Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thresh γιατι παραξενευτηκες για τη ναυσικα και την πριγκιπισα μονονοκε?Ο Μιγιαζακι ειναι εντελως αλλο επιπεδο απο οποιοδηποτε αλλο ανιματιστη στην ιαπωνια...Τεραστιος παραμυθας...και το porco rosso ειναι φοβερο!

 

3η σεζον μπλακ λαγκουν?Δεν το περιμενα, ενδιαφερον...

 

απο ανιμε το χειροτερο μου ειναι η τριλογια 5cps, voices κτλ...

 

ενα παντως που προτεινω ανεπιφυλακτα και ας μην ειναι ανιμε αλλα αμερικανικο καρτουν , ειναι το spawn...βεβαια και αυτο οπως το claymore σε κρεμαει στο φιναλε.

 

Απο την αλλη λενε οτι θα πρεπει να το περιμενουμε το νεο spawn φετος ή του χρονου, αλλα αυτα τα ακουμε εδω και πολλα χρονια...Μακαρι να ειναι παλι στο hbo γιατι χωρις την ελευθερια που δινει αυτο, φοβαμαι την εξελιξη που θα εχει...τεσπα, μονο να ελπιζουμε μπορουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
thresh γιατι παραξενευτηκες για τη ναυσικα και την πριγκιπισα μονονοκε?Ο Μιγιαζακι ειναι εντελως αλλο επιπεδο απο οποιοδηποτε αλλο ανιματιστη στην ιαπωνια...Τεραστιος παραμυθας...και το porco rosso ειναι φοβερο!

 

γιατί όπως και να το κάνουμε έιναι για πιο μικρές ηλικίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full Metal Alchemist, συναισθηματική αξία και τα δύο τα πρώτα anime που είδα.

Βleach

Code Geass

Bushou Renkin

Fairy Tail

Baka to test to shoukanju

Zero no Tsukaima...

Δεν θυμάμαι κάποιο άλλο...

Έχω κάνει drop στο Death Note και έχω αρχίσει Wolf's Rain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ο miyazaki ειναι επηρεασμενος απο αλλα πραγματα και ανηκει σε συγκεκριμενη "πολιτικη" γραμμη οποτε απλα θα ελεγα οτι με τον σουρρεαλιστικο του τροπο θελει να περασει καποια μηνυματα.θεμα γουστου ειναι απο εκει και περα.δε θα ελεγα ωστοσο οτι ειναι τοσο για μικροτερες ηλικιες.απλα ειναι καπως "χαριτωμενος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
γιατί όπως και να το κάνουμε έιναι για πιο μικρές ηλικίες...

 

το Ponyo ειναι εντελως παιδικο...υποτιτλους νομιζω βρισκεις.

 

τα του Ghibli είναι διαχρονικά.

 

Κάτι shonen πνιγμένα στα fillers είναι που απευθύνονται σε πιo μικρές ηλικίες.:P

Επεξ/σία από twiner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γούστα :-D

 

μην κοιτάς εμένα έχω σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να βλέπω "shonen με fillers", διαβάζω μόνο τα manga τους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχουμε και Perfect Blue που ειδα χθες το βραδυ και μιλαμε για πολυ παρανοια και Mezzo Forte (την uncut εκδοση) για light ευχαριστες καταστασεις. Αυτο το δευτερο στην uncut εκδοση εχει δυο τριλεπτες σκηνες εντελως hentai παντως γι αυτο μην νομισετε οτι ειναι hentai κανονικο. Καμια σχεση, μονο αυτες οι σκηνες ειναι hentai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το δευτερο στην uncut εκδοση εχει δυο τριλεπτες σκηνες εντελως hentai παντως γι αυτο μην νομισετε οτι ειναι hentai κανονικο. Καμια σχεση, μονο αυτες οι σκηνες ειναι hentai.

 

Τίγκα hentai όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχουμε και Perfect Blue που ειδα χθες το βραδυ και μιλαμε για πολυ παρανοια και Mezzo Forte (την uncut εκδοση) για light ευχαριστες καταστασεις. Αυτο το δευτερο στην uncut εκδοση εχει δυο τριλεπτες σκηνες εντελως hentai παντως γι αυτο μην νομισετε οτι ειναι hentai κανονικο. Καμια σχεση, μονο αυτες οι σκηνες ειναι hentai.

 

μαγκα μου με το perfect blue ειχα χασει το μυαλο μου.μιλαμε για το υπερτατο ψυχολογικο θριλερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδα πρόσφατα το Evangelion 2.22: You can (not) advance.

Μου αρέσει το όλο remake, ίσως γιατί είναι περισσότερο action και λιγότερο "πωπω όλοι έχουμε τρελά ψυχολογικά προβλήματα". :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα πρόσφατα το Evangelion 2.22: You can (not) advance.

Μου αρέσει το όλο remake, ίσως γιατί είναι περισσότερο action και λιγότερο "πωπω όλοι έχουμε τρελά ψυχολογικά προβλήματα". :P

 

Το είδα χτές.

Αρκετά καλό αλλα προσεγγίζει διαφορετικά την ιστορία, είμαι περίεργος να δω και τα υπόλοιπα οταν με το καλό βγουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...