Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακολουθησα και αυτο για ενα διαστημα αλλα το Naruto κερδισε τη μαχη σε οτι αφορα τα manga μεταξυ των 2. Πολυ κλασικουρα το Bleach και δεν μου αρεσε ιδιαιτερα. Πολυ dragonball και αυτο το ειχα δει χρονια πριν. Δεν ξερω τι παιζει πλεον βεβαια αλλα ειναι πολυ αργα για να ξεκινησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ergo proxy απορω πως αρεσε σε καποιους?πραγματικα οτι ναναι(εκτος αν σας φτανει μονο το ομορφο σχεδιο)

 

Ε?Δεν προκειται για fighting anime...βαζουμε και λιγο το μυαλο μας να δουλεψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Μιλάμε για τραγικά fillers. Και απλά LOL για την live action movie :lol::lol::lol:

 

Τέτοιο fillerολόι δεν έχω ξαναματαδεί.....Θα το γυρίσουνε σε Beverly hills σε λίγο

 

Το manga έκανε κίνηση ματ στο τελευταίο chapter..... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

elfen lied

one piece

DNAngel

αυτα μου ερχονται τωρα... :-)

δεν εχω δει ουτε το Evangelion ουτε το death note! το Evangelion ειναι ταινια ή επισοδεια? με ποιο απο τα δυο να ξεκινησω? ( εκτος αν εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο! :-) )

Επεξ/σία από kate23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
elfen lied

one piece

DNAngel

αυτα μου ερχονται τωρα... :-)

δεν εχω δει ουτε το Evangelion ουτε το death note! το Evangelion ειναι ταινια ή επισοδεια? με ποιο απο τα δυο να ξεκινησω? ( εκτος αν εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο! :-) )

 

και τα δυο είναι σειρές, το evangelion πιο παλιο και κάνουν remake τιανίες τώρα.

μια πρόσφατη σειρά (12episodes) που σίγουρα προτείνω είναι το "Eden of the East"

 

eden_dvd_0416.jpg

 

on another issue,

βγήκε καινούρια Naruto ταινία (dvd) και η τρίτη Bleach ταινία σε HDTV rip

 

(δεν ξέρω αν επιτρέπεται να κάνω post torrents και subtitle scripts)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

One Piece το κορυφαίο, το καλύτερο!

 

Dragonball Z ήτανε πρώτο στις προτιμήσεις μου μέχρι που άρχισα να βλέπω One Piece

 

Fullmetal Alchemist Brotherhood έχω μετανιώσει που δεν το άρχισα νωρίτερα...

έχανα το χρόνο μου βλέποντας naruto και bleach...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, αυτές οι on-going σειρές (200 και 300 και 400 επισόδεια) έτσι είναι, έχουν καλά επισόδεια τη μία έχουν βαρετά επισόδεια την άλλη. end of story. μην αρχίζουμε τις κλάψες παλι

 

ον ε ριλειτιντ ματερ - σε περίπτοση που δεν έχει αναφερθεί

Kaiji http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=8550

 

έχασα χρόνια απο τη ζωή μου απο την αγωνία !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, αυτές οι on-going σειρές (200 και 300 και 400 επισόδεια) έτσι είναι, έχουν καλά επισόδεια τη μία έχουν βαρετά επισόδεια την άλλη. end of story. μην αρχίζουμε τις κλάψες παλι

 

έτσι όπως το ανάλυσες τώρα με αποστόμωσες!

μην τα βάζεις όλα στο ίδιο σακί...

 

edit:

τα filler εγώ προσωπικά δεν τα βλέπω καν...

άρα αυτό δεν είναι επιχείρημα για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey καμμενοι :-D!

 

Επειδη τελειωσαν οι επιλογες που ειχα μεσα στους σκληρους μου απο Anime μιας και περναω περιοδους ατελειωτης σαπιλας και μισανθρωπιας προτεινετε κανενα anime να βγω απο την ανία.

 

Btw στο ενεργητικο μου εχω Dragonball πολλα χρονια πριν,Bleach anime και manga,One Piece,Naruto,Avatar the last airbender,Star Wars Clone Wars κατι μινι σειρες τυπου Gungrave,Blood κλπ,Ova Evangellion,Hallo κλπ και φυσικα τον λογο που αγορασα το καταραμενο ΑΕ86 το Initial D.

 

Κατι εχει παρει το αυτι μου για το Fairytale( οχι του Ribak ) ή καπως ετσι τεσπα.

Αναμενω προτασεις

Domo arigato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...