting code.

Πηγή: Ολα τα tech sites στις πρώτες 4 σελιδες της Google

 

Jesus man.Ειδες την παράθεση που έκανα; Αυτό έγραφα κι εγώ «αλλά προφανώς αγνοώ βασικά πράγματα»

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, johnfree είπε

μπορουμε λογαριασμο google που εχουμε ολοι να βαλουμε vpn αργεντινη και με τον υπαρχουν να κανουμε premium?

βλεπω εκει η χρεωση ειναι περιπου 1 ευρω το μηνα (119 ARS)

Ναι μπορείς. Αυτό έχω κάνει εδώ και δύο χρόνια νομίζω περίπου. Και τόσο πάει. 1€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...