Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Naruto Gaiden Ch. 10

 

 

Όπως αναμενόταν, όλο το γύρω-γύρω του Kishimoto, αλλά στο τέλος η Sarada είναι κανονικό παιδί από Sasuke και Sakura. ^_^

 

Anyone expected something different? :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Gangsta.

Επεισόδιο 1

Συμπαθητικό,ειδικά μετά την μέση βελτιώθηκε,animation καλό όπως  και το ed.

Θα το συνεχίσω. 7,5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια αποψη για το hunter x hunter Του 2011

 

εχει γυρω στα 150 επ

 

πως μου περασε αθορυβα δεν ξερω

 

ειναι νεο με βαθμολογια στο imdb (ανω του 9 για ανιμε με πολλους μαλιστα ψηφους σπανιο)

 

το χει δει κανεις ειναι τοσο καλο -τι στυλ ειναι??κραμα one piece με dragonball - naruto???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουν δει όλοι βασικά όταν παιζόταν γι αυτό δε το σχολιάζει κανένας πλέον.........................

not me not eveR

 

 

Επισης

Παιζει παρτυ στο /α/

DJ mogra1 και τα σχετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hunter x Hunter το προτεινα και σε φιλο που εχει δει περισσοτερα Anime απο μενα απλα το ειχε αφησει λογω πολλων επεισοδιων. Μακραν απο τις top και εν μερη ψαγμενες σειρες σε σχεση με τα κλασσικα Bleach,One piece,Naruto και Fairy Tail.

 

Με ενημερωσε μαλιστα σημερα οτι ισως να βγει και D Gray Man κατι που περιμενω πως και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hunterxhunter θα το χαρακτηριζα περισσοτερο ως περιπετεια, πιστευω ο τιτλος που του ταιριαζει ειναι μια περιπετεια οπως ειναι οι ταινιες περιπετειας.

 

εγω που ειμαι του βρωμοξυλου για παραδειγμα ( bleach, naruto, aot, hellsing, κ.α πολλα) δεν με ικανοποιησε, μου λειψε αρκετη δραση και θα ηθελα να το πηγαινε αλλιως. 

 

Απλα πιστευω οταν θες να αρχισεις ενα anime καλυτερα να βλεπεις τα πρωτα επεισοδια δεν ειναι και 1 ωρα το επεισοδιο, αμα σου κανει κουκου κατι το καταλαβαινεις απτο 1ο επεισοδιο, αντε το 2ο οποτε καλυτερα απλα δες τα πρωτα επεισοδια και  αποφασισε αν θα το συνεχισεις ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...