Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oντως , μου φανηκε κ εμενα λιγο ακυρο ρε συ :lol: !

Μπα, δεν θα αντεξω περισσοτερο Ρακι . Δεν Φτανει που τα Claymores ηταν γυναικες ,μας βαλαν επιπλεον και εναν π@__ρ@ πρωταγωνιστη... :lol:

δίαβασε το που σου λέει..και μετά έλα να μας πείς σε ποιό κεφάλαιο αναθεώρησες..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 11,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Άργησα λίγο αλλά να μαι. Δεν έχω ξαναγράψει ταξιδιωτικές εμπειρίες άρα συμπαθάτε με για την όποια μη συνοχή του κειμένου Λοιπόν, το ιστορικό είναι απλό. Παρακολουθώ φανατικά anime  από τα 1

Επειδή ξημερώνει όμορφη Παρασκευή    

Βρηκα επιτελους χρονο να ανεβασω τις φωτογραφιες απο το Japan Expo του Παρισιου. Τις χωρισα σε κατηγοριες κιολας αυτη την φορα. Enjoy   stands cosplay     culture     games and expo

Δημοσιευμένες Εικόνες

έχει σκάσει μάτι ο Luffy, είναι πριν πάθει κάτι ο Whitebeard αν έχεις διαβάσει το manga

Πριν του τη σβουρίξει ένας από τους δικούς του λες;

Έχει πολύ ακόμα αν είναι έτσι. Περιμένω να τελειώσει η μάχη να τα δω μαζεμένα :-)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators

δεν το έχω δει κάπου ακόμα, όχι ότι έψαξα σοβαρά άσε που αν είχε βγει raw & translation θα είχαν ανοίξει καινούρια topics για το επόμενο στο mangahelpers, όπως κάνουν πάντα...

http://mangahelpers.com/forum/showthread.php?t=63691 για spoiler summaries & pics

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
δεν το έχω δει κάπου ακόμα, όχι ότι έψαξα σοβαρά άσε που αν είχε βγει raw & translation θα είχαν ανοίξει καινούρια topics για το επόμενο στο mangahelpers, όπως κάνουν πάντα...

http://mangahelpers.com/forum/showthread.php?t=63691 για spoiler summaries & pics

αυτό το είδα,έλεγα μήπως ανέβηκε κ μου ξέφυγε!

tankobon να βγεί όσο το δυνατόν γρηγορότερα,για παραγγελία αμέσως,σιχαίνομαι τα scans!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.