Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Naruto

 

Με το σταγονόμετρο κι εδώ, αλλά τουλάχιστον φαίνεται ότι θα έχουμε σύντομα (?) τον Sasuke πίσω. Επίσης να δούμε οι Hokage τι θα κάνουν.

 

 

Χλωρίνη

 

Ichigo's old friends can talk! :P

Urahara late. Suuuuuuuuuuuure.

Κατά τ' άλλα, not much stuff.

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto

 

 

Με το σταγονόμετρο κι εδώ, αλλά τουλάχιστον φαίνεται ότι θα έχουμε σύντομα (?) τον Sasuke πίσω. Επίσης να δούμε οι Hokage τι θα κάνουν.

 

 

Χλωρίνη

 

 

Ichigo's old friends can talk! :P

Urahara late. Suuuuuuuuuuuure.

Κατά τ' άλλα, not much stuff.

 

 

Naruto

 

 

εχει κατεβασει λιγο τατυχητα η ιστορια. αντε να δουμε. κουραστικα πια. ολο υπερδυναμοι αντιπαλοι και ολο τους δερνουν αλλα δεν καταφερνουν τπτ τελικα γτ απλα ψοφανε απο μονοι τους

 

 

 

Χλωρινη

 

 

 

λεω να αφησω να περασουν 4-5 κεφαλαια τα να διαβασω ολα μαζι την επομενη φορα. παει πιο αργα κι απο το θανατο και δεν εχει κανενα σασπενς

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια 4ωρη live εκπομπή αφιερωμένη στα cartoons, τα παιχνίδια, τα φαγητά, τις αστείες διαφημίσεις και τα κόμικς που μας μεγάλωσαν. Απόψε, Τετάρτη, στις 21.00. Είστε όλοι καλεσμένοι  :-) 

 

Link.png Site: 80s νοσταλγία link

 

into_the_lifestream_80_s_cartoon_heroes_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάει να δει αν έρχομαι αυτός που μου πρότεινε το Mirai Nikki όταν ζήτησα animes παρόμοια με Death Note / Monster / One Outs. Απίστευτη τραγικότητα και γελοία ροή συναισθημάτων στους χαρακτήρες. Χώρια οι σεναριακές τρύπες με τα κινητά τους. Απλά τραγικό anime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια ερώτηση που μπορεί να εινια λίγο εκτος θεματος.... ξερετε απο που μπορω να αγορασω manga στα Ιαπωνικα εκτός απο το Αμαζον;   Ευχαριστώ!!!!

 

και για να ειμαι μέσα στο θεμα, το rurouni kenshin ψάχνω που ειναι οτι καλύτερο έχω δει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα βγηκε η δευτερη σεζον του free σημερα γιατι εισαι κατσουφης; :lol:

 

μανγκα στα γιαπωνεζικα (για τον παραπανω) σε γιαπωνεζικο βιβλιοπωλειο μονο αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει στην ελλαδα. βλεπω να δασκαλο μου να με χωνει κανονικα να διαβασω κανενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν βρεθεί κανένα anime της προκοπής και αυτή την season αυτοκτονώ. Τέλος.

 

Μόνο μην ξεχάσεις να διαβάσεις σπόιλερ για το Taco Titan αφού δεν θα δεις τη συνέχεια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάει να δει αν έρχομαι αυτός που μου πρότεινε το Mirai Nikki όταν ζήτησα animes παρόμοια με Death Note / Monster / One Outs. Απίστευτη τραγικότητα και γελοία ροή συναισθημάτων στους χαρακτήρες. Χώρια οι σεναριακές τρύπες με τα κινητά τους. Απλά τραγικό anime.

το monster kai οne outs  πολυ καλα ? 

μου αρεσε και εμενα το death note  ( σε ολους αρεσει.. :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...