Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περι naruto

 

διαβαζα το μανγκα παλια, οσπου το μετανιωσα και λεω να περιμενω το anime να τα δω 3d.

Μετα απο αλλεπαλληλα fillers και λιγο story, και αφου περασε κοντα ενάμιση χρονος μπορει και παραπανω, την παρασκευη το ανιμε εφτασε στο σημειο 0!

ε ωραια.. την τεταρτη μπαινω φανταρος:mad:

και στο επεισόδιο αυτο τελικα πεθανε ο kakashi:mad: Οχι ρε πούστη

 

εφαγα τρελη ήττα-ξενερα-εμπλοκή πριν καν δω το στρατόπεδο:cry::P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

 

και στο επεισόδιο αυτο τελικα πεθανε ο kakashi:mad: Οχι ρε πούστη

 

εφαγα τρελη ήττα-ξενερα-εμπλοκή πριν καν δω το στρατόπεδο:cry::P

 

δεν έχεις διαβάσει το manga μέχρι το chapter της προηγούμενης βδομάδας ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα σημερα απο το 154 μεχρι το 159. Τρελη δραση πολλες αποκαλυψεις για τον κακο της υποθεσης!!!! Χαμος περιμενω πως και πως τα επομενα επεισοδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να σκοτωθει ενας κεντρικος χαρακτηρας στο Naruto που ειναι το κακο? Μην φοβασαι kabamaru θα πανε να τον βρουν και αλλοι οσο προχωραμε.

 

Μην πεις λεξη παραπερα για το τι γινεται Thresh, θα του χαλασεις το στορυ. Ας πουμε οτι απο εδω και περα τα πραγματα παιρνουν μια πολυ μεγαλη στροφη και το plot θα "ανοιξει" πολυ περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το hajime no ippo είναι νωρίς ακόμα νομίζω, γιατί έτσι όπως πάει το manga θα το φτάσει άνετα σε μια season το anime :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, κοίταζα το Yu Gi Oh 5Ds στο οποίο είχα μείνει στο επεισόδιο 64 και δεν μπορούσα πουθενά να δώ τα μετά επεισόδια παρόλο που σε διάφορες σελίδες αναφέρει πως βρίσκεται στο επεισόδιο 111.τι γίνεται? ξέρει κανείς κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τέλειωσα και το Claymore. Όσα θετικά είχε η σειρά, άλλα τόσα αρνητικά. Μάλλον τα θετικά ήταν για εμένα λίγο περισσότερα.

 

 

Tέτοιο ξενέρωμα με "τέλος" σειράς έχω να φάω από την εποχή που έβλεπα Candy Candy, που απλά έχασα τα τελευταία επισόδια και μου πήρε 20+ χρόνια για να τα δω. Πιο "στα κρύα του λουτρού" δεν με έχουν αφήσει ποτέ, αίσχος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το claymore περαν της hardcore-ιλας που το διακατεχει δεν εχει δα και κανα σεναριο της προκοπης...

ριξε μια ματια στο Trinity Blood.Εχει να κανει με vampires σε εναν post apocalyptic κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το claymore περαν της hardcore-ιλας που το διακατεχει δεν εχει δα και κανα σεναριο της προκοπης...

 

 

To gore στην αρχή μου άρεσε, αλλά κάπου στη μέση το καταβαρέθηκα. Αυτό που με κράτησε πολύ ήταν

 

Όλη αυτή η ιστορία με την ιεραρχία των claymore, την διαφορετικότητά τους και τις ικανότητές τους, την αδύναμη Claire που σιγά σιγά βελτιώνεται, αλλά παραμένει στον πάτο της ιεραρχίας,

 

 

Η σειρά, αν κρίνω από το anime, είχε πάρα πολλά να δώσει ακόμη, αλλά, εκτός απροόποτυ, μας τέλειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gore στην αρχή μου άρεσε, αλλά κάπου στη μέση το καταβαρέθηκα. Αυτό που με κράτησε πολύ ήταν

 

Όλη αυτή η ιστορία με την ιεραρχία των claymore, την διαφορετικότητά τους και τις ικανότητές τους, την αδύναμη Claire που σιγά σιγά βελτιώνεται, αλλά παραμένει στον πάτο της ιεραρχίας,

 

 

Η σειρά, αν κρίνω από το anime, είχε πάρα πολλά να δώσει ακόμη, αλλά, εκτός απροόποτυ, μας τέλειωσε.

ουσιαστικα αυτο που λες με κρατησε και μενα αλλα μετα ξενερωσα απιστευτα.δυστυχως μερικα anime σε πορωνουν στην αρχη και μετα κανουν κατι κοιλιες νααααα.ψαχνω κι εγω τπτ της προκοπης να δω αυτον τον καιρο αλλα εις ματην...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο έχει ειπωθεί αλλά ένα σχετικά νέο που αξίζει είναι το Bakuman. Από τον δημιουργό του Death Note.

 

Μιας και πόσταρα θα ξαναθυμίσω το υπέρτατο X tv της CLAMP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...