Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπας και ήταν ξέμπαρκη? Δεν μου θυμίζει κανέναν χαρακτήρα. Το σπαθί μοιάζει με ενός άλλου αλλά θα 'θελε.

 

ρενγκαρ ^^

 

εδιτ*

 

πρεπει να διαβαζω τα παντα πριν απαντησω μου φαινεται :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι καλό βούτηξες 

 

ααααχ μια μινιατουρα ηθελα την ειδα στην αρχη και μετα την εψαχνα ολο το απογευμα και δεν εβρισκα το σταντ που την πουλαγε. τα νευρα μου. κατα τ αλλα καρτες yu gi oh με το τσουβαλι, μπλε κοτσιδια (επρεπε να ειχα παρει και την περουκα γαμωτο), μια αφισα και μερικα φαγωσιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πιο πολύ αμφιλεγόμενο το λες, μην περιμένεις καμιά λύτρωση ή happy ending. Θα μπορούσε να 'ταν πολύ χειρότερο πάντως συγκριτικά με κάποια άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πιο πολύ αμφιλεγόμενο το λες, μην περιμένεις καμιά λύτρωση ή happy ending. Θα μπορούσε να 'ταν πολύ χειρότερο πάντως συγκριτικά με κάποια άλλα.

Οχι ρει. Αν εχει τέλος ρωταγα.

Δλδ να μην σε αφήσει στην μέση όπως το 20th century boys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα το πρωτο επισοδειο του  sword art online 2. μεεεεχ πολυ αργο, δεν ειδαμε και τπτ, πιο πολυ σαν εισαγωγη ηταν. ας ελπισουμε οτι απο το επομενο επεισόδιο θα δουμε πιο πολυ δραση. 

 

το κατεβασα απο εδω http://horriblesubs.info/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα το πρωτο επισοδειο του  sword art online 2. μεεεεχ πολυ αργο, δεν ειδαμε και τπτ, πιο πολυ σαν εισαγωγη ηταν. ας ελπισουμε οτι απο το επομενο επεισόδιο θα δουμε πιο πολυ δραση. 

 

το κατεβασα απο εδω http://horriblesubs.info/

 

Αυτοί βάζουν επίσημες μεταφράσεις. Δες το από Commie καλύτερα μιας που το ξεκίνησαν απ' ό,τι είδα, δεν είναι και το σούπερ-ντούπερ άνιμε για να ανυπομονείς να το δεις.

 

Οχι ρει. Αν εχει τέλος ρωταγα.

Δλδ να μην σε αφήσει στην μέση όπως το 20th century boys

 

Δεν το 'χω διαβάσει το 20th century boys αν και το 'χα ξεκινήσει ένα φεγγάρι πέρυσι. Ούτε που ήξερα ότι σε αφήνουν σύξυλο ΧΔ. Το Pluto δε θα έλεγα ότι δεν έχει τέλος, αν και θα μπορούσαν να εξηγηθούν περισσότερα πράγματα. Σχετικά μικρό είναι στην τελική και πολύ ενδιαφέρον, δε θα το μετανιώσεις που θα το διαβάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σήμερα ένα συμπαθητικό Μικι μαους το "Tokyo Ghoul". Για να περνά η ώρα είναι ότι πρέπει...τουλάχιστον αυτό είδα από τον πιλότο.Το 2ο Μικι Μαους που περιμένω είναι το "akame ga kill"...από αυτά που έχω δει και έχω διαβάσει θα είναι δυνατό.

Kissanime για οποιοδήποτε μικι μαους σε HD 720/1080p για να μην κατεβάζετε....είναι και παράνομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...