Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δευτερη ταινια ειναι και η "χειροτερη" απο ολα τα παραπανω χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι κακη. Φροντησε μονο να εισαι σε ψυχολογικη φαση να δεις κατι τοσο βαρυ αλλα πραγματικα αξιζει με τα 1000.

 

Τις έχω δει τις 2 πρώτες ταινίες. Η δεύτερη είχε περισσότερες φιλοσοφικές ανησυχίες παρά σενάριο. Ειδικά εκεί με τα alternative realities και τις ρομποτικές μαριορέτες, το απόλυτο mindfuck :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει serious issues και αυτός που έκανε το Neon Genesis Evangelion, απόπειρα αυτοκτονίας αν δεν κάνω λάθος κτλπ κτλπ...

 

Προσπαθησα να δω ενα επεισοδειο και απο αυτο αλλα βαρεθηκα...Τωρα μ προτειναν το Claymore, αλλα δεν ξερω αμα το αρχισω :rolleyes: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα να δω ενα επεισοδειο και απο αυτο αλλα βαρεθηκα...Τωρα μ προτειναν το Claymore, αλλα δεν ξερω αμα το αρχισω :rolleyes: .

 

δες μέχρι το 5ο.. κάτι γίνεται

το Claymore καλούτσικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τι Έγινε δεν Δουλεύει ;

 

Oριστε το προβλημα: Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη Sony Music Entertainment, ο οποίος το έχει αποκλείσει στη χώρα σας για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων.

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασε το manga, δυστυχώς το anime έχει άκυρο ending :P

 

 

Oντως , μου φανηκε κ εμενα λιγο ακυρο ρε συ :lol: !

 

Μπα, δεν θα αντεξω περισσοτερο Ρακι . Δεν Φτανει που τα Claymores ηταν γυναικες ,μας βαλαν επιπλεον και εναν π@__ρ@ πρωταγωνιστη... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην έχει αναφερθεί, αλλά μόλις θυμήθηκα το πιο άκυρο/καμμένο/κάφρικο/κωμικό anime που έχω δει. Νταξ δεν έχω δει πολλά αλλά το συγκεκριμένο πιστεύω λίγα το φτάνουν. Ο λόγος για το Ping Pong Club. Απλά δείτε πως ξεκινάει το πρώτο επεισόδιο.

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...