Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα ο kubo οσο παει και το μαμαει το θεμα. τα τελευταια τσαπτερ τα διαβαζεις σε 2 λεπτα. μιλαμε για 3 εικονες ανα σελιδα. bad troll is bad. καλυτερα να το κανανε ανα μηνα το manga με τον τροπο που το σχεδιαζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δύναμη του φεγγαριού,

μεταμόρφωσε μεεεεεε!

 

 

btw γιατί μοιάζουν τόσο με barbies??

 

θα παραδεχτω την αμαρτια μου. βρηκα καπου ενα παιχνιδακι που φτιαχνεις τις δικες σου sailor moon και το ελιωσα.... και κρατησα και τις φωτογραφιες.... και τις εβαλα και στο fb μου.....  :unsure: και ειναι καλυτερες απο τις οριτζιναλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παραδεχτω την αμαρτια μου. βρηκα καπου ενα παιχνιδακι που φτιαχνεις τις δικες σου sailor moon και το ελιωσα.... και κρατησα και τις φωτογραφιες.... και τις εβαλα και στο fb μου.....  :unsure: και ειναι καλυτερες απο τις οριτζιναλ.

 

kbCAHlU.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενας καμια ενημερωση για τον δευτερο κυκλο του sword art online?

Την προηγουμενη εβδομαδα τελειωσα το Another και μπορω να πω μου αρεσε αρκετα.

 

ξερω οτι θα κανει avant premiere την αλλη εβδομαδα στην japan expo στο παρισι την παρασκευη και λογικα απο σκ και μετα θα παιξει κανονικα.

 

επισης σε μια εβδομαδα ξεκιναει και η δευτερη σεζον του free και αρχιζει και το dratical murder (αλλα κατι μου λεει οτι αυτο δεν θα θελετε να το δειτε  :P )

 

αντε πουτανακια θα σας φτιαξω παλι, παω την πεμπτη στην japan expo. θα βαλω εδω φωτογραφιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...