Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν βγαίνει συχνά επικό anime ( attack on titan) αλλά όταν βγαίνει, απλά δεν το συνεχίζουν. 

 

fuck logic

 

δηλαδη θα σου αρεσει να εχει 500 επεισοδια σαν το one piece?

εγω φταιω βρε που κανω τον ανταποκριτη.

 

κανα σπαθι να στειλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη θα σου αρεσει να εχει 500 επεισοδια σαν το one piece?

 

κανα σπαθι να στειλεις

 

δεν νομιζω οτι θα κατεφερω να περασω σπαθι απο τα συνορα. απο εκει οτι φωτογραφιες βγαλω. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto

 

 

 

πρεπει να με περασαν για χαζο που γελαγα μονη μου στο σταθμο του μετρο. με εστειλε αδιαβαστη το sexy reverse harem jutsu. αυτο το πραμα που εκει που ολα ειναι σοβαρα σου πεταει μια μαλακια και πεθαινεις στο γελιο ειναι απιστευτο. κατα τ αλλα θελω να δω πως θα την φανε αυτη την πουτανα, απο την αλλη ξερω οτι οταν θα την φανε θα τελειωσει και η ιστορια. ειμαι διχασμενη.  :cry:

 

 

 

Bleach

 

 

ισιντα, ωρε ισιντα απαντα ωρε κοπελι. :P  εχω μια εντυπωση οτι αντιγραφει την κλασσικη ιστορια του καλου που γινεται κακος και πρεπει να τον αντιμετωπισουν οι φιλοι του. booooooooorring.

 

 

 

ιν οδερ νιους

 

τελειωσα το mirai nikki, ηταν και γαμω! θα συμφωνισω οτι το redial ηταν λιγο μαλακιουλα και δεν εδωσε κατι παρα πανω, ικανοποιησε λιγο την περιεργεια των θεατων για το πως εγινε στο τελος η φαση με την τρελη αλλα τπτ παραπανω. θα μπορουσε να ειχε διαρκεια 10 λεπτων αντι για 30

 

Κι εγώ ξεκίνησα το Mirai Nikki πριν κάμποσες μέρες. Είμαι στο 10ο επεισόδιο αλλά έχει έντονες τρύπες το κέρατό μου μέσα το σενάριο (ειδικά όταν μου το πρότειναν ως anime παρόμοιας εμβέλειας με το Death Note. Τι να κλάσει μπροστά στο έπος του Death Note ρεεεεε).

 

Την τρέλα μου μέσα. Το 2012 είχαμε το Psycho-Pass για να τρελαθούμε. Το 2013 είχαμε Attack On Titan. 2014 δεν έχω βρει κάτι τόσο δυνατό όσο εκείνα τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν νομιζω οτι θα κατεφερω να περασω σπαθι απο τα συνορα. απο εκει οτι φωτογραφιες βγαλω. :cry:

Βρες το κοντινότερο ταχυδρομείο και στείλε μου

=]

 

In other news

Και εκεί που νόμιζα οτι το m3 θα τελείωνε σύντομα, μπαίνω στο anidb και βλέπω οτι εχει 24 eps...

 

On that note

Με αυτα που θα παίζουν τώρα με βλέπω να συνεχίζω το lotgh...

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να περιμένω να κατεβάζω την 60αρα.... 500μβ

>not having 3tb for your chinesse cartoon

=]

 

 

In other news

Μια χαρά manga το all you need is kill. Μικρό, τραγικό και χωρις πολλά φρου φρου και αρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...